Lowli

Amoredo

logo

AMOREDO

Top Portal Randkowy

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie!

 PORTALE RANDKOWE LOWLI>>>

amoredo

Portal o bardziej klasycznym charakterze, a klasyka ma to do siebie, że nie wychodzi z mody. Dla nas to plus. Strona robi profesjonalne pierwsze wrażenie i zachęca do dalszego użytkowania. Widać, że grafika jest przemyślana. Układ strony jest na tyle czytelny, że szybko staje się znajomy, a użytkowanie intuicyjne. Strona nadaje się dla każdego użytkownika niezależnie od wieku i biegłości w poruszaniu się w internecie.

Logowanie na Amoredo

Rejestracja jest darmowa i ekspresowa, nie zajmuje dłużej niż 2 minuty. Żeby nasz profil był widoczny w wynikach wyszukiwania obowiązkowo należy wypełnić rubryczki oznaczone gwiazdką, czyli podstawowe informacje o sobie jak data urodzenia czy miasto, w którym mieszkamy. Rubryki „o sobie” (podstawowe informacje) i „przedstaw się” (czyli, szerzej o swoich zainteresowaniach) uzupełniamy, jeśli mamy ochotę. Nie trzeba odpowiadać na każde pytanie, ale oczywiście im więcej tym lepiej. Do edycji profilu można zawsze wrócić i zmienić interesujące nas dane. Kolejną obowiązkową rubryką jest „Kogo szukasz”. W tej zakładce zaznaczamy płeć, wiek i cel znajomości z naszym poszukiwanym partnerem. W dodatkowych informacjach możemy w kilku zdaniach opisać naszego wymarzonego wybranka, co jest ciekawą możliwością dla osób umiejących swobodnie opisać swoje preferencje i wiedzą dokładnie czego szukają. Teraz czeka nas jeszcze odpowiedź na 10 zamkniętych pytań, od których uzależnione będzie twoje przyporządkowanie do innych użytkowników. Później dzięki nim będzie możliwe sprawdzenie w jakim stopniu twoje poglądy pokrywają się z tymi rozmówcy. 

amoredo logowanie

Na stronie znajduje się również poradnik, dostępny pod linkiem znajdującym się na górze strony, na której uzupełniamy profil „zobacz poradnik jak poprawnie uzupełnić profil”. Dodajemy jeszcze zdjęcie profilowe i jesteśmy gotowi do poruszania się po portalu.

Ciekawe Funkcje

Menu znacznie ułatwia nawigowanie po witrynie. Możemy tu znaleźć linki m.in. do naszych wiadomości, czy znaleźć nasze ulubione profile. Ciekawą funkcją jest też przesyłanie wybranym użytkownikom „Uśmieszków” i „Serduszek”. Uśmieszki to sposób na wykonanie pierwszego kroku i zwrócenie na siebie uwagi wybranego użytkownika.

Do każdej osoby możesz wysłać maksymalnie 3 Uśmieszki dziennie. Serca to dodatkowy sposób na wyróżnienie interesujących profili, na portalu są postrzegane jako bardziej elitarna forma docenienia, niż Uśmieszki. Do każdej osoby możesz wysłać maksymalnie 1 Serce dziennie. Ulubionych użytkowników możesz dodawać do grupy obserwowanych lub przyjaciół, co ułatwia kontakt i śledzenie swoich faworytów. Wszystkich użytkowników portalu można przeglądać po województwach, albo uściślić obszar do poszczególnych miast. Świetnie działa też wyszukiwarka profili, w której określić możemy więcej preferencji, niż miejsce zamieszkania.

Profile można oceniać przyznając gwiazdki od 1 do 10. Najpopularniejsze profile trafiają do miesięcznego rankingu. Ci użytkownicy są częściej odwiedzani, co zwiększa szansę na bycie zauważonym przez tę właściwą osobę. Warto więc uzupełnić swój profil, dodać jak najlepsze zdjęcia i często te informacje aktualizować. Pomoże nam to wypromować swoją stronę. 

Portalowi zaufało już ponad 8000 Polaków, bo trzeba zaznaczyć że jest to strona przeznaczona dla polskich użytkowników, a liczba ta ciągle rośnie. Amoredo jest najpopularniejsze wśród mieszkańców śląska i województwa mazowieckiego. Stosunek mężczyzn do kobiet działa na korzyść pań.

Opłaty w serwisie

Co umożliwia wykupienie abonamentu? Są 2 opcje: Konto Premium i Konto VIP. Opłaty nie są wysokie i w promocji sięgają 2zł za miesiąc za konto premium i 4zł za konto Vip. Oczywiście im dłuższy okres abonamentu wykupisz jednorazowo, tym miesięczna cena staje się niższa. Na Amoredo kobiety nie płacą za konto premium! Ukłon w stronę dam. Funkcje, takie jak pisanie i odczytywanie wiadomości czy blokowanie użytkowników, które daje płatny abonament, są zdecydowanie warte tej ceny. Z każdym kolejnym poziomem wzrasta również maksymalna ilość zdjęć, które możemy wstawić. Co ważne abonament nie jest automatycznie przedłużany, jak często się zdarza na portalach randkowych, tutaj określasz z góry za jaki czas chcesz zapłacić! 

Nasze Opinie o Amoredo

Amoredo otrzymał od nas 3 gwiazdki na 5. To nie najgorszy wynik. Serwis wymaga jeszcze sporo pracy. Na szczęście twórcy są świadomi swoich niedociągnięć i cena za konto premium jest najniższa ze wszystkich omawianych przez nas portali! Co najważniejsze to w 100% polska baza użytkowników. Tutaj nie zacznie do ciebie pisać ktoś oddalony o 1000 km. Chyba, że to właśnie Polaka mieszkającego za granicą szukasz.

Zaprojektowanie portalu dla polskich użytkownikóww każdym wieku to kolejny plus, który był dla nas bardzo istotny. Strona jest tak łatwa w korzystaniu z niej, że pozwala na intuicyjne posługiwanie się nią i swobodne wykorzystanie wszystkich funkcji. Nie ma takiej możliwości, żeby ktoś zgubił się na Amoredo! Również wyszukiwanie ofert według województwa już z poziomu Strony Głównej znacznie ułatwia posługiwanie się witryną. Szeroki wachlarz możliwości jakie daje darmowe konto wystarczy w 100% do zapoznania się z portalem i podjęcia ŚWIADOMEJ decyzji o wykupieniu funkcji Premium – a to bardzo istotne, aczkolwiek nadal rzadko spotykane na stronach tego typu.

Kwestia, czy (i ile) należy płacić za użytkowanie należy do jednej z ważniejszych podczas wyboru portalu randkowego. Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, nie martw się gdyż istnieją także darmowe portale randkowe.

amoredo wyszukiwarka filtry

Co nam się bardzo spodobało to zwracanie się autorów serwisu o  zdanie na temat strony do samych jej użytkowników. Można więc powiedzieć, że mamy swój udział w tworzeniu strony. Moderacja portalu zwraca uwagę na odpowiedzi i stara się jak najlepiej dostosować witrynę do naszych potrzeb. Na stronie znajdujemy też obszerną sekcję pomocy i możliwość zadania pytania w postaci e-maila do moderatora. Na portal najlepiej reagowali dojrzalsi członkowie naszego zespołu i to właśnie im najbardziej przypadł do gustu. 

Komentarze

Copyright 2019 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.

>