Lowli

Recenzja Datezone - Opinie

Nasza ocena

4,45
 • Struktura użytkowników (4.80 / 5.00)
 • Wysokość opłat (4.10 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.50 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.60 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.50 / 5.00)

O portalu

Dla kogo w ogóle jest ten portal? Niezobowiązujące spotkania to dzisiaj tak naprawdę początek wielu związków. Czasy się zmieniły i ludzie nie wstydzą się już swoich potrzeb. Warto powiedzieć wprost – portale sex randkowe stają się coraz bardziej popularne.

Nikogo nie zdziwi fakt, że do największej ilości spotkań dochodzi w miesiącach, w których większość osób bierze urlopy i ma więcej czasu na przyjemności (maj, lipiec, sierpień).

Dopóki obie strony wiedzą na co się piszą, nie ma w tym nic niestosownego.  Date Zone jest miejscem gdzie z pewnością znajdziesz osobę  zainteresowaną tym samym co ty. Nie jesteś ograniczony tylko do zwykłej randki, społeczność jest bardzo otwarta i bardzo łatwo do niej dołączyć.

Zapewnia to  duża baza bardzo zróżnicowanych użytkowników, jak i sam profil portalu, który nikomu nie narzuca, czego powinien tu szukać. Ta dowolność i niezależność jest wręcz urzekająca. Portale erotyczne mogłyby się od nich czegoś nauczyć, co potwierdzają najczęściej potwierdzają opinie.

Nikt tutaj nie wstydzi się swoich myśli i odważnie je nazywa. Taki luźny sposób rozmowy stwarza przyjacielską atmosferę,  czyniąc z DateZone portal dla ludzi z otwartymi umysłami, a co za tym idzie – sercami.

Takie właśnie niezobowiązujące kontakty były najczęstszymi propozycjami jakie otrzymywaliśmy na Date Zone. Czasem odnosiliśmy nawet wrażenie, że mężczyźni do nas piszący po prostu potrzebowali z kimś porozmawiać.

Sex randki są bardzo ważną częścią życia użytkowników portalu, choć znajdzie się tu również miejsce na uczucie, czy poważny związek. Dlatego też, Datezone nie zostaje w tyle na tle innych portali randkowych.

Tutaj znajdziemy ludzi, dla których te dwie sfery są ściśle połączone, a niezobowiązujące spotkanie od randki na poważnie oddziela cienka linia. Jeśli również tak uważasz spróbuj zarejestrować się w serwisie, bo to właśnie dla takich osób został on stworzony!

Zapraszam do mojego poradnika

Struktura użytkowników

4.8/5

Ponad 480 tysięcy użytkowników szuka tu swojego wymarzonego kochanka. Moderatorzy zapewniają, że każdy z tych profili został założony przez prawdziwą osobę i rzeczywiście podczas wymiany wiadomości nie odnieśliśmy innego wrażenia.

Na stronie głównej pojawia się również informacja o liczbie zdjęć i filmów dodanych przez, jak sami mówią, “seksownych ludzi”.

Po przeliczeniu okazuje się, że każdy z aktywnych profili ma przynajmniej po 3 zdjęcia!

To na prawdę imponujący wynik w skali innych portali. Według twórców online w każdym momencie jest ok. 15 tys osób. Z tak dużego morza, łatwo jest wyłowić złotą rybkę!

To nie wszystko, bo randkować mogą też pary! Jeśli interesuje cię tego typu relacja, z pewnością obowiązkową lekturą jest nasz spis portali randkowych dla swingersów.

Zdjęcia i filmy (a jest ich kolejno 1 192 532 i 46 674 można oglądać i lajkować za darmo. Darmowe jest, oprócz rejestracji, również oglądanie profili i pisanie wiadomości do innych użytkowników. 

Osoby w wieku (18 - 29)
40%
Osoby w wieku (30 - 49)
37%
Osoby w wieku (50+)
23%
datezone w liczbach

Mężczyźni (33%)

67%

Kobiety (67%)

Opłaty

4.1/5

Darmowe funkcje

Płatne funkcje

Jak więc zostać “zweryfikowanym użytkownikiem”?

