Lowli

Academic Singles
- Wypowiedzenie Umowy

             Wiele osób czuje się oszukanych sposobem działania strony Academic Singles. Prawda jest niestety taka, że praktyka portalu jest obecnie nagminnie stosowana przez wiele innych stron z randkami online, a co gorsza legalna w każdym aspekcie polskiego prawa i jedyne, co nam pozostaje to :

    Być zawsze czujnym! Czytać  część regulaminu na temat opłat szczególnie uważnie!
 •         Zastanówmy się dwa razy, zanim podamy numer naszej karty kredytowej. Kochani, nie ma jeszcze takiej techniki, która pozwoliłaby serwisom randkowym ściągać płatność z WASZEGO MAILA. Niestety tak by chyba wynikało z wielu komentarzy, pojawiających się w internecie. Sięgnijcie do odmętów swojej pamięci, to niemożliwe, aby firma wykradła sekretnie numer Waszej karty. Jeśli nie jesteście chętni za nic płacić - nie wyjmujcie nawet karty ze swojego portfela, co by Was nie kusiło - stara dobra metoda 🙂

"Zapłaciłem za 1 miesiąc usługi, a z konta zniknęło 239 zł"

academic singles opłaty

>>> Przeczytaj opinię o Academic Singles napisaną przez naszych ekspertów <<<

 • Academic Singles zachęca korzystną ofertą na samym początku - w końcu 20 zł za miesiąc to nie są wielkie pieniądze. Użytkownikowi może wydawać się, że na 20 zł się skończy i wbrew pozorom...
     Jest to możliwe!  Jednak umowa  musi zostać wypowiedziana PISEMNIE  w  terminie " co najmniej na 14 dni  kalendarzowych przed upływem danego okresu umownego " (źródło: Oficjalny regulamin serwisu Academic Singles).  
Co  więcej wbrew pogłoskom rozsiewanym w  komentarzach w sieci 
Umowę można wypowiedzieć MAILOWO :

serwisklienta@academic-singles.pl

 • Dla jasności chcielibyśmy zilustrować dla Was sprawę przykładem, jak powinno wyglądać wzorowe wykupienie konta Premium i wydania na to kwoty 20 zł i ani grosza więcej.  

  Użytkownik loguje się na stronie Academic Singles dnia 23 lutego 2018 roku. Tego samego dnia podaje dane swojej karty płatniczej i tym samym wykupuje "członkowstwo Premium" na 1 miesiąc za 20 zł (z AUTOMATYCZNYM przedłużeniem na 3 miesiące).

  Dlaczego automatycznym? Wszystko wyjaśnia dopisek zamieszczony blado szarym kolorem pod tabelkami. No nic, w razie jeśli po kilku dniach stwierdzimy, że strona nie zadowala nas na tyle, aby od następnego miesiąca płacić za nią 79,90 zł miesięcznie (w dodatku z płatnością z góry za 3 miesiące) to jedyne co powinniśmy zrobić, to napisać maila / wysłać fax do firmy / list pocztą tradycyjną. Najszybciej, jak tylko uznamy, że strona nam się znudziła - nie ma co czekać równo do 14 dnia przed końcem umowy.

  A nóż potkniemy się w obliczeniach i pomylimy o 1 dzień - wtedy firma będzie mieć na nas haka. W podanym przykładzie najbardziej bezpieczną opcją będzie wypowiedzenie umowy do 10 marca 2018 roku! Jeśli z natury jesteśmy zapominalscy - z opresji może uratować ustawienie przypomnienia w kalendarzu na telefonie! 

  Tak czy inaczej umowa na "członkowstwo Premium" będzie trwać do 23 marca 2018 - konto Premium nie wyłączy się nagle z racji tego, że wysłaliśmy maila! W końcu 20 zł zostało zapłacone, mamy prawo w pełni wykorzystać obiecany pełen miesiąc!
 • Jako, że maszerowanie na pocztę wydaje nam się dość abstrakcyjnym pomysłem, jeśli dostępne są inne wyjścia - skupmy się na dwóch pozostałych opcjach.

Co musi zawierać Wypowiedzenie Umowy z Academic Singles ?

Wymagane Informacje, które muszą znaleźć się w pisemnym wypowiedzeniu umowy napisane WIELKIMI LITERAMI (zakładamy, że chodzi o użycie przycisku Caps Lock przy ich podawaniu) :

 • imię 
 • nazwisko
 • kraj, w którym korzystamy z Serwisu Academic Singles (domyślnie: POLSKA)
 • zarejestrowany w Serwisie Academic Singles adres e-mail  
 • nazwę użytkownika (ewentualnie przydzielony mu kod)  
 • serwis nie wymaga podania przyczyny odstąpienia od umowy!

