Lowli

AnastasiaDate

anastasiadate-kobieta-2

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie!

 

AnastasiaDate to strona z długą historią na rynku portali randkowych. Przez wiele lat była w pewnym sensie Ferrari wśród agencji matrymonialnych z całego świata. Elegancki design, wysoka cena i mnóstwo funkcji czynią stronę ekskluzywnym i rzetelnym miejscem, które zrzesza piękne, wolne kobiety z całego świata.

anastasiadate-girl-4

Firma wystartowała w kultowych latach 90’, kiedy internet dopiero raczkował. Wtedy była to agencja do poznawania online Rosyjskich dziewczyn, uważanych na świecie za najpiękniejsze, najskromniejsze panny młode, o jakich może pomarzyć zachodni gentleman. Wówczas podnoszono głosy, że strona to typowy scam – oszustwo. 

Obecnie na zagranicznych stronach można nadal znaleźć pojedyncze komentarze, oskarżające AnastasiaDate o wyłudzanie pieniędzy.

Z uwagi na to przed napisaniem naszej recenzji postanowiliśmy dogłębnie sprawdzić ten temat, aby nie wmanewrować naszych użytkowników na minę.

Logowanie na AnastasiaDate

Arek przez parę ładnych miesięcy prowadził profil na tej stronie, aby przekonać się skąd biorą się negatywne opinie.

„Doszedłem do wniosku, że wszelkie komentarze oczerniające stronę, muszą pochodzić od sfrustrowanych mężczyzn, których nie do końca stać na usługi portalu. Ewentualnie obrażonych na los, że nie udało im się poślubić Izabelli Scorupco, a także od KONKURENCJI. Moja przygoda ze stroną, mimo wydanych funduszy – to same pozytywy, nie żałuję ani grosza. Opcja czatu z ponadprzeciętnie pięknymi dziewczynami (!), ambitnymi, nastawionymi na poszukiwanie partnera na całe życie, pozwala na spędzenie interesującego wieczoru oraz zweryfikowanie, czy profil, który nam się podoba nie jest fałszywy – czy nie czatujemy z botem, jak to zdarza się niekiedy na portalach randkowych.”

arek

Pokonując tego typu zjadliwe opinie, Anastasia rozwija się bardzo prężnie z tysiącami usatysfakcjonowanych użytkowników z całego świata. Zdecydowanie wyróżnia się na rynku tego typu stron. Kontynuujcie czytanie dalej, aby dowiedzieć się, co tak bardzo zachwyca nas w tym portalu randkowym.

Anastasiadate Videochat

Stare czasy już za nami. Możesz oraz na pewno dostaniesz garść maili powitalnych od kobiet witających się i zapraszających do kontaktu – w odpowiedzi prawdopodobnie zdecydujesz się na czat, który pozwala na bardziej bezpośredni i nieformalny kontakt.

AnastasiaDate bardzo zmieniło się przez okres swojego funkcjonowania i jedną z największych innowacji jest sposób komunikacji na czacie. Niektórzy mówią o AnastasiaDate, że jest międzynarodową wersją Tindera (Tinder jest oparty na lokalizacj, na AnastasiaDate możesz rozmawiać z osobami z całego świata niezależnie od swojej lokalizacji). Może nie do końca, bo jednak AnastasiaDate poza darmowym okresem próbnym, wymaga opłat w celu porozumiewania się z innymi użytkownikami. 

Dużo bardziej działa to teraz, jak nowoczesna platforma społecznościowa, która skupia najpiękniejsza kobiety z Europy Wschodniej, chętne poślubić często starszych od nich mężczyzn.

O każdej porze dnia i nocy możesz się zalogować i rozmawiać z pięknymi dziewczynami z Rosji i Ukrainy. Fakt, że jesteś obywatelem Unii Europejskiej czyni Cię 5x bardziej atrakcyjną propozycją dla nich, niż młodzi mężczyźni z ich krajów. Status to bardzo ważna składowa podświadomych wyborów sercowych każdej kobiety!

