Lowli

ręce para

Badoo Opinie

Nasza ocena

4,95
 • Struktura użytkowników (4.90 / 5.00)
 • Wysokość opłat (4.80 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (5.00 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.80 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.85 / 5.00)

Portal randkowy Badoo - informacje

Badoo jest jednym z najpopularniejszych, nie tylko w Polsce, portali do poszukiwania udanej randki z prawdziwymi osobami. Duża ilość profili sprawia, że możemy zyskać ogląd na przekrój społeczności.

Opinie o Badoo są różne. Z jednych wynika, że jest to raj dla fanatyków własnego wizerunku, inni widzą portal randkowy Badoo, jako idealne miejsce dla młodych ludzi do poznawania nowych osób. Strona zdecydowanie skupiona jest aspektach wizualnych, jednak ma przewagę nad powszechnie znanym Tinderem.

Wszystko tutaj kręci się dookoła zdjęć, więc fotka profilowa musi być nienaganna – to na niej skupia się cała uwaga ludzi i to ona pomoże ci przyciągnąć do siebie tą/tego jedyną/ego.

Struktura użytkowników serwisu

4.9/5
Osoby w wieku (18 - 29)
61%
Osoby w wieku (30 - 49)
29%
Osoby w wieku (50+)
10%

Mężczyźni (29%)

71%

Kobiety (71%)

Opłaty na portalu

4.8/5

Darmowe funkcje

Płatne funkcje

System płatności pozwala na zakup kredytów, które można wydać na różne sposoby np. promując swój profil, żeby częściej pojawiał się na stronie głównej, albo promując zdjęcie, żeby częściej trafiało na listę chybił-trafił innych ludzi.

Można je wydać również na wysłanie prezentu ulubionemu użytkownikowi lub na ogłoszenie społeczności że właśnie jest się on-line.

Im więcej kredytów zakupimy jednorazowo tym niższa stawka za jeden kredyt i tym większy bonus gratisowy otrzymamy. Nasz portal randkowy pozwoli nam na większą ilość działań. Płatności można dokonać kartą kredytową, przez PayPal, usługę Przelewy24 lub telefonem.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o płatnych funkcjach Badoo, jak również o koncie Premium przeczytaj nasz przewodnik:

>>> Logowanie na Badoo <<<

Zalety Badoo

 • łatwy i przez wielu używany system weryfikacji danych osobowych, potwierdzający twoją tożsamość przez darmowe portale społecznościowe czy numer telefonu. 
 • szybka i darmowa rejestracja, dzięki czemu od razu możeszmy zacząć szukać partnera do randki i szykować się do spotkania
 • usługa lokalizacji pozwalająca ograniczyć poszukiwania do najbliższych okolic (nie tylko miast, ale i krajów – możesz na przykłąd wyszukać tylko osoby mieszkające w Polsce)
 • nowe opcje jak lookalike, miernik popularności nadają stronie rozrywkowy charakter i sprawiają, że poszukiwanie miłości staje się zabawą 
 • po wykupieni funkcji premium i nabiciu wysokiej popularności możemy być pewni, że nasz profil zobaczy bardzo duża część olbrzymiej bazy użytkowników
 • możliwość tworzenia prywatnych albumów ze zdjęciami i wideo, które możemy udostępniać wybranym osobom, bez ryzykowania naszej prywatności oraz niechcianych komentarzy. Ten portal randkowy jest bezpieczny.

Wygoda obsługi serwisu

5/5

Na pierwszy rzut oka interfejs strony jest wystarczająco czytelny i ciekawy żeby zachęcić do zagłębienia się w witrynę i spędzenia na niej czasu. Tak właśnie powinny wyglądać randki z innymi osobami przez internet.

Ciekawą opcją (naszym zdaniem wyjątkową) jest wskaźnik popularności. Co to jest?

Badoo jako portal randkowy obok każdego profilu zamieszcza obrazek bateryjki pokazującej poziom „naładowania” miernika danego użytkownika.

Jak zwiększyć swoją popularność? Pod bateryjką znajduje się przycisk o takim właśnie tytule, po kliknięciu którego uzyskamy poradę, co zmienić w swoim profilu, żeby uczynić go bardziej popularnym np. dodanie nowego zdjęcia, uzupełnienie informacji o swoich hobby może zadziałać jak dobra reklama.

Z tej funkcji skorzystać mogą zwłaszcza użytkownicy niezaznajomieni ze swoistą etykietą. W ten sposób mogą dostać trenerską poradę i odpowiedź na pytanie „No dobra i co dalej?”.

Nam opcja ta podoba się też z innego powodu. Pomaga utrzymać pewną dyscyplinę. Wielu naszych ekspertów zakładało profile na różnych portalach wielokrotnie, po pewnym czasie zawsze tracąc zapał z tego lub innego powodu.

Takie zilustrowanie zaangażowania w tworzenie swojego profilu i udoskonalanie go, dodatkowo zachęca do codziennego logowania.

badoo aplikacja mobilna

Każdy z przeglądanych profili można dodać do ulubionych i później wrócić do niego np. po otrzymaniu pierwszej odpowiedzi. Ikona serduszka to polubienie profilu, a prezentu to wysłanie wirtualnej paczki dla swojego ulubionego użytkownika.

Usługę można porównać do interfejsu Tindera, z tym że tu możemy przeczytać pełny profil użytkownika, a nawet cofnąć raz odrzucony profil, np. przez pomyłkę, po wykupieniu superumiejętności. Funkcja superumiejętności może być aktywowana na różne okresy czasu w zależności od ceny.

