!!! UWAGA PREZENT !!!

Kliknij Załóż Kontoby wysyłać wiadomości NIE kupując Premium! 

stefania

Stefania B.


Mgr Psychoterapeuta, spec. w Terapii Małżeńskiej i Wspieraniu Rozwoju Osobowości z 15 letnim stażem.

Czytelnikom Top Portalu służę fachową radą w tematyce randek online, poszukiwania miłości i związków.
Napisz do mnie  |  Profil na LinkedIn

Mój poradnik :  >> Jak zaliczyć na DateZone? <<

"Jeśli kobieta ma profil na DateZone, 
to znaczy, że w łóżku z nią nie powieje nudą"

daniel o datezone

Daniel

Alternatywy dla Datezone

badoo logo
chaturbate
ashley madison logo

Dla kogo w ogóle jest ten portal? Niezobowiązujące spotkania to dzisiaj tak naprawdę początek wielu związków. Czasy się zmieniły i ludzie nie wstydzą się już swoich potrzeb. Dopóki obie strony wiedzą na co się piszą, nie ma w tym nic niestosownego. Date Zone jest miejscem gdzie z pewnością znajdziesz osobę zainteresowaną tym samym co ty. Zapewnia to duża baza bardzo zróżnicowanych użytkowników, jak i sam profil portalu, który nikomu nie narzuca, czego powinien tu szukać. Ta dowolność i niezależność jest wręcz urzekająca. Nikt tutaj nie wstydzi się swoich myśli i odważnie je nazywa. Taki luźny sposób rozmowy stwarza przyjacielską atmosferę, czyniąc z DateZone portal dla ludzi z otwartymi umysłami, a co za tym idzie -sercami.

Takie właśnie niezobowiązujące kontakty były najczęstszymi propozycjami jakie otrzymywaliśmy na DatezZone. Czasem odnosiliśmy nawet wrażenie, że mężczyźni do nas piszący po prostu potrzebowali z kimś porozmawiać. Seks jest bardzo ważnym aspektem życia użytkowników portalu, ale znajdzie się tu również miejsce na uczucie, czy związek. Tutaj znajdziemy ludzi, dla których te dwie sfery są ściśle połączone, a niezobowiązujące spotkanie od randki na poważnie oddziela cienka linia. Jeśli również tak uważasz spróbuj zarejestrować się w serwisie, bo to właśnie dla takich osób został on stworzony!

Date Zone - Darmowe Logowanie!

Na portalu rejestrujemy się za darmo. Wypełnianie formularza zaczynamy od określenia swojej płci – do wyboru oprócz mężczyzna czy kobieta mamy też „para” czy transOd razu otrzymujemy sygnał, że na portalu każdy jest mile widziany i każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdziliśmy – w serwisie pełno jest ogłoszeń wolnych związków, które szukają tu kogoś do trójkąta czy innej pary do wymiany partnera. Jedyne czego tu nie znajdziemy to tematy tabu! Przy rejestracji poproszeni zostaniemy o podanie adresu e-mail, na który otrzymamy link aktywujący konto. Poza tą jedną wiadomością portal nie będzie nas więcej nękał – oznacza to zero reklam i sto procent dyskrecji.

Ukrytą informacją, również niewidoczną dla innych członków społeczności jest nasza data urodzenia ;)

UWAGA! Zapamiętaj swoje hasło, gdyż po 10 nieudanych próbach jego wprowadzenia konto zostanie zablokowane na 60 minut celem zapobiegania włamaniom! Portal Date Zone posiada również wersję mobilną i przez nią również możliwe jest założenie konta. 

Stworzyliśmy profil i co teraz? Trzeba zwiększyć jego popularność poprzez uzupełnienie opisu, dodanie zdjęć czy filmów (można je także wgrać w wersji prywatnej, niewidoczne dla wszystkich mogą być udostępniane wybranym użytkownikom). Warto też zaznaczyć, że wszystkie dodawane przez nas treści posiadają blokadę i nie mogą być pobierane na dysk przez innych użytkowników.

Liczba Użytkowników

liczba użytkowników na date zone

Ponad 480 tysięcy użytkowników szuka na tu swojego wymarzonego kochanka. Moderatorzy zapewniają, że każdy z tych profili został założony przez prawdziwą osobę i rzeczywiście podczas wymiany wiadomości nie odnieśliśmy innego wrażenia. Na stronie głównej pojawia się również informacja o liczbie zdjęć i filmów dodanych przez, jak sami mówią, "seksownych ludzi".

