Academic Singles

Academic Singles to oszustwo? Sprawdź zaufane strony, które polecamy! 

POZNAJ ALTERNATYWY  >>>

Recenzja Academic Singles

Portal jest członkiem dużej międzynarodowej grupy do, której należy też be2.pl. Taki przemysł dba o swoją reputację, ale ich doświadczenie niekoniecznie zapewnia nas o najwyższym poziomie usługi. W branży niewielu jest tak silnych graczy. Firma inwestuje duże środki w rozwój swoich produktów i na każdej z witryn pokazuje, że nie oszczędza na swoich klientach. Takie podejście do tematu pozwoliło stworzyć z Academic Singles stronę niekoniecznie godną polecenia... Koszt funkcji premium, mimo że trochę wyższy niż na innych polskich stronach, może okazać się zgubny. W internecie roi się od krytyki na temat strony - wiele osób zostało już oszukanych. Musieliśmy spróbować i sprawdzić, jak to działa i musimy przyznać, że zawiedliśmy się.

BEZPIECZNE

Alternatywy
dla Academic Singles

badoo logo

Szybka Rejestracja

check-circle
check-circle
check-circle

Międzynarodowy Zasięg

check-circle
check-circle

Ilość wizyt / Miesiąc

ok. 207 MLN

ok. 4 MLN

ok. 1.34 MLN

Kategoria Kontaktów

Przelotne / na lata

Przelotne / na lata

 Znajomości

na lata

Cena

GRATIS / $

3dni Premium 4,2zł

$$$

zarejestruj się!

Logowanie na Academic Singles

Rejestracja jest darmowa i chyba nikomu strona nie powinna sprawić problemów w obsłudze. Wątpliwą przygodę zaczynamy od wypełnienia testu osobowości. Poświęciliśmy na niego trochę czasu, gdyż to właśnie na tej podstawie algorytm portalu będzie dobierał nasze pary. Dzięki temu rośnie wskaźnik kompatybilności partnerów - czyli po prostu nasi rozmówcy są bardziej do nas dopasowani, a o to przecież chodzi. To coś więcej, niż tylko wspólny wiek, miejsce zamieszkania czy religia. Nie mówię, że nie są to ważne rzeczy, ale czy nie łatwiej byłoby od początku wiedzieć, czy macie wspólne zainteresowania, światopogląd czy plany na życie?

academic singles logowanie

Wartości, które współdzielimy scalają nasz związek. Warto więc ankietę wypełnić świadomie i prawdziwymi odpowiedziami. Można to zrobić w 15 minut, my nie polecamy poświęcać na to więcej czasu, gdyż w rezultacie i tak będziemy woleli usunąć wątpliwe konto. To nie działa! Żeby powtórzyć test trzeba skontaktować się z obsługą klienta portalu! Pomaga to może zapobiec nadużyciom i zatrzymuje oszustów, ale dla osób które nie są usatysfakcjonowane swoimi odpowiedziami pozostawia jedną możliwość - założenie profilu od początku lub zrezygnowanie z użytkowania.

Później musimy napisać prywatną wiadomość na swój temat. Podsumowanie, które będzie pierwszą informacją jaką zobaczą inni użytkownicy odwiedzający nasz profil. Skorzystaj z rad zawartych w naszych artykułach dostępnych w naszym Blogu, a ta część nie sprawi ci żadnego problemu :).

Dalsze uzupełnianie profilu na Academic Singles jest dziecinnie proste. Proces ten może być całkiem dobrą zabawą, dlatego że nie zmusza nas do pisania linijek tekstu w kolejnych rubryczkach, a zadaje zamknięte pytania lub przedstawia kilka opcji wyboru. To nowe rozwiązanie zdecydowanie zwiększa procent wypełnionych profili użytkowników i nie zanudza nas już na wstępie.

