Lowli

facet kobieta pocałunek

Recenzja Buziak.pl

Nasza ocena

3,90
  • Struktura użytkowników (4.10 / 5.00)
  • Wysokość opłat (3.90 / 5.00)
  • Wygoda w obsłudze (4.20 / 5.00)
  • Bezpieczeństwo (3.90 / 5.00)
  • Średnia ocen (4.00 / 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach randkowych jednocześnie!

ZOBACZ PEŁEN RANKING >>>

Alternatywy

Chciałbyś znaleźć kogoś na poważnie? Szukasz portali które uzyskały o wiele lepsze wyniki niż buziak? Koniecznie wybierz coś pewniejszego:

logo portalu badoo
logo portalu edarling
logo portalu quickflirt

O portalu

Buziak.pl to internetowy portal randkowy, który wyróżnia się innowacyjnym systemem dopasowań. Dzięki niemu możesz znaleźć partnera, który będzie spełniał wszystkie podane przez Ciebie kryteria.

Obecnie na portalu zarejestrowanych jest ponad 400.00 użytkowników – zarówno z Polski, jak i UK, Niemiec, USA, Australii, Ukrainy, Belgii.

To wyjątkowy serwis społecznościowy, na którym osoby zarejestrowane mogą umieszczać własne treści – zdjęcia, filmy, linki do innych stron www.

Opłaty

3.7/5

Użytkownicy mają do wyboru konto Standard, Premium lub VIP.

Korzystanie z konta standardowego jest całkowicie bezpłatne.

Konto Premium lub VIP aktywują dodatkowe opcje, m.in. nieograniczone możliwości kontaktu z innymi użytkownikami, brak automatycznego cenzurowania treści kontaktowych.

Co istotne, konta Premium dla kobiet są darmowe, by zachęcić je do większej aktywności. Administratorzy chcą, by każdy mężczyzna mógł poznać więcej interesujących kobiet i mieć pewność, że mają one możliwość odpisania.

Jednak zdecydowałeś się na buziak.pl? Link dostępny poniżej:

Wygoda obsługi serwisu

4.2/5

Gdy już podasz niezbędne informacje i dodasz swoje zdjęcia, warto przyjrzeć się bliżej pozostałym opcjom. W panelu “Moje konto” po lewej stronie masz dostęp do mnóstwa rozmaitych funkcji:

  • moja poczta – to miejsce, w którym odpowiadasz na wiadomości, rozmawiasz poprzez czat, wymieniasz uśmiechy lub buziaki.
  • moje zdjęcia – w tym miejscu dodajesz swoje zdjęcia. Możesz także ustawić preferencje dotyczące tego, czy chcesz, by były one oceniane i komentowane przez innych użytkowników.
  • moje prywatne zdjęcia – prywatna galeria pozwala na wgranie zdjęć i udostępnianie ich jedynie wybranym użytkownikom.
  • moje filmy – w tej zakładce masz możliwość dodania linków do swoich filmów zamieszczonych w serwisie YouTube.
  • moje kontakty – jeśli wejdziesz z użytkownikiem w interakcje, pojawi się on w Twoich kontaktach.

Przydatną opcją jest również możliwość zobaczenia, kto Cię dodał oraz kto wyświetlił Twój profil. Statystyki zawierające te informacje znajdziesz także w panelu po lewej stronie.

most para

Logowanie na Buziak

By zacząć korzystać z portalu randkowego Buziak.pl, należy się zarejestrować. Mogą to zrobić osoby, które ukończyły 18 lat.

Rejestracja jest bardzo prosta i intuicyjna. Musisz podać swoją płeć, login, hasło, e-mail, kraj, region oraz miasto zamieszkania i datę urodzenia.

Po zaakceptowaniu regulaminu, otrzymasz na skrzynkę link z kodem potwierdzającym rejestrację. Założenie konta trwa zaledwie kilka minut.

panel buziak

Co umieścić w profilu?

Gdy potwierdzisz swój adres e-mail, otrzymujesz dostęp do panelu. To właśnie w tym miejscu uzupełniasz wszystkie informacje, które pomogą Ci odnaleźć miłość Twojego życia.

Przede wszystkim, konieczne jest dodanie zdjęcia. Tylko wtedy kobiety otrzymują dostęp do darmowego konta Premium, a ich szanse na znalezienie partnera znacznie wzrastają. Nie musisz prezentować go wszystkim – portal randkowy daje możliwość zachowania anonimowości i pokazywania zdjęć jedynie wybranym osobom.

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie danych: imienia, krótkiego opisu o sobie oraz wybranie preferencji. Jeżeli chcesz, możesz poinformować użytkowników, jaki jest Twój stan cywilny, wykształcenie, zawód, stosunek do palenia i alkoholu, czy masz lub chcesz mieć dzieci.

