Lowli

para z badoo

Logowanie na Badoo

Badoo Logowanie - krok po kroku!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy przewodnik, z którego dowiecie się, jak założyć profil na Badoo oraz jakie ciekawe funkcje są dla Was dostępne - nie tylko po wykupieniu konta Premium. Badoo i logowanie przestanie być tajemnicą!

UWAGA, już wiem, gdzie łatwiej i szybciej znajdziesz miłość lub przygodę na jedną noc! 

Sprawdź portal randkowy EroDate! Kliknij i przeczytaj recenzję!

Badoo proponuje nam kilka możliwości logowania. Chyba najszybciej i najprościej można zrobić to przez Facebooka. Chcielibyśmy jednocześnie zbojkotować pogłoski, jakoby Badoo miało rozsyłać zaproszenia do znajomych na Facebooku. Faktycznie było tak w dalekiej przeszłości. Obecnie strona poszła z duchem czasu i od dawna na Facebooku zupełnie NIC nie publikuje... Chyba, że sobie tego zażyczymy 🙂

Jednocześnie do wyboru jest też tradycyjna metoda, która jest nieszczególnie żmudna, więc jeśli ktoś nie jest fanem handlowania danymi ze swoich portali społecznościowych - polecamy również zwykłe logowanie przez Badoo.

Strona dopuszcza każdą orientację seksualną!
badoo  logowanie formularz rejestracji

>> Kliknij w obrazek, aby się zarejestrować!<<

Określanie intencji użytkowania strony na samym początku pomaga uniknąć nieporozumień.
To tylko wstęp do szeregu wymagań, jakie stawia przed nami Badoo. Początkowe infromacje są obowiązkowe - dalej możemy sami zdecydować, które części profilu chcemy wypełnić. Badoo jest jednak pod tym względem bardzo sprawiedliwe - jeśli sami nie wypełniliśmy pewnych informacji w profilu, możemy się spodziewać, że nie będą one dla nas widoczne na profilach innych użytkowników. Niewątpliwie jest to super metoda, która wpływa na motywację i zwiększa zaangażowanie użytkowników strony. Dopieść należycie swój profil, a nie pójdzie to na marne!

uzupełnij dane badoo logowanie

Właściwie to tylko koniec rejestracji, bo tego co następuje później na pewno nie nazwalibyśmy KOŃCEM... 
Raczej początkiem całego multum możliwości, jakie otwiera przed nami portal randkowy Badoo.
Koniecznie przeczytaj naszą recenzję i opinie o Badoo, napisane przez naszych ekspertów.

znajdz znajomych na badoo

Po zezwoleniu Badoo na połączenie z naszymi kontaktami z maila, mamy możliwość ogłosić naszym znajomym, że szukamy drugiej połowy / przygód.  To trochę dziwne, równie dobrze moglibyśmy im o tym napisać i nie zakładać porfilu na Badoo, licząc że społeczeństwo nas wyswata... Jednak poszliśmy w drugą stronę. Także UWAGA: Nie jest to obowiązkowe! Jeśli tak jak ja, nie czujecie potrzeby używania tej opcji, kliknijcie po prostu malutki fioletowy napis na samym dole (zakreśliłam go czerwoną linią dla ułatwienia).

logowanie badoo dodaj zjęcia

Kolejne okno, w którym do niczego nie jesteśmy zmuszani ("dodam zdjęcia później"), jednak tutaj nie polecam tego rozwiązania. Profile bez zdjęć powszechnie nie budzą zaufania. Z kolei do wyboru jest tyle opcji, że na pewno wysupłamy choć jedno nie najgorsze zdjęcie z naszych portali społecznościowych, czy dysków, dzięki któremu nie tylko będziemy bardziej zauważalni, ale i otrzymamy możliwość skorzystania z nowej promocji  

 Premium na 3 dni ZA DARMO

Premium na Badoo

badoo konto premium

Poniżej infografika prosto z Badoo, o tym co zyskujemy wraz z kontem Premium! Brzmi zachęcająco?
Zaznaczenia wymaga fakt, że Badoo, jak i większość stron randkowych stosuje politykę automatycznego przedłużania konta. Bądźmy więc czujni, ustawmy sobie powiadomienie w telefonie / zapiszmy datę w kalendarzu w razie gdybyśmy chcieli zrezygnować z subskrypcji - Badoo samo nam tego na pewno nie przypomni.  Anulowanie Premium jest banalne, musimy tylko wejść w "Ustawienia konta" i wyłączyć subksrypcję. Żadnych maili, ani listów - istna bułka z masłem.

badoo konto premium

Uzupełnianie Profilu

uzupełnij profil na badoo

Tego typu powiadomieniami Badoo raczy nas w momencie, gdy zaglądamy na czyjś profil i mamy ochotę przeczytać o nim informacje, które z poziomu profilu startowego są w większości niedostępne.
Chodzi tylko o to, aby postarać się o przekazanie większej ilości informacji o sobie pozostałym użytkownikom. Ile razy trafiliście na suchą randkę z Tindera, gdzie okazało się, że w ogóle nie macie o czym rozmawiać? Badoo proponuje nam delikatnie, aby tego uniknąć. To jak dobra ciocia, która doświadczyła już w życiu co nieco i dba, aby Wam nie przydarzyło się to, co jej. 

