Lowli

para ręce

Recenzja Be2

Nasza ocena

4,60
 • Struktura użytkowników (4.60 / 5.00)
 • Wysokość opłat (3.8 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.90 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.80/ 5.00)
 • Średnia ocen (4.50 / 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie!

O portalu

Do Be2 pasuje określenie „renomowany portal”. Jest częścią dużej grupy biznesowej, skupiającej portale randkowe o różnych profilach. Witryna zbiera swoje doświadczenie w dobieraniu partnerów od 12 lat i jest to zauważalne.

Gdzie znajduje miejsce znajduje Be2? Nazwa może trochę mylnie sugerować, że jest to miejsce dla par. Jednak podczas rejestracji w be2 taka opcja nie występuje (w przeciwieństwie do wielu najpopularniejszych serwisów randkowych, gdzie możemy figurować również jako otwarty związek).

Be2 próbuje przemówić do nas bardziej jako miejsce spotkań, gdzie możemy w końcu przestać czuć się samotni i „być we dwójkę”.

Portal pomaga spotkać się i umówić na randkę kompatybilnym singlom o podobnych oczekiwaniach. Takie spotkania potrafią w wyjątkowy sposób połączyć dwie osoby, a atmosfera prywatności, może nawet intymności, jaką zapewnia be2, pomaga narodzić się uczuciu.

Każdy wie, że zauroczenie od przyjaźni dzieli jeden mały krok!

Be2 nie zaskakuje, bo nie musi. Będąc częścią dużej, międzynarodowej korporacji (z resztą jako jej flagowy produkt) może pozwolić sobie na to żeby bez zbytecznego wydziwiania utrzymać pewien standard. I to na całkiem wysokim poziomie!

Kiedy inne strony prześcigają się we wprowadzaniu coraz to nowszych, a niestety niekoniecznie potrzebnych funkcji, Be2 pozostaje “sobą”, czyli jednym z najpopularniejszych portali nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Struktura użytkowników

4.6/5

A jak jest ze skutecznością? Statystyki mówią same za siebie.

Oryginalna strona be2 chwali się współczynnikiem sukcesu większym, niż 40% i ponad szesnastoma milionami(!) zarejestrowanych użytkowników.

Osoby w wieku (18 - 29)
33%
Osoby w wieku (30 - 49)
47%
Osoby w wieku (50+)
20%

Ta olbrzymia sieć randkowa działa nie tylko w Polsce, ale również w 29 innych krajach na 6 różnych kontynentach.

Barierą teraz pozostaje tylko język, ale pamiętajmy, że to jedynie teoretyczna przeszkoda, bo przecież od czego są internetowe translatory, a gdy już się spotkamy w realnym świecie – do tańca nie potrzeba wspólnego języka!

Seniorzy stanowią 20% społeczności i tę wartość zostawiamy do subiektywnej oceny. Podpowiedzieć możemy, że przeglądając ranking stron randkowych dla seniorów można trafić na portal, który cieszy się większą popularnością wśród osób po 50-tce.

Mężczyźni (43%)

57%

Kobiety (57%)

Opłaty

3.8/5

Darmowe funkcje

Płatne funkcje

Przed wykupieniem usługi Premium mamy możliwość zapoznać się z wyglądem strony i jej funkcjami bezpłatnie, po darmowej rejestracji. Sami więc możemy ocenić czy cena nam odpowiada.

Jak zwykle, im dłuższy okres rozliczeniowy wybierzemy tym niższa miesięczna cena. Opłata za 12 miesięcy to 358zł 80gr, co miesięcznie daje cenę 29zł 90gr. Przy wykupieniu 6 miesięcy zapłacimy 239zł 40gr (39zł 90gr miesięcznie). Jeśli zdecydujemy się na 3 miesięczne zobowiązanie, cena wyniesie 149zł 70gr, czyli 49zł 90gr za miesiąc.

My polecamy opcję promocyjną i wykupienie miesięcznego członkostwa, które kosztuje jedynie 9zł i 90gr! Pamiętajmy, że okres na odstąpienie od płatnej umowy na Konto Premium to 2 tygodnie i jeśli nie dotrzymamy tego terminu umowa zostanie automatycznie przedłużona na kolejny okres.

Członkostwo 1 miesiąc

zł 990

Członkostwo 6 miesięcy

23940

Członkostwo 12 miesięcy

zł 35880

Przetestuj be2!

Alternatywy

Szukasz czegoś innego niż be2? Sprawdź najpierw te propozycje:

logo portalu randkowego
logo portalu edarling
logo portalu badoo

Wygoda obsługi serwisu

4.9/5

Rozwiązania zastosowane na stronie wymagają chwili, aby je zrozumieć, ale szybko można nabyć biegłość w ich obsłudze.

Dzięki temu można zrozumieć wszystkie funkcje, doceniając jak dużą wygodę gwarantują w zamian za chwilę poświęconego czasu.

Wślizgnij się więc pod puchatą kołdrę jaką zapewnia be2 i miej pewność, że nikt nie wygoni cię z łóżka, żeby zmienić prześcieradło. W najwygodniejszych warunkach szukaj miłości w internecie, bo na to właśnie zasługujesz.

Na stronie głównej znajdziemy też zakładkę „Historie miłosne”, w której możemy przeczytać o doświadczeniach par połączonych właśnie dzięki be2.

Będąc tam polecamy też dokładne zapoznanie się z regulaminem witryny i najczęściej zadawanymi pytaniami, czyli zakładką FAQ, które z pewnością pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości.