Na stronie głównej, dostępnej po wypełnieniu profilu, czeka na nas długa lista kandydatów wybranych przez portal na podstawie testu osobowości. Uważajmy jednak, bo nie wszystkie profile są prawdziwe! Dalej już tylko jedno kliknięcie dzieli nas od rozpoczęcia rozmowy. Jednocześnie Academic Singles nie zmusza nas do wyboru z ograniczonej liczby kandydatów. Warunki wyszukiwania można rozszerzać i personalizować, a na listę nakładać filtry i wyszukiwać coraz to nowych użytkowników. Ta dowolność, którą daje serwis pozwala poczuć, że ma się całą sytuację pod kontrolą, co z pełną pewnością siebie pozwala przystąpić do poszukiwań.

Musimy też przyznać, że na Academic Singles widzieliśmy najwięcej fałszywych profili. Większość realnych użytkowników posiada przynajmniej częściowo uzupełnione informacje o sobie i co najmniej jedno zdjęcie. To może być atut serwisu, oszczędzający czas. Pomaga to czuć się pewniej na portalu, jednak świadomość, że niekoniecznie rozmawiamy z prawdziwą osobą, a nie programem komputerowym bywa irytujące.

Opłaty  |  Jak Usunąć Konto

Przygotowaliśmy dla Was specjalną podstronę, na której dowiecie się wszystkiego na temat anulowania członkostwa Premium, gdzie wyjaśniamy, dlaczego wiele osób twierdzi, że Academic Singles to oszuści. Tłumaczymy, na co zwrócić uwagę przez rozpoczęciem korzystania ze strony, aby nie zostać oszukanym oraz nauczyć, jak postępować z wieloma innymi portalami randkowymi na rynku!


Academic Singles Wypowiedzenie Umowy >>KLIK<<

Założenie konta premium trwa kilka minut, ceny może nie są niskie, ale dzięki temu witryna utrzymuje poziom. Naszym zdaniem warto dopłacić za tę odrobinę luksusu. Intuicyjność witryny sprawi, że czas który wykupimy na pewno nie będzie marnowany na próbę nauczenia się obsługi strony.
 

Zawieszenie usługi premium nie sprawia problemu i trwa nawet krócej, niż jej wykupien​ie,Przed usunięciem konta trzeba anulować automatyczne odnawianie usługi. Żeby usunąć konto – np. po zakończonym sukcesem znalezieniu partnera  - należy wybrać opcję z menu Ustawienia oraz pamiętać o przeczytaniu regulaminu na temat tego, jak wypowiedzieć umowę!

academic singles opłaty

Academic Singles

  TO SCAM
Spróbuj niezawodnego BADOO

Na co czekasz? :-)

Sukces na Academic Singles

Jakie są nasze rady, jako niezadowolonych użytkowników portalu? Główna część użytkowników Academic Singles to ludzie sukcesu, którzy odłożyli swoje życia intymne dla rozwoju kariery i zainteresowań. Jeśli już koniecznie musisz się rejestrować - pokaż, że też jesteś taką osobą, albo że jesteś zainteresowany związkiem z kimś takim. Udowodnij, że dobrze się czujesz, lub będziesz się czuć w sferach, w których twój wymarzony partner się obraca.


Wybierz co najmniej 2 zdjęcia, jedno całej sylwetki, drugie niech będzie portretem. Użytkownicy Academic Singles to osoby zaganiane, więc najczęściej otwierają dwa pierwsze zdjęcia i dopiero ci zainteresowani klikną dalej.


Nie daj się wpędzić w kompleksy! Nie wszyscy użytkownicy to osoby z wyższym wykształceniem, czy z klasy wyższej. Są tutaj też zdecydowani na poznanie takich osób, a i oni często szukają partnerów nie zwracając uwagi na takie rzeczy jak status materialny. Podczas użytkowania strony nie spotkaliśmy się ze snobizmem, ale nie rozmawialiśmy też z użytkownikami, których profile sprawiały takie wrażenie. Academic Singles niczego, ani nikogo ci nie narzuca i to tylko od ciebie zależy, czy zdecydujesz się na rozmowę.