Mały przegląd informacji, o które zostaniemy poproszeni przez Badoo. Bardzo podoba nam się graficzny minimalizm ankiety w której zostaniemy poproszeni o informacje całkiem podstawowe.  

badoo ankieta hobby
badoo gdzie mieszkasz

Gdzie mieszkasz, gdzie pracujesz / studiujesz, opisz siebie w kilku zdaniach, wzrost, typ sylwetki, orientacja seksualna, czy chcesz mieć dzieci, co cię pasjonuje - to fakty o nas, dzięki którym nabijemy % potrzebne do analizowania profili innych użytkowników. Może być z tego niezła zabawa!

badoo powiadomienie

Taka informacja pojawia się, gdy w ramach pakietu Premium pragniemy sprawdzić zdjęcia osób, które oglądały nasz profil. Ja w ramach wstępnej eksploracji zamieściłam tylko zdjęcie główne. Chciałam powiększyć miniaturki pozostałych zdjęć pewnego przystojniaka i ups! Chyba muszę dać z siebie więcej 😉 Podobna historia pojawia się przy większości funkcji - na Badoo TRZEBA mieć chociaż zdjęcie profilowe. Inaczej ani rusz!

sposoby weryfikacji na badoo

Moderacja na Badoo jest bardzo zaangażowana i dzięki wielu sposobom weryfikacji możesz udowodnić pozostałym użytkownikom, że nie muszą obawiać się z Tobą skontaktować.

Nie chciałbyś przecież paść ofiarą "catfisha" - czyli osoby, która podaje się za kogoś, kim nie jest. Czasem łatwo dać ponieść się emocjom i zaangażować w znajomość jedynie na podstawie zdjęć i porywających rozmów online. Lekkim rozczarowaniem byłoby, gdyby chodzący ideał okazał się Twoją młodszą siostrą, która postanowiła zrobić Ci kiepski żart w ramach prima aprillis!

selfie weryfikacja na badoo

Płatności za Kredyty na Badoo

Analogiczna sytuacja pojawia się, gdy w grę wchodzi wykupienie kredytów (konta Premium też!). Do czego przydają się kredyty, skoro mamy już członkostwo Premium? Chodzi o promowanie naszego profilu w wynikach wyszukiwania "Chybił - Trafił".  Badoo pokazuje dzięki temu nasz profil większą ilość razy! 

logowanie na badoo kredyty

Badoo posiada ranking - dzięki kredytom, Badoo wrzuci nas na sam jego przód! Będziemy także promowani na czele osób w naszej okolicy. Istnieje także opcja obdarowania osoby, która nam się podoba prezentem - szczególnie skuteczne może się to okazać w przypadku kobiet - prezenty działają na nas jak magnes 🙂

badoo metody płatności
badoo ceny kredytów

Za kredyty dostaniemy też możliwość dodawania do naszych wiadomości naklejek - w społeczeństwie obrazkowym XXI wieku taki chwyt powinien przynieść pozytywne rezultaty! Za kredyty dostaniemy również możliwość powiadamiania użytkowników, że jesteśmy online oraz czatowania z 5 nowymi osobami dziennie więcej, niż przewiduje to regularne członkostwo. 

badoo profity z kredytów

Więcej głosów przyznamy też w "Chybił - Trafił", gdzie możemy oceniać użytkowników w skali 1 - 10.
W przypadku płatności za kredyty na Badoo - nie ma mowy o żadnym automatycznym odnawianiu. Z pewnością część z Was odetchnie w tym momencie z ulgą! Pamiętajcie, aby nie osiąść na laurach w przypadku płatności za konto Premium - tę trzeba anulować w "Ustawieniach konta" w dowolnym momencie przed końcem okresu za który z góry wcześniej zapłaciliśmy. 

badoo światło reflektorów

Zwiększenie popularności polega na eksponowaniu naszego profilu na pasku z lewej strony.

Sobowtór

Dzięki opcji "Sobowtórzy" możemy obejrzeć użytkowników, którzy zdaniem algorytmu strony w jakiś sposób nas przypominaja. Z moich obserwacji wynika, że raczej nie jest to jedynie kwestia wyglądu, gdyż niektóre z dopasowań były mało zbieżne pod względem wyglądu!

Badoo publikuje na Facebooku, czy nie?

badoo logowanie

Na sam koniec chcielibyśmy jeszcze rozjaśnić kwestię łączenia Badoo z Facebookiem - nieliczne aplikacje publikują obecnie cokolowiek na tym portalu bez naszej zgody. Inaczej miałyby niewielu użytkowników, jako że każdy obecnie dba o swoją prywatność oraz wizerunek w sieci. Nie mamy się zatem, czego obawiać - naprawdę!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Jak założyć konto na Badoo?

Rejestracja na Badoo jest bardzo prosta. Masz do wyboru kilka możliwości. Najłatwiejsza z nich to logowanie przez Facebooka lub Gmaila. 

Nie chcesz ich łączyć z Badoo? Wypełnij prosty formularz rejestracyjny, w który wpiszesz podstawowe informacje (datę urodzenia, płeć, orientację seksualną itd).

 

Czy Badoo weryfikuje konta swoich użytkowników?

Badoo kładzie nacisk na weryfikację profili. Prosi swoich użytkowników o potwierdzenie ich tożsamości (np. przez zrobienie selfie lub podanie numeru telefonu).

Wyższa wiarygodność oznacza większą atrakcyjność dla potencjalnych rozmówców. Mimo tego pamiętaj, że nigdy nie masz gwarancji, kto znajduje się po drugiej stronie. Zawsze zachowaj daleko idącą ostrożność.

 

Czy rejestracja na Badoo jest płatna?

Założenie konta na Badoo jest bezpłatne. Nie poniesiesz kosztów za większość standardowych działań, takich jak wysyłanie wiadomości czy oglądanie i wyszukiwanie profili innych użytkowników.

Opcje premium dają Ci dodatkowe możliwości, ale nie są niezbędne do korzystania z aplikacji.

>