Teraz czas na wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Darmowe logowanie

Naszą przygodę z be2 zaczynamy od założenia bezpłatnego profilu. Darmowych portali randkowych jest oczywiście więcej, a decyzja czy postawisz na be2 należy wyłącznie do ciebie.

Następnym krokiem jest wypełnienie naukowo opracowanego testu osobowości, który później w połączeniu z systemem geolokalizacji, pomoże nam dobrać dopasowanych partnerów z naszej okolicy, bez względu na to czy mieszkamy w dużym mieście czy na terenach wiejskich.

Baza użytkowników gwarantuje, że znajdzie się tu przedstawicieli wszystkich regionów Polski.

Sam wynik testu osobowości, również z częścią opisową jest dostępny bezpłatnie. Tak samo zresztą jak lista dobranych wg nich specjalnie dla nas partnerów.

Sami twórcy strony mówią, że jej misją jest poznanie ze sobą idealnie dobranych singli i pomoc w stworzeniu trwałego, poważnego związku.

Wystarczy skrupulatnie uzupełnić profil oraz szykować strój na pierwszą randkę!

panel logowania

Następnie użytkownicy traktujący swoje poszukiwania poważnie mogą wykupić Konto Premium, które pozwoli im na luźną wymianę wiadomości i zapewni gwarancję kontaktu (twórcy gwarantują, że podczas trwania Okresu Premium wymienimy wiadomości z przynajmniej 10 różnymi osobami, a jeśli nie to będzie on przedłużany bezpłatnie!).

Teraz wystarczy uzupełnić swój profil o wiadomości o sobie oraz w zakładce „Mój partner” dane dotyczące szukanej osoby (lepiej zrobić to dokładnie, ale w razie zmiany zdania wprowadzanie zmian w tych miejscach jest wyjątkowo łatwe). 

Jedyne czego nie da się zmienić to odpowiedzi w teście osobowości, dlatego twórcy portalu polecają wypełnić go szczerze i spontanicznie.

Bezpieczeństwo

4.8/5

Serwis klienta be2 jest odpowiedzialny za monitorowanie i kontrolę nie tylko jakości serwisu, ale też „jakości” użytkowników, dlatego w przypadku, zauważenia nieodpowiedniego zachowania jesteśmy proszeni o natychmiastowe jego zgłoszenie do działu obsługi.

Na be2 nie musimy obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych. Nasz adres mailowy i numer telefonu są ściśle strzeżone i żadne niepowołane osoby nie mają do nich dostępu.

Oczywiście nikt nie stoi nam na przeszkodzie jeśli sami postanowimy przekazać te dane zaufanemu użytkownikowi, w końcu po to tu jesteśmy – żeby nawiązać kontakt w tzw. realu.

Tylko ty decydujesz o tym, kto i jakie informacje o tobie pozna (włączając w to zdjęcia!).

miłość kłódka

Wszystkie podane przez użytkowników informacje są regularnie sprawdzane przez pracowników be2, dzięki temu zachowany jest wysoki standard, zgodny z regulaminem serwisu.

Ostatnim zapewnieniem bezpieczeństwa jest to, że be2 korzysta z SSL (Secure Socket Layer) zapewniając bezpieczną transmisję danych w Internecie i każda treść jest zaszyfrowana. Nikt nie będzie miał dostępu do podanych np. podczas płatności informacji. Mimo, że powinien to być standard na stronach tego typu, niestety nadal tak nie jest.

To, że be2 zadbało o ten element jest dużym plusem zdecydowanie przemawiającym na korzyść portalu i dzięki temu nie grozi nam prawdopodobnie los użytkowników, o których wspomniano w tym artykule.

Opinie użytkowników

FAQ

Be2 to portal randkowy zrzeszający ludzi z 29 krajów.

Opinia o be2

Wśród naszych ekspertów kilku używało portalu be2 – głównie jako źródła niezobowiązujących randek. Opinie były podzielone. Najczęstsze zarzuty obejmowały dużą ilość fałszywych kont.

Niektóre wiadomości, które otrzymywaliśmy wydawały się bardziej reklamą serwisu, niż chęcią nawiązania kontaktu przez prawdziwego użytkownika.

Wydaje się, że portal nie potrzebuje, aż tak agresywnego marketingu, ale przy dzisiejszym natłoku reklam na portalach, nie jest to aż tak zaskakujące, niemniej nieco irytuje.

Moderatorzy zapewniają jednak, że nigdy nie zatrudniali i nie planują zatrudniać zewnętrznych firm w celu zwiększania bazy użytkowników, czy sztucznego napędzania dyskusji na portalu.

To co się podobało to na pewno layout strony – czytelny, nowoczesny i funkcjonalny. Sam system wiadomości jest przystępny użytkowników, a jego obsługa nie powinna nikomu sprawić problemu.

Spodobało nam się również poważne traktowanie użytkownika przez moderatorów strony.

Dla portalu pracuje 225 osób z 41 różnych krajów. Nie ma więc problemu z kontaktem w razie pytań czy problemów, w wiadomościach posługują się językiem polskim.

Spróbowaliśmy wysłać do nich próbną wiadomość mailową, odpowiedź otrzymaliśmy następnego dnia.

Nasza ocena portalu
4.6/5

Aby zobaczyć pełen ranking najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i poznać wyczerpujące opinie ekspertów na ich temat

Idź do strony głównej >>>

 • Gracjel says:

  Omijać szerokim łukiem. OSZUŚCI!

 • Malgorzata says:

  brednie,prosze popatrzec ile problemu jest z usunieciem konta

 • >