Na stronie znajdziemy trzy rodzaje czatu:

  • CzatLive– gdzie nie widzisz, z kim rozmawiasz,
  • VideoCzat – możesz widzieć dziewczynę, ale ona nie może widzieć Ciebie
  • CamShare – możecie widzieć się oboje nawzajem

Jak nie zbankrutować na VideoCzacie?

Rozmowa z dziewczyną na tradycyjnym czacie wydaje się ok, jednak poproś ją aby włączyła swoją kamerkę internetową.

Przeważnie dziewczyny zgadzają się na jej uruchomienie. Możesz patrzeć na nią, ale jednocześnie wyłączyć swoją kamerkę, co pozwoli Ci zaoszczędzić dużo kredytów! Teraz wiesz już, że jest prawdziwa. Możesz też wyłączyć oglądanie jej podczas czatu, jednak czasem nie jest to najłatwiejszy krok, gdyż dziewczyny rejestrujące się na AnastasiaDate to przeważnie fotomodelki lub przynajmniej, takie którym strona zafundowała profesjonalną sesję zdjęciową (poznasz to po znaku wodnym na ich zdjęciach).

AnastasiaDate walczy, jak lew o rekrutację najpiękniejszych słowiańskich przedstawicielek płci pięknej i to te najładniejsze, które mają swoją osobowością najwięcej do zaoferowania to te, na których stronie naprawdę zależy i z którymi będzie dane Ci rozmawiać.

Przyjemnie jest jednak popatrzeć na swoją rozmówczynię odrobinę dłużej – zobaczyć jej uśmiech, kiedy żartujesz oraz zobaczyć odrobinę jej otoczenie – skąd pisze. Video Czat naprawdę przekazuje więcej informacji o danej osobie i utrudnia pracę fałszywym osobom. VideoCzat pozwoli na sprowadzenie rozmowy na bardziej osobisty poziom.

Bardzo często, pani z którą dane będzie Ci rozmawiać jest ponadprzeciętnej urody. Nie udawaj, że nie ma to dla Ciebie nawet najmniejszego znaczenia 😉 Oczywiście ta kobieta może nie mówić prawdy, ale chyba tak samo jest w prawdziwym życiu. Nidy nie mamy pewności, czy nowo napotkana osoba – w barze lub kawiarni nie stara się przypadkiem stworzyć złudnego obrazu samej siebie. Wprowadzenie na stronie VideoChatu bardzo zwiększyło nasze zaufanie odnośnie AnastasiaDate. Dzięki temu możemy samodzielnie weryfikować, czy profil, który nam się podoba nie jest przypadkiem botem – nie musimy polegać tu moderacji AnastasiaDate, która swoją drogą jest bardzo aktywna i pomocna. O tym więcej w dalszej części tekstu.

Usługi

AnastasiaDate ma więcej zapierających dech w piersiach swoją pięknością kobiet, niż jakakolwiek inna strona randkowa. Co czyni AnastasiaDate tak świetną stroną to fakt, że z każdą z tych kobiet możesz nawiązać kontakt po zaledwie 3 minutach poświęconych na założenie profilu.

Bardzo funkcjonalna wyszukiwarka pozwoli Ci na okrojenie swoich poszukiwań i znalezienie osób, które najbardziej Ci odpowiadają pod względem lokalizacji, koloru włosów, czy stosunku do posiadania dzieci. Layout strony czyni ją bardzo łatwą w użytkowaniu. Większość profili na stronie została zweryfikowana przez moderację AnastasiaDate, co również pozwala zaoszczędzić sporo czasu.

Scam, oszustwo? Skąd krytyka?

W internecie pojawia się wiele krytyki na temat AnastasiaDate, ale jak wiele z tych skarg zostało napisane w ciągu ostatnich 3 lat? Właściwie to w ciągu ostatnich 10 lat?

Rosyjskie agencje matrymonialne rozpadły się w latach 90’ i Anastasia została, jako jedna z niewielu firm na rynku, które w trakcie ostatecznej rozgrywki wspięły się na szczyt i zapoczątkowały rynek portali randkowych na świecie. Wiele ze skarg, które udało nam się odszukać sprawiają wrażenie, jakby zostały napisane przez konkurentów, którym nie udało się pozostać w grze.