  Polecamy też skorzystanie z formularza zamieszczonego na stronie : 

 • https://www.academic-singles.pl/info/wzor-formularza-odstapienia-od-umowy

  Wypełniony, przesyłamy na adres: 

  serwisklienta@academic-singles.pl  lub  FAX  na nr : +48 (22) 485 34 72

Academic Singles to oszuści!

 z ręką na sercu polecamy


flirt.com

2. MIEJSCE
TOP PORTAL RANDKOWY 2018

Czy mam szansę odzyskać pieniądze?

 • Szanse na odzyskanie pieniędzy pobranych z konta za 3 miesiące z góry są raczej nikłe, ze względu na okoliczności opisane w akapicie poniżej. Osobom, które nie miały na koncie wystarczających środków - sugerujemy, aby je dla świętego spokoju zapłacić i jak najlepiej wykorzystać okres, za który i tak już się niestety zapłaciło...

  Praktyki stosowane przez stronę w Polsce są niestety całkowicie legalne o czym więcej możemy dowiedzieć się
  na stronie rządowej:

  https://konsument.gov.pl/aktualnosci/ukryte-koszty-e-randkowania/

Czy praktyki stosowane przez Academic Singles są w Polsce legalne?

 • Pewnie wiele osób będzie zdziwionych, jeśli powiem, że w działaniach Academic Singles nie ma nic nielegalnego (o czym z bólem czytamy na stronie rządowej podanej w punkcie powyżej).

  Regulamin zamieszczony na stronie jest bardzo szczegółowy. Mimo, że informacje o automatycznym przedłużaniu konta są podawane drobnym, szarym druczkiem - to w dzisiejszej rzeczywistości jest chyba zaskoczeniem dla niewielu osób. Nie oszukujmy się - przy zawieraniu jakichkolwiek umów, a już szczególnie podawaniu danych swojej karty bankowej - należy przeczytać dokładnie WSZYSTKIE adnotacje.

  Academic Singles jest zobowiązane podać informację o przedłużaniu konta, a to że firma robi to w sprytny sposób jest sprawą oczywistą. Ile razy zostaliśmy wykiwani przez sieć komórkową, bo nie doczytaliśmy, że cena podana za telefon, jest ceną netto?

  Takie szczegóły o istotnym znaczeniu,  zamieszczane są mikroskopijną czcionką nagminnie w ramach chwytów marketingowych.
   
 • W dzisiejszym świecie warto uzbroić się w DETEKTOR HACZYKÓW i nie omijać żadnych informacji, zwłaszcza gdy przychodzi do płacenia!
dane do karty płatniczej
       Nie sugerujmy się kuszącą informacją o zostaniu użytkownikiem Premium w 30 sekund. Warto poświęcić na  to o jakieś 120 sekund dłużej, aby uważnie przeczytać, co  portal ma nam do przekazania drobnym szarym druczkiem, zamieszczonym pod polem do podania danych  karty płatniczej.
 • Powyżej zdjęcie, gdzie czerwoną linią otoczyliśmy kluczową dla sprawy informację, która daje Academic Singles prawo do pobierania kwoty za członkostwo Premium na 3 miesiące, w razie gdy umowa nie zostanie wypowiedziana w odpowiednim czasie.

 • Niespójność adnotacji z regulaminem daje do myślenia - w naszym odczuciu nie warto zwlekać z wysłaniem wypowiedzenia, choć z doświadczenia wiemy, że obsługa klienta uznaje także wypowiedzenia wysłane w ostatnim tygodniu PIERWSZEGO miesiąca użytkowania strony.

Academic Singles to przykład bardzo nieuczciwych praktyk.
 

Randki Online niezawsze muszą jednak tak wyglądać.

Nie zniechęcaj się jednym felernym doświadczeniem i spróbuj sił na jednej z rekomendowanych przez nas stron:

Bezpieczne Alternatywy 

dla Academic Singles

badoo logo
datezone logo
flirt logo

Szybka Rejestracja

check-circle
check-circle
check-circle

Międzynarodowy Zasięg

check-circle
check-circle

Ilość wizyt / Miesiąc

ok. 207 MLN

ok. 500 tys.

ok. 20 tys.

Kategoria

Dla każdego

SEX Dating 

Dla każdego

Cena

GRATIS

GRATIS

$$$

zarejestruj się!

>