Po przeliczeniu okazuje się, że każdy z aktywnych profili ma przynajmniej po 3 zdjęcia! 

To na prawdę imponujący wynik w skali innych portali. Według twórców online w każdym momencie jest ok. 15 tys osób. Z tak dużego morza, łatwo jest wyłowić złotą rybkę!  Zdjęcia i filmy (a jest ich kolejno 1 192 532 i 46 674 można oglądać i lajkować za darmo. Darmowe jest, oprócz rejestracji, również oglądanie profili i pisanie wiadomości do innych użytkowników.    

W ogóle Większość funkcji strony działa bez wykupowania członkostwa. To duża rzadkość na portalach randkowych i za to Date Zone dostaje od nas ogromnego plusa!

TOP

Alternatywy dla Datezone

badoo logo
flirt
chaturbate

Szybka Rejestracja

Międzynarodowy Zasięg

Ilość wizyt / Miesiąc

ok. 207 MLN

ok. 13.7 MLN

ok. 416 MLN

Kategoria

Online/Sex Dating

Randki w okolicy 

Online/Sexy Webcams

Cena

GRATIS / $

$

$$$

zarejestruj się!

Obsługa portalu

Trzymanie ręki na pulsie ułatwia nam Strona Główna. To tu znajdziemy między innymi ciągle aktualizowane spisy najnowszych użytkowników i najświeższych zdjęć i filmów. Te można również filtrować według płci.

Na stronie dostępne są też obszerne rankingi, które plasują użytkowników według liczby polubień profilu. Rankingi Date Zone można filtrować ze względu na płeć, wiek czy kraj. Możemy zobaczyć najpopularniejsze osoby ogółem, czy w jakimś przedziale czasu - dziś, wczoraj, przedwczoraj, przez ostatnie 7 dni czy miesiąc. Osiągnięcie miejsca tu to dodatkowy sposób an zwrócenie na siebie uwagi.

Jeśli jednak nie chcesz brać udziału w klasyfikacji wystarczy jedynie w zakładce Ustawienia zablokować możliwość polubienia twojego profilu.

W tej zakładce możemy również blokować użytkowników czy nawet przedstawicieli danej płci, czy inne duże grupy! Osoby takie nie będą mogły wysyłać do nas wiadomości, polubień, komentować zdjęć, czy nawet wysyłać do nas zaproszeń. Czarna lista pełną gębą!

wyszukiwarka

Na stronie głównej znajdziemy też miejsce na ogłoszenia matrymonialne. Możemy je przeszukiwać według płci nadawcy i jego miejsca zamieszkania. Pamiętaj, że masz do czynienia jest międzynarodowym portalem i nie wszyscy użytkownicy posługują się językiem polskim. Ogłoszenia dodawać mogą tylko użytkownicy, którzy wykupili członkostwo.

Ostatnią rzeczą na jaką musimy zwrócić uwagę to zakładki "Grupy" i "Imprezy". To właśnie one nadają DateZone charakter bardziej portalu społecznościowego niż randkowego. Tutaj użytkownicy mogą zakładać i dołączać do różnych grup dyskusyjnych i rozmawiać na wybrane tematy. To świetny sposób na aktywizację społeczności.

Również możliwość 

uczestniczenia w imprezach w prawdziwym świecie jest godna polecenia. 

Obie podstrony działają bardzo prężnie i zawsze znajdziemy na nich coś dla siebie.  Moderatorzy zaznaczają też, że właśnie tu można zakładać strony dla fanów danego produktu, usługi bądź miejsca. Tworzenie profili zarezerwowane jest dla osób fizycznych – dzięki temu wiemy, że rozmawiamy z człowiekiem, a nie żywą reklamą. Dla entuzjastów dyskusji publicznych twórcy DateZone oddają dodatkowo bardzo żywe forum (ostatnie odpowiedzi na pierwszych pięć tematów pochodzą sprzed maksymalnie 3 godzin!!) oraz czat. Są to miejsca gdzie bez skrępowania możemy wymieniać z innymi użytkownikami zdania na tematy intymne, ale nie tylko – patrz rozbudowany temat „Hydepark”.