Co więcej, w ciągu ostatnich 10 lat zachodnie kraje (a więc te, w których zarejstrowana jest działalność portalu AnastasiaDate) przedstawiły sposoby kontroli nadużyć, które obserwowano w przeszłości ze strony usługodawców tego typu. AnastasiaDate musi oczywiście liczyć się z tego typu regulacjami i dowodem na jej rzetelność jest tak długa historia na rynku.

Technologia przyniosła wiele dobrego, także w sposobie działania strony. W tym także „Maile powitalne” („Letter of Introduction”). Wiele oskarżających komentarzy wytyka AnastasiaDate właśnie te oto listy, które sprawiają wrażenie automatycznych. Nic bardziej mylnego!

AnastasiaDate prosi rejestrujące się kobiety o szczegółowe wypełnienie ich kryteriów wyszukiwania oraz skonstruowanie tego typu listu powitalnego, który strona wysyła później tylko i wyłącznie do mężczyzn, którzy SPEŁNIAJĄ TE SPRECYZOWANE KRYTERIA.

Być może to dość przebiegłe ze strony AnastasiaDate, jednak pamiętajmy że strona prowadzi ścisłą rekrutację użytkowniczek i stawia jedynie na kobiety, które doskonale wiedzą, czego tak naprawdę szukają. Wysyłając tego typu zaproszenia (napisane zresztą osobiście przez użytkowniczki) przyspiesza efektywność poszukiwań, dając znać jedynie mężczyznom, którymi użytkowniczki mogą być POWAŻNIE zainteresowane.

Mimo zmiany charakteru strony bardziej w stronę czatu – nadal dostaniesz dużą ilość tego typu maili od kobiet zainteresowanych poznaniem Cię lepiej. Pamiętaj, że płacisz dopiero w momencie otwarcia listu – oczywiście dopiero po wygaśnięciu okresu promocyjnego. Dostaniesz ich naprawdę dużo, co jest zasługą precyzyjnej rekrutacji użytkowników strony.

Lepiej nie próbuj odpisywać na każdy z otrzymanych maili, bo po chwili może okazać się, że wydałeś na to małą fortunę! Spróbuj lepiej użyć wyszukiwarki i znaleźć kobietę, która najbardziej odpowiada TWOIM kryteriom – dodaj ją do swojej listy kontaktów.

Te z Pańm które dodałeś do tej listy, mogą zobaczyć że trafiły na nią. Mogą więc zajrzeć na Twój profil i zdecydować, czy chcą do Ciebie napisać!

Jeśli uda Ci się uzyskać odpowiedź od dziewczyny, która znalazła się na Twojej liście, masz dużo większe szanse, że z tej znajomości coś wyniknie. Będziesz mógł być pewien, że rozmówczyni nadal jest aktywna na stronie i że interesuje ją właśnie Twój profil (a nie tylko kryteria, które podała przy rejestracji do AnastasiaDate).

Po drugie AnastasiaDate nie spisuje się za dobrze wyjaśniając zasady korzystania ze strony oraz obowiązujące opłaty.

Na przykład, panowie którzy nie doczytali uważnie zasad funkcjonowania strony, mogą być zdziwieni, że komunikacja z użytkownikami portalu może odbywać się jedynie za pomocą wewnętrznego systemu wiadomości portalu.

Wiele osób jest rozczarowanych, kiedy odkrywają ten fakt. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to standardowa praktyka w branży portali randkowych. Właściwie, jeśli strona nie zaznacza na samym początku że dostaniesz adres mailowy osoby, z którą chcesz nawiązać kontakt – znaczy to po porstu że go nie dostaniesz i to jest typowa praktyka w tym biznesie.