Naszą ulubioną i nietuzinkową opcją jest “lookalike”, która przy pomocy algorytmu rozpoznającego twarze, stwierdza do jakiego celebryty użytkownik jest podobny i pomaga znaleźć sobowtóra twojej ukochanej gwiazdy! To pokazuje jak ważne na Badoo są dobre zdjęcia.

To unikatowa opcja, której nie oferują inne portale randkowe.

Prywatność jest bardzo ważnym aspektem każdego portalu i musimy przyznać, że Badoo zwraca na nią wyjątkową uwagę.

Żeby zobaczyć którąś rubrykę w profilu innego użytkownika, sam musisz mieć ją wypełnioną, a dopiero po wypełnieniu przynajmniej 60% swojego profilu (przynajmniej trochę utrudnia to tworzenie fałszywych użytkowników).

Opinie o Badoo.com głoszą że jest świetną opcją dla szukających partnera z zagranicy. Funkcja „przetłumacz” znajdująca się na dole strony powala nam kontaktować się nawet mimo braku znajomości wybranego języka.

Badoo to obecnie portal, który osiągnął najlepsze noty. Koniecznie przetestuj!

Jak założyć konto​?

Wystarczy odpowiedzieć na 3 proste pytania – Czy jesteś mężczyzną, czy kobietą? W jakim celu chcesz założyć konto (w celach towarzyskich czy matrymonialnych)?

Oraz kogo szukasz – mężczyzny czy kobiety? Później kilka swoich danych jak imię, data urodzenia oraz e-mail i jesteśmy w systemie.

Oczywiście istnieje również opcja zalogowania przy użyciu najpopularniejszych portali społecznościowych jak Facebook czy Twitter.

Już po wstępnej rejestracji dostajemy możliwość importowania znajomych z listy e-mailowej oraz dodania zdjęć z naszych profili społecznościowych, co przyspiesza proces zakładania i uzupełniania profilu.

Myślę, że najczęściej używaną i stanowiącą najlepszą metodę znajdowania partnera przy użyciu Badoo jest funkcja „chybił trafił”. Wbrew temu co sugeruje nazwa nie jest to loteria użytkowników.

Bazę, z której wybierane są profile dla ciebie, tworzy się nakładając na grupę wszystkich użytkowników filtry – płeć i zakres wiekowy interesujących nas osób.

Na stronie głównej będą nam się wyświetlać zdjęcia profilowe, imię oraz liczba wspólnych zainteresowań, które pokrywają się z tymi oznaczonymi przez nas jako nasze hobby.

badoo logowanie

Aplikacja mobilna Badoo

Do gustu przypadła nam też aplikacja mobilna Badoo.pl.

Mimo kilku niedociągnięć i faktu że zadziałała dopiero na trzecim telefonie (w ramach obrony, oba poprzednie telefony były starsze niż 5 lat), aplikacja jest czytelna i dla jej pełnego użytkowania nie musieliśmy nawet zapoznawać się z instrukcją.

Więcej o >>> Aplikacji mobilnej Badoo <<< 

Dla kogo randki na tym portalu?

Badoo jest stałym bywalcem rankingów, w których co roku zajmuje wysokie pozycje. Rejestracja na stronie jest darmowa, podobnie jak aplikacja mobilna.

Strona ma bardzo sprawnie działającą opcję lokalizacji. Sprawia to, że w naszej opinii Badoo jest świetnym portalem dla szukania okolicznych singli do spotkań twarzą w twarz, czy randek “na szybko”.

Strona zdecydowanie może być medium do poszukiwań poważnych związków, ale naszym zdaniem ma jednak luźniejszy wydźwięk.

Badoo łatwo można połączyć z Instagramem czy Facebookiem.

Ciekawą opcją jest dodawanie do profilu filmów, czego nie spotyka się często w serwisach tego typu. To swoiste wyciągnięcie ręki w kierunku młodszego pokolenia. Jedną z funkcji portalu jest umieszczanie zdjęć i filmów (z wykorzystaniem narzędzi wewnątrz aplikacji).

Portal nie jest nowy na rynku, gdyż funkcjonuje od ponad dekady, jednak mimo to utrzymuje się w trendzie dzisiejszych portali społecznościowych jak Facebook, Twitter czy Instagram. Strona świetnie pasuje do współczesnego trybu życia, pełnego wizualnych bodźców i szybkich decyzji.

To czego tak na prawdę potrzebujesz to dobre zdjęcia profilowe i trochę drobnych, żeby zacząć zabawę i odnieść sukces na Badoo. Opinie są przytłaczające. Co to oznacza? Łatwą szansę na romans, przygodne randki lub poważny związek. Wyszukiwanie nowych ludzi na portalu jest proste i przyjemne. Możesz łatwo poznać nowych użytkowników.

Gdybyś wpisał w wyszukiwarce Badoo opinie, okazuje się, że użytkownicy wręcz lgną do tego portalu. Strona jest na 150 miejscu w rankingu najczęściej odwiedzanych stron według Google, oraz na 1 miejscu wśród portali randkowych.

Sama aplikacja jest odwiedzana około 130 milionów razy w miesiącu, przez ludzi z całego świata.

W sklepie Google Play aplikacja mobilna Badoo ma dobrą opinię i została oceniona na 4.3. na 5 gwiazdek, na podstawie 3 milionów ocen i recenzji, i ma 100 do 500 milionów pobrań!

Podobnie w Apple app store aplikacja Badoo ma ocenę 4.5 na 5 gwiazdek.

Opinie użytkowników

FAQ

Nasza ocena portalu
4.9/5

Chcesz przeczytać inne recenzje? Wróć do Strony Głównej >>>

>