Profil weryfikujemy kupując, co najmniej raz konto premium. Dzięki niemu możemy m.in. wyświetlić wszystkich użytkowników, którzy odwiedzili nasz profil czy dodawać ogłoszenia.

Dodatkowym plusem jest zmniejszenie liczby reklam na stronie do… ZERA!

Co ciekawe status „konto zweryfikowane” nie znika po wygaśnięciu członkostwa – tylko dlatego warto przynajmniej raz zainwestować w opcję premium.

Płatności dokonać można kartą płatniczą, przelewem internetowym systemem Dotpay, telefonem Direct Billing, przez SMS lub za pomocą przelewu gotówkowego (przy tym ostatnim aktywacja może trwać do 3 dni roboczych, reszta włącza się błyskawicznie po dokonaniu wpłaty).

Co ciekawe członkostwo można również podarować innemu użytkownikowi w prezencie!

Ceny subskrypcji

1 dniowa

zł 990

30 dniowa

zł 2990

roczna

zł 19990

W ogóle, większość funkcji strony działa bez wykupowania członkostwa. To duża rzadkość na portalach randkowych i za to Date Zone dostaje od nas ogromnego plusa!

Może chociaż sprawdzisz Datezone?

Alternatywy

Nie podoba ci się z Datezone? Chcesz sprawdzić alternatywne serwisy? Polecamy na początku przeczytać recenzje tych portali.

logo portalu badoo
logo portalu flirt

Wygoda obsługi serwisu

4.5/5

Trzymanie ręki na pulsie ułatwia nam Strona Główna. To tu znajdziemy między innymi ciągle aktualizowane spisy najnowszych użytkowników i najświeższych zdjęć i filmów. Te można również filtrować według płci. 

Na stronie dostępne są też obszerne rankingi, które plasują użytkowników według liczby polubień profilu. Rankingi Date Zone można filtrować ze względu na płeć, wiek czy kraj. 

Możemy zobaczyć najpopularniejsze osoby ogółem, czy w jakimś przedziale czasu – dziś, wczoraj, przedwczoraj, przez ostatnie 7 dni czy miesiąc. Osiągnięcie miejsca tu to dodatkowy sposób an zwrócenie na siebie uwagi. 

Jeśli jednak nie chcesz brać udziału w klasyfikacji wystarczy jedynie w ustawieniach konta zablokować możliwość polubienia twojego profilu. 

W tej zakładce możemy również blokować użytkowników czy nawet przedstawicieli danej płci, czy inne duże grupy (według twoich kryteriów)!

Osoby takie nie będą mogły wysyłać do nas wiadomości, polubień, komentować zdjęć, czy nawet wysyłać do nas zaproszeń. Czarna lista pełną gębą!

wyszukiwanie

Na stronie głównej znajdziemy też miejsce na ogłoszenia matrymonialne. Możemy je przeszukiwać według płci nadawcy i jego miejsca zamieszkania.

Pamiętaj, że masz do czynienia jest międzynarodowym portalem i nie wszyscy użytkownicy posługują się językiem polskim. Ogłoszenia dodawać mogą tylko użytkownicy, którzy wykupili członkostwo.

Ostatnią rzeczą na jaką musimy zwrócić uwagę to zakładki “Grupy” i “Imprezy”. To właśnie one nadają DateZone charakter bardziej portalu społecznościowego niż randkowego.

Tutaj użytkownicy mogą zakładać i dołączać do  różnych grup  i rozmawiać na wybrane tematy. To świetny sposób na aktywizację społeczności. 

Również możliwość uczestniczenia w imprezach w prawdziwym świecie jest godna polecenia. 

Obie podstrony działają bardzo prężnie i zawsze znajdziemy na nich coś dla siebie. Moderatorzy zaznaczają też, że właśnie tu można zakładać strony dla fanów danego produktu, usługi bądź miejsca. 

Nie można zapomnieć, że Date Zone to również portal z sex kamerkami. Jest to bardzo prężnie działająca zakładka na tym serwisie. Użytkownicy chętnie korzystają z tej funkcji, bo sami mogą w każdej chwili rozpocząć transmisję, a ponadto to oni sami ustalają jej zasady. Wcale nie muszą się rozbierać!