AnastasiaDate zarobiła parę skarg w New England Better Bussiness Bureau i została przez instytucję pouczona, jednak musimy pamiętać że tego typu biznes ma tysiące użytkowników z całego świata i w grę wchodzi tutaj emocjonalne przywiązanie, nieodłączna składowa randkowych podbojów. Naturalne że firma tego typu, otrzyma więcej skarg (tutaj w liczbie ośmiu do roku 2017 przez cały okres funkcjonowania), niż sklep sprzedający gwoździe, czy warsztat stolarski.

Opłaty

AnastasiaDate jest dużo droższa, niż serwisy oferujące adresy mailowe lub pakiety Premium na kilka miesięcy. Tutaj musisz płacić za poszczególne działania, które podejmujesz.

Jednak działa tutaj swego rodzaju ekonomia skali procesu, który może zadziałać na Twoją korzyść. Jeśli znajdziesz kobietę, która wyda Ci się interesująca – możesz wykupić kredyty za 15.99, aby wysłać jej list oraz odczytać jej odpowiedź.

Jeśli spodoba Ci się jej odpowiedź, więcej kredytów możesz już kupić w dużo lepszej cenie. Koszty spadają wraz z ilością zakupionych kredytów.

Koszt kredytów:

1000 kredytów –  $ 399 lub 0.40 $ za każdy

500 kredytów – $ 249 lub za 0.50 $ za każdy

320 kredytów – $ 185 lub 0.58 $ za każdy

160 kredytów – $ 96 lub 0.60 $ za każdy

80 kredytów – $ 56 lub 0.70 $ za każdy

40 kredytów – $ 30 lub 0.75 $ za każdy

20 kredytów – $ 15.99 lub 0.80 $ za każdy kredyt

Wysłanie maila będzie kosztować Cię 10 kredytów, a odczytanie jej odpowiedzi kolejne 10 kredytów. Jednocześnie musisz zapłacić 10 kredytów za każde odtworzenie filmiku, które niektóre panie zamieszczają na profilach lub dołączają w swoich mailach. Oznacza to, że na jedno z tych działań będziesz musiał wydać np. 8 $, więc jeśli obawiasz się o swój budżet – miej to na uwadze.

Nawet jeśli kupisz 80 kredytów, które czynią obejrzenie filmiku niemalże tak samo drogim, jak weekendowe wyjście do kina. Prawdopodobnie i tak nie masz możliwości umówienia się na randkę z Nicole Kidman albo Małgorzatą Sochą. Jeśli jednak masz – to dlaczego jeszcze rozważasz logowanie się na tę stronę? W zamian za wydane pieniądze AnastasiaDate oferuje nam kontakt z kobietami z klasą, dobieranymi na podstawie ambicji oraz nieskazitelenego wyglądu. Moderacja strony naprawdę dba o to, aby każdy zarejestrowany tutaj mężczyzna nie wyszedł stąd zawiedziony.  Większość dziewczyn zamieszcza zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych – samo ich przeglądanie sprawi, że poczujesz się, jakbyś miał przed sobą najbogatsze wydanie Playboya / Vogue’a w historii!

Mamy radę na to, aby nie stracić głowy i trzymać swoje finanse pod kontrolą – otwórz w nowym oknie i trzymaj ciągle otwartą stronę „Buy Credits” – regularnie też ją odświeżaj, a system pokaże Ci, ile kredytów pozostało na Twoim koncie.

To naprawdę niezawodna metoda, która pozwoli Ci nie stracić majątku i utrzymać rękę na pulsie – aby fascynujące rozmowy z pięknymi kobietami nie zamieniły się w poczucie winy i wyrzuty sumienia odnośnie poświęconego na to budżetu. Jednocześnie kobiety, z którymi rozmawiasz zdają sobie sprawę, że wydajesz na to niemałe pieniądze. Dla nich strona jest oczywiście darmowa, ale uwierz – każda z nich docenia fundusze, które musisz przekazać, aby mieć możliwość nawiązania z nią kontaktu. Stanowi to dla ciebie przeszkodę nie do ominięcia? Nie ma powodu do rezygnacji, gdyż korzystając z darmowych portali randkowych również masz duże szanse na znalezienie miłości.