Po prawej stronie w panelu znajduje się krótki formularz dotyczący tego, czego szukasz na portalu randkowym Buziak.pl. Do wyboru masz następujące opcje: przyjaźni, przygody, zabawy, mężczyzn, miłości, seksu, kobiet lub niczego nie szukam. 

Dzięki temu, w serwisie będziesz otrzymywać propozycje wyłącznie od osób poszukujących tego samego, co Ty. Wszystko jest jasne już na starcie, dlatego ryzyko przeżycia rozczarowania jest minimalne.

By zwiększyć swoje szanse na znalezienie idealnego partnera, warto uzupełnić także preferencje dotyczące wieku mężczyzny lub kobiety oraz dodatkowe informacje o sobie, jak wzrost, budowa ciała, kolor oczu i włosów.

Bezpieczeństwo

4/5

Buziak.pl zadbał o to, by użytkownicy mogli czuć się bezpieczni na portalu randkowym.

Niepożądane profile możesz umieszczać na czarnej liście.

W “Ustawieniach” możesz także określić, kto może oceniać, komentować Twoje zdjęcia, komu pozwalasz na czat z Tobą.

Jeżeli zechcesz, możesz również ukryć swoją tożsamość przed wybranymi użytkownikami.

Serwis gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz poufność powierzonych danych. W każdej chwili możesz zawiesić lub trwale usunąć konto.

Jak znaleźć drugą połówkę na Buziak.pl?

By znaleźć wymarzonego partnera, warto wypełnić “Test na miłość” znajdujący się w Twoim panelu po lewej stronie.

Znajdziesz w nim krótkie pytania dotyczące tego, jak powinien wyglądać, zachowywać się Twój przyszły mężczyzna lub przyszła kobieta. Odpowiedzi pozwolą na lepszą i trafną analizę Twoich oczekiwań. W efekcie otrzymasz wyłącznie najbardziej trafne dopasowanie partnerskie.

Po przejściu do zakładki “Moje konto”, masz do wyboru kilka opcji szukania partnera. Możesz skorzystać z funkcji “Szukaj” i uzupełnić kraj, region, miasto, wiek, wzrost drugiej połówki.

Gdy uzupełnisz preferencje, wyświetlą Ci się dopasowane do wymagań profile użytkowników wraz ze zdjęciami. Jeśli któryś z nich przypadnie Ci do gustu, możesz wysłać do niego wiadomość, rozpocząć czat, przesłać uśmiech bądź całusa albo dodać do kontaktów.

Jeżeli zechcesz, możesz dodatkowo ocenić dodane przez użytkownika zdjęcie.

W zakładce “Oceniaj” możliwe jest przeglądanie zdjęć kobiet bądź mężczyzn i wystawianie im ocen w skali od 1-10. Z oddanych głosów wyciągana jest średnia, która widnieje pod każdym zdjęciem.

Po kliknięciu w “Filmy” możesz oglądać materiały wideo przesłane przez użytkowników i także oceniać je w podobnej skali.

Opinie użytkowników

Portal randkowy Buziak.pl cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Przede wszystkim jego zaletą jest to, że ma wiele przydatnych opcji, które zawężają pole wyszukiwania do najtrafniejszych wyników. Otrzymujesz wyłącznie propozycje od osób, które do Ciebie pasują.

Administratorzy zapewniają bezpieczeństwo danych, więc nie ma ryzyka, że dostaną się one w niepowołane ręce. Co istotne, zabronione jest umieszczanie danych kontaktowych, jak np. adres zamieszkania, numer telefonu. Na bieżąco kontrolujesz to, kto może do Ciebie napisać i co pojawia się w Twoim profilu.

Kolejnym plusem portalu randkowego Buziak.pl jest jego uniwersalność. Bez względu na to, czy szukasz partnera na stałe, czy interesuje Cię jedynie przelotny romans, znajdziesz osobę odpowiadającą Twoim kryteriom.

W serwisie mogą się również zarejestrować osoby szukające jedynie przyjaźni lub zabawy.

Na stronie internetowej portalu znajduje się także mnóstwo porad dotyczących podrywu online i na żywo, poradniki uwodzenia oraz słownik randkowicza.

Otrzymujesz na starcie kompleksową wiedzę, którą możesz wykorzystać w kontakcie  z drugą osobą.

To, co bardzo mi się spodobało, to intuicyjny, prosty w obsłudze panel, szybka rejestracja. Już w kilka minut mogłam zacząć szukać swojej drugiej połówki, oceniać profile innych użytkowników, rozpocząć czat i uzupełnić swoje preferencje.

Panie mają konto Premium za darmo, więc mogą korzystać z wielu dodatkowych opcji.

W każdej chwili można usunąć lub zawiesić konto, jeśli uznasz, że to jednak nie jest portal dla Ciebie.

Warto wypróbować, zwłaszcza, że jest to jeden z najpopularniejszych portali randkowych w Polsce.

FAQ

Nasza ocena portalu
3.9/5
>