Tworzenie profili zarezerwowane jest dla osób fizycznych – dzięki temu wiemy, że rozmawiamy z człowiekiem, a nie żywą reklamą. 

Dla entuzjastów dyskusji publicznych twórcy DateZone oddają dodatkowo bardzo żywe forum (ostatnie odpowiedzi na pierwszych pięć tematów pochodzą sprzed maksymalnie 3 godzin!!) oraz czat. 

Są to miejsca gdzie bez skrępowania możemy wymieniać z innymi użytkownikami zdania na tematy intymne, ale nie tylko – patrz rozbudowany temat „Hydepark”.

Darmowe Logowanie!

By użyć przycisku “Zaloguj” nie musisz mieć żadnego konta vip.

Wypełnianie formularza zaczynamy od określenia swojej płci – do wyboru oprócz mężczyzna czy kobieta możemy znaleźć też opcje „para” czy „trans”.

Od razu otrzymujemy sygnał, że na portalu każdy jest mile widziany i każdy znajdzie coś dla siebie. 

Sprawdziliśmy – w serwisie pełno jest ogłoszeń wolnych związków, które szukają tu kogoś do trójkąta czy innej pary, by umówić się na seks z wymianą partnerów. Opinie ,zarówno kobiet jak i mężczyzn (nie tylko zamieszkałych w Polsce!), mówią same za siebie – jedyne czego tu nie znajdziemy to tematy tabu!

Przy rejestracji poproszeni zostaniemy o podanie adresu e-mail, na który otrzymamy link aktywujący konto. Poza tą jedną wiadomością portal nie będzie nas więcej nękał – oznacza to zero reklam  i sto procent dyskrecji. 

Do ukrytych informacji należy również niewidoczna dla innych członków społeczności nasza data urodzenia 😉

datezone panel logowania

UWAGA! Nie zapomnij twoich danych do logowania, gdyż po 10 nieudanych próbach dostęp do konta zostanie zablokowany na 60 minut celem zapobiegania włamaniom!

Portal Date Zone posiada również wersję mobilną i przez nią również możliwe jest założenie konta.

Stworzyliśmy profil i co teraz? Trzeba zwiększyć jego popularność poprzez uzupełnienie opisu, dodanie zdjęć czy filmów (można je także wgrać w wersji prywatnej, niewidoczne dla wszystkich mogą być udostępniane wybranym użytkownikom).

Warto też zaznaczyć, że wszystkie dodawane przez nas treści posiadają blokadę i nie mogą być pobierane na dysk przez innych użytkowników.

Bezpieczeństwo

4.6/5

Wszystkie problemy jakie możemy napotkać przy użytkowaniu strony są wyraźnie wytłumaczone w sekcji Pomocy.

Zapisane tu zostały informacje o używaniu kamer, udostępnianiu plików, aktywowaniu wtyczek do odtwarzania filmów, czy kwestie przetwarzania danych osobowych. Cała sekcja jest w języku polskim i krok po kroku tłumaczy jak rozwiązać każdy problem.

Nawet osoby nie do końca biegłe w używaniu internetu znajdą tu wystarczająco jasne instrukcje, żeby w stu procentach wykorzystywać funkcje serwisu.

W razie pytań wybiegających poza omówione przez moderatorów, zawsze możemy wystosować wiadomość do działu obsługi.

Każde zdjęcie, film i opis dodany przez niezweryfikowanych użytkowników musi przez dodaniem zostać sprawdzony przez moderatorów.

Zapewnia to przestrzeganie regulaminu, który mówi na przykład, że nie wolno dodawać nieswoich zdjęć ściągniętych z internetu. Pomaga to w zapewnieniu rzetelności i utrzymaniu porządku na portalu.

Sama akceptacja twoich treści trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.

Datezone - opinie użytkowników

FAQ

Datezone to portal randkowy przeznaczony dla każdego bez znaczenia czy szuka kogoś do niezobowiązującego spotkania, czy partnera na całe życie.

Opinia o Datezone

DateZone jest portalem jedynym w swoim rodzaju. Użytkownik czuje się tu częścią społeczności. 