Dodatkowo fakt, że w ich krajach, nie powodzi się najlepiej, czyni Cię w ich oczach milionerem – nie musimy się chyba rozwodzić, na temat tego, jak bardzo efektywne (choć przez nikogo nie wypowiedziane na głos) kryterium jest to w dzisiejszych czasach i że w doborze partnera ma znaczenie (nie największe, ale też i nie mikroskopijne – wiemy, jak jest!).

Metody Komunikacji

W tym miejscu AnastasiaDate naprawdę bije konkurencję na głowę i zamieniła się w stronę inna od wszystkich pozostałych. Oferują oni każdą dostępną możliwość komunikacji z kobietami – nawet klasyczne rozmowy telefoniczne. Okej, może nie ma w ich ofercie możliwości wysyłania znakow dymnych, jednak założę się, że byłbyś w stanie to osiągnąć dzięki opcji CamShare i kamerce internetowej o solidnej rozdzielczości.

Bezpieczeństwo

Firma jest zarejestrowana zagranicą, jak wiele innych portali randkowych. Tym razem jest to Bangor w stanie Maine w USA i używają oni certyfikatów bezpieczeństwa SSL.

Opinie – Podsumowanie

Żaden międzynarodowy portal randkowy nie zapewni Wam tyle zabawy ile AnastasiaDate. Możliwość kontaktu z kilkunastoma kobietami, dla których okrążyłbyś blok dwukrotnie, aby spojrzeć na nie jeszcze raz.

Najpoważniejszym zarzutem w kierunku strony jest fakt, że strona nie robi nic bezpośrednio, aby umożliwić Ci realne spotkanie z tymi kobietami. Nie do końca jest to prawda, bo AnastasiaDate współpracuje z agencją „Foreign Affair”, aby wspomóc Cię w ewentualnej logistyce związanej ze zorganizowaniem spotkania.

Poniżej zdjęcie kilku z dziewczyn, które zarejstrowały się na AnastasiaDate ostatnio:

Wow!

Co prawda jest to recenzja strony i może nie powinniśmy popadać w taki zachwyt, jednak AnastasiaDate naprawdę robi wrażenie. To czysta zabawa, banalna w obsłudze i kobiety, które swoją prezencją zwalają z nóg. Nie trać czasu na przeglądanie profili kobiet, które o siebie nie dbają.

Ponad wszystko, dla tych kobiet będziesz prawdziwą atrakcją – wystarczy, że Twój kraj należy do Unii Europejskiej. One dosłownie marzą o tym, aby móc wyjść za mąż za kogoś zza zachodniej granicy.

AnastasiaDate to zbiór prawdopodobnie najpiękniejszych, młodych modelek z Rosji oraz Ukrainy – także modelek bikini! Szanse na to, że zostaniesz oszukany są minimalne, dzięki opcji CzatuVideo – prawdopodobnie na podobnym poziomie plasują się spotkania na imprezach, czy na randkach zaaranżowanych przez Twoją babcię… Chociaż wbrew pozorom, ona też może mieć co nieco związanego z randkowaniem. W końcu randki dla seniorów to nic wstydliwego, zwłaszcza że są coraz bardziej popularne!

Kobiety zawsze mają możliwość zwodzenia mężczyzn, niestety tak działa nasz świat od wieków… Najgorsze jest to, że proceder ten odbywa się tez w drugą stronę i mężczyźni, którzy irytują się na temat pierwszej opcji, nigdy w życiu tego nie przyznają. Miłość nie bez powodu jest nazywana grą i musisz grać z głową, aby zgarnąć nagrodę główną! Wszystkie opcje dostępne na AnastasiaDate powodują, że jeśli spotka Cię wpadka, jedyna osoba którą możesz winić, to wyłącznie Ty. Bądź więc sprytny, bądź jak szczwany lis!

Jedyne, co mogę powiedzieć, to że w życiu nie zarejestrowałem się na lepszej stronie, niż AnastasiaDate – warta każdej wydanej złotówki – ew. dolara.

>