jak wybrać login portalu randkowym

5 Rad Jak Wybrać Najlepszy Login na Portal Randkowy?

Jak wybrać najlepszy login na Portal Randkowy ?

 

ZOBACZ RANKING STRON RANDKOWYCH 2018 

Wbrew powszechnej opinii login użytkownika jest bardzo istotnym elementem profilu, zwłaszcza na portalu randkowym. To często pierwsza rzecz po zdjęciu profilowym, jaką zobaczy twój potencjalny rozmówca. Niech mówi coś o tobie. Może oczywiście być jakąś wariacją na temat twojego prawdziwego imienia, ale my sugerujemy Ci, aby trochę bardziej się przyłożyć. 

Nietuzinkowe inspiracje znajdziecie choćby na Datezone    >> klik <<Strony internetowe rzadko dają możliwość zmiany loginu (albo można to zrobić tylko określoną liczbę razy), a stworzenie nowego profilu, kiedy wreszcie zrozumiemy swój błąd, oznacza zerwanie kontaktu z naszymi już nawiązanymi znajomościami.  Dlatego poświęć na wybór trochę więcej, niż przysłowiową minutkę.  Polecamy zacząć od zapoznania się z naszym małym poradnikiem. Pomoże to uniknąć najpopularniejszych błędów i gwarantujemy, że zainspiruje do stworzenia wyjątkowego, dopasowanego do ciebie loginu. 

 

1. Sprawdź czy w wyszukiwarce używanego przez ciebie portalu zdjęcie profilowe podpisane jest nazwą ekranową, czy imieniem lub imieniem i nazwiskiem. Jeśli pojawiają się oba to lepiej żeby login nie zawierał powtórzenia, wystarczy użyć wyobraźni i wykorzystać go jako sposób na przekazanie dodatkowej informacji, którą zobaczą nawet osoby przeglądające stronę tylko pobieżnie, w pośpiechu. Skorzystaj z tej możliwości i wymyśl coś kreatywnego!

 

2. Niech będzie niepowtarzalnie związany z Tobą. Imię ulubionej postaci z bajki dzieciństwa, sportowiec, który jest twoim idolem czy piosenkarz, którego płyta zmieniła twoje życie. Będzie to pierwsza informacja jaką otrzyma rozmówca, niech będzie więc ważna, intrygująca, osobista! Znamy przypadek, że login ze strony na której poznała się para, stał się pieszczotliwym przezwiskiem używanym przez chłopaka, a dziewczyna zamieniła go w tatuaż jako prezent na rocznicę ślubu.

 

3.  Jeśli nie masz pomysłu pasującego do poprzedniego punktu, po prostu wymyśl coś zabawnego

 

Wywołanie uśmiechu na twarzy naszego rozmówcy z dużym prawdopodobieństwem skłoni go do napisania pierwszej wiadomości. Badania pokazują, że chętniej spotykamy się z osobami, które mają podobne do naszego poczucie humoru.

 

4. Spróbuj jednej ze stron internetowych z synonimami albo rymami (rymy.eu, synonimy.pl)

 

Spróbuj połączyć ze sobą 2 opisujące cię słowa. Basia kochająca koty to BarbaraKociara! Lubisz gotować i organizować polowania? KulinarnaSarna to twój nowy login! Gwarantuję, że zwróci uwagę.To dobra zabawa, która może się opłacić i owocować w zwiększenie liczby odbieranych wiadomości.

 

5.  Unikaj emotikonek i symboli. Sprawiają one wrażenie niedojrzałości i nie wzbudzają zaufania. Pamiętaj, dla kogo przeznaczony jest tekst, który piszesz, nawet jeśli jest to zaledwie jedno słowo loginu. Otoczone malutkimi obrazeczkami gwiazdek czy zwierzątek wygląda infantylnie. Świadomie używaj też rozgraniczenia między dużymi i małymi literami. Login napisany nimi naprzemiennie to domena nastoletnich użytkowników, a dla takich nie ma miejsca na portalu randkowym. Żaden z naszych ekspertów nie napisałby jako pierwszy do użytkownika z loginem napisanym w ten sposób.

 

 

Trzymając się tych pięciu prostych zasad, stworzysz pasujący do siebie login w mgnieniu oka. Będzie on zwracał uwagę na twój profil i pozwoli zwiększyć swoje szanse na odszukanie miłości. Do dzieła!

Źródło: Huffington Post

Przeczytaj Opinie ekspertów o :

Copyright 2017 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.