Widać, że twórcy chcąc zachęcić do korzystania z Datezone i uzyskać jak najlepsze opinie, poświęcają mnóstwo czasu na udoskonalanie serwisu i dodawanie nowych funkcji, ale również na aktywizację swoich klientów.

Można to z resztą sprawdzić na podstronie „News”, gdzie co jakiś czas pojawiają się informacje o zmianach dokonanych na witrynie. Czytając je możemy być zawsze na czasie i w pełni wykorzystać potencjał portalu. 

Żaden serwis nie zdobył wśród naszych ekspertów aż takiej popularności. 

Nawet osoby niezainteresowane tematem niezobowiązujących randek postawiły DateZone wysokie opinie. To miejsce, którego częścią po prostu chce się być. 

Serwis randkowy zdobywa popularność w zawrotnym tempie, Polska jest krajem, który w tym aspekcie zwycięża(!!!) i nie ma czemu się dziwić! Na tle innych serwisów DateZone wyznacza nowe standardy w internecie i jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz usłyszymy o jego zasłużonym sukcesie. 

Co nam dodatkowo bardzo się spodobało to oznaczenie użytkowników online. 

Mamy 2 typy statusu – zielona kropka obok loginu oznacza aktywność w ciągu ostatnich 10 minut, a żółta ostatnich 60 minut. 

Jeśli szukamy szybkiej randki, ta funkcja przyspieszy nam kontakt – sprawdza się wręcz idealnie. 

Czasem kierunek, w którym szły nasze rozmowy z niektórymi użytkownikami, szybko przybierał niewłaściwy tor (podkreślamy, że jedynie DLA NAS niewłaściwy, dla kogoś innego to właśnie mogłoby być to czego szuka).

W takiej sytuacji blokowaliśmy jednak takie osoby i tyle w temacie. Bez obrażania się, czy jakiejś zbędnej niezręczności. Za to należy się duży plus dla twórców strony. 

Głodny newsów o portalu DateZone? Przeczytaj na naszym blogu post o współpracy z Sexmasterką.

Nasza ocena portalu
4.4/5
 • Rafał says:

  Xd

 • krzys says:

  nie polecam

 • Adam says:

  Nie wiem skąd mają mojego maila ,ale od pewnego czasu spamują mi skrzynkę wiadomością,że jakaś 22letnia panna chce się ze mną spotkać. Ja mam 48 lat i nigdy nie miałem z tym portalem styczności. Dopiero przez spam dowiedziałem się ,że w ogóle istnieją. la mnie to sprawa niebezpieczna i nękająca.

 • Szymon says:

  Xd

 • Paula says:

  Nie polecam ale jeśli ktoś szuka partnera do łóżka to proszę

 • Alicja says:

  Na datezone narzekają chyba jacyś kastraci. Dla mnie bardzo fajny portal, bez owijania w bawełnę.

 • Kim says:

  Fajnie można się zabawić na datezone. nie mam przeciwskazań

 • XYZ says:

  Datezone to pojebany portal nie próbuj się zarejestrować bo i tak nic z tego nie wyjdzie w chuja lecą i w chuja robią chetnych Wypełnisz wszystko jak trzeba a te chamy bez szkoły i tak do ciebie linku nie wyślą POPAPRAŃCY

 • XYZ says:

  jeszcze teraz jakiś kastrat moderator sprawdza wpis to na pewno nie pokażą IDIOTYZM

 • gość says:

  Datezone to portal prowadzony przez oszustów i popaprańców wszystko wykonujesz jak trzeba a te kurwy weneckie na twoją pocztę nie wysyłają linku

 • gość says:

  Szmaciaże kurwy w dupę jebane i nic więcej

 • Rufi says:

  To wszystko jedna wielka ściema to strona tylko dla szukających sponsora zwykła tablica ogłoszeń dla dziwek i dla lasek dających upust fantazją i tylko fantazją żeby się pokazać 0,01% szansy na spotkanie tylko dla przyjemności

 • tom says:

  szczerze nie polecam, admin stosuje wybiórczo obowiązujące prawo i regulamin, nawet usuwa konto bez wcześniejszej informacji, często blokuje konto

 • >
  Scroll to Top