Bezpieczeństwo i Pomoc

tors

Wszystkie problemy jakie możemy napotkać przy użytkowaniu strony są wyraźnie wytłumaczone w sekcji Pomocy. Znajdziemy tu informacje o używaniu kamer, czy aktywowaniu wtyczek do odtwarzania filmów. Cała sekcja jest w języku polskim i krok po kroku tłumaczy jak rozwiązać każdy problem. Nawet osoby nie do końca biegłe w używaniu internetu znajdą tu wystarczająco jasne instrukcje, żeby w stu procentach wykorzystywać funkcje serwisu. W razie pytań wybiegających poza omówione przez moderatorów, zawsze możemy wystosować wiadomość do działu obsługi.

Wszystkie zdjęcia, filmy i opisy dodane przez niezweryfikowanych użytkowników muszą przez dodaniem zostać sprawdzone przez moderatorów.  Zapewnia to przestrzeganie regulaminu, który mówi na przykład, że nie wolno dodawać nieswoich zdjęć ściągniętych z internetu. Pomaga to w zapewnieniu rzetelności i utrzymaniu porządku na portalu. Sama akceptacja treści trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.

Opłaty za konto Premium

Jak więc zostać "zweryfikowanym użytkownikiem"? Profil weryfikujemy kupując, co najmniej raz członkostwo. Dzięki niemu możemy m.in. wyświetlić wszystkich użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil czy dodawać ogłoszenia. Dodatkowym plusem jest zmniejszenie liczby reklam na stronie do… ZERA! Co ciekawe status „konto zweryfikowane” nie znika po wygaśnięciu członkostwa – tylko dlatego warto przynajmniej raz zainwestować w opcję premium.

Płatności dokonać można kartą płatniczą, przelewem internetowym systemem Dotpay, telefonem Direct Billing, przez SMS lub za pomocą przelewu gotówkowego (przy tym ostatnim aktywacja może trwać do 3 dni roboczych, reszta włącza się błyskawicznie po dokonaniu wpłaty).Co ciekawe członkostwo można również podarować innemu użytkownikowi w prezencie!

Datezone Cennik

Subskrypcja

Przelew

SMS

1 dniowa

9,90 PLN

11,07 PLN

30 dniowa

29,90 PLN

37,90 PLN

90 dniowa

69,90 PLN

89,90 PLN

roczna

199,90 PLN

259,90 PLN

DateZone Opinie

DateZone jest portalem jedynym w swoim rodzaju. Użytkownik czuje się tu częścią społeczności. Widać, że twórcy poświęcają mnóstwo czasu na udoskonalanie serwisu i dodawanie nowych funkcji, ale również na aktywizację swoich klientów. Można to z resztą sprawdzić na podstronie „News”, gdzie co jakiś czas pojawiają się informacje o zmianach dokonanych na witrynie. Czytając je możemy być zawsze na czasie i w pełni wykorzystać potencjał portalu.

Żaden serwis nie zdobył wśród naszych ekspertów aż takiej popularności. 

Nawet osoby niezainteresowane tematem niezobowiązujących randek oceniały DateZone wysoko. To miejsce, którego częścią po prostu chce się być. Serwis randkowy zdobywa popularność w zawrotnym tempie, zwłaszcza w Polsce (!!!) i nie ma czemu się dziwić! Na tle innych serwisów DateZone wyznacza nowe standardy i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy o jego zasłużonym sukcesie.

Co nam dodatkowo bardzo się spodobało to oznaczenie użytkowników online.

Mamy 2 typy statusu - zielona kropka obok loginu oznacza aktywność w ciągu ostatnich 10 minut, a zółta ostatnch 60 minut.

Jeśli szukamy szybkiej randki ta funkcja sprawdza się idealnie.


Czasem kierunek, w którym szły nasze rozmowy z niektórymi użytkownikami, szybko przybierał niewłaściwy tor (podkreślamy, że jedynie DLA NAS niewłaściwy, dla kogoś innego to właśnie mogłoby być to czego szuka). W takiej sytuacji blokowaliśmy jednak użytkownika i tyle w temacie. Bez obrażania się, czy jakiejś zbędnej niezręczności. Za to należy się duży plus dla twórców strony.

Głodny newsów o portalu DateZone? Przeczytaj na naszym blogu post o współpracy z Sexmasterką.

 

sexi dziewczyna z datezone
Tu możesz być naprawdę sobą i nie wstydzić się swoich zainteresowań, czy nawet popędów ;)

[wp-review id=”465″]

Komentarze

Show Comments

Copyright 2018 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.

>
Scroll to Top