O tym dlaczego nie warto udawać w internecie kogoś kim się nie jest i jak nie zaszkodzić sobie kłamstwami przeczytaj w naszym artykule, który na Academic Singles może być bardzo przydatny - TUTAJ. No i najważniejsze to baw się dobrze, ale uważaj aby nie zostać oszukanym! O to w tym wszystkim chodzi, żeby znaleźć kogoś w luźnym i przyjaznym tobie środowisku. Naszym zdaniem istnieją jednak lepsze strony randkowe, niż Academic Singles, dlatego bez wahania zerknij na naszą stronę główną, gdzie proponujemy miejsca, o wiele bardziej godne zaufania.

Wersja mobilna

Aplikacja mobilna nie odbiega funkcjonalnością od strony internetowej. Logujemy się używając tych samych danych logowania. Dostępna jest zarówno dla użytkowników systemu android jak i iOS. Na naszych telefonach działała bez zarzutu.

academic singles aplikacja mobilna

Użytkownicy Academic Singles

Jeśli chodzi o liczbę użytkowników, jest mniejsza od najpopularniejszych stron na rynku, ale wynika to z jej okrojonej grupy docelowej. Dla osoby szukającej partnera na określonym poziomie, ważniejsza jest jakość, niż ilość. Według nas ilość użytkowników jest nawet więcej, niż wystarczająca i nie jest możliwe wyczerpanie możliwości jakie daje witryna.


Strona jest w pierwszej dziesiątce wyszukiwań wśród portali randkowych w Polsce i na świecie. Miesięcznie witryna odwiedzana jest około 380 tysięcy razy, a jej popularność w samym 2017 roku wzrosła kilkakrotnie. Polscy użytkownicy stanowią największą grupę narodową na portalu co jednak przeraża, jeśli sięgniemy do komentarzy pojawiających się w sieci!

Nasze Opinie o Portalu

Nas portal zdecydowanie do siebie NIE przekonał. Może i stał się skupiskiem osób świadomych swojej wartości, pewnych siebie i tego, co sobą reprezentują.  Wiedzą czego chcą i nie obawiają się po to sięgnąć.  W takim towarzystwie, aż przyjemnie się obracać - jednak staje się to trudne, gdy odkrywamy, że większość kont to automatyczne boty. Nawet jeśli sami nie jesteśmy aż tak pewni czego szukamy, portal nie pomoże nam ustatkować swojego myślenia, ani nawet odkryć celu, o którego istnieniu nie mieliśmy pojęcia. To mało wyjątkowe miejsce, może nie dla każdego, ale ma swoją grupę odbiorców, które będą zadowolone. Większość jednak narzeka.

academic singles opinie

Jaka jest więc nasza ostateczna ocena? 1/5 gwiazdek i brak miejsca w klasyfikacji! Top Portal Randkowy nie popiera działalności prowadzonej przez właścicieli Academic Singles. Wielu naszych czytelników zgłasza problemy, których rozwiązaniem bywa często jedynie anulowanie karty kredytowej, którą zarejestrowaliśmy na stronie! Powtarzamy raz jeszcze: uważać, uważać, uważać!

Stając się częścią tej społeczności poczuliśmy pewnego rodzaju grupową odpowiedzialność za utrzymanie poziomu serwisu, ale trudno o wybaczenie pojawiających się pomyłek na stronie - zwłaszcza, że po ich zgłoszeniu moderacja w ogóle ich nie naprawia! Randkowanie na Academic Singles to kiepska przygoda, która raczej nie sprawi, że znajdziemy tu kogoś dla siebie. Może będzie to przyjaciel, może kochanek, a może automatyczny bot...

Academic Singles

  TO SCAM
Spróbuj niezawodnego BADOO

Na co czekasz? :-)

W kwestii opłat Academic Singles robi co chce Przed zakupem polecamy zapoznać się z serwisem przy pomocy darmowego konta i solidnie zastanowić się przed wykupieniem wersji Premium. Po sieci krąży kilka historii o tym, jak użytkownicy zostali "oszukani" przez Academic Singles, dlatego warto mieć się na baczności. Czy zaniedbanie samego klienta powinno być popierane?. Zachowując podstawy bezpieczeństwa w sieci unikniemy takiego obrotu spraw, do czego oczywiście gorąco namawiamy!

[wp-review id=”20″]

Komentarze

Show Comments

Copyright 2018 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.

>
Scroll to Top