FAQ o Datezone: Pytania i odpowiedzi

Co to jest DateZone?

Bycie samemu doskwiera każdemu. Datezone pozwala rozpocząć nową przygodę, która może skończyć się już po pierwszej randce. Jednak jeśli ktoś pragnie czegoś więcej i znajdzie odpowiednią do tego osobę to z pewnością może spróbować czegoś poważniejszego. Jest to największy w Polsce portal randkowy dla dorosłych, dzięki któremu można odbyć ciekawe rozmowy i spotkania w cztery oczy, a czasami z zasłoniętymi oczami 😉

Pełna recenzja portalu Datezone na naszej stronie.

Jak założyć konto na DateZone?

Zakładając konto na tym portalu, wcale nie trzeba wypełniać, nie wiadomo ile rubryczek, tak jak ma to miejsce na wielu portalach randkowych. Przekaz tej strony jest prosty i oczywisty, a chodzi w nim o kojarzenie osób, które pragną spełnić swoje fantazje erotyczne. Po pierwsze należy odpowiednio uzupełnić swój profil. Napisać, jakie są preferencje seksualne, a także, do czego jesteś się w stanie posunąć na pierwszym spotkaniu. Warto zadbać o prosty i oczywisty przekaz, ponieważ zachęci on podobne osoby do kontaktu. Serwis poprosi również o uzupełnienie takich danych jak:

– wzrost,

– typ sylwetki,

– kolor włosów,

– status związku, ponieważ jest tam wiele osób, które chcą się zabawić z innymi bez zgody swojej drugiej połówki.

Jak usunąć konto w DateZone?

Można to zrobić na kilka sposobów. Przede wszystkim trzeba określić czy usunięcie ma być definitywne, czy też wybiera się zawieszenie konta. Przecież będąc nawet w stałym związku, można skorzystać z tego portalu. Możliwe opcje kryjące się pod hasłem usunięcie konta to:

– usunięcie filmów i zdjęć wysłanych w prywatnych wiadomościach, wiele osób, które wysłały krępujące zdjęcia, chcą potem ich usunięcia. DateZone pozwala na taką opcję bez usuwania całego konta,

– zawieszenie profilu. Polega ono na ukryciu wszystkich danych i zdjęć z profilu, który staje się niewidoczny dla innych osób. Jednak w każdym momencie można wrócić na portal i przywrócić wszystkie dane. Jest to bardzo dobra opcja dla osób, które nie są do końca przekonane o potrzebie usuwania całego konta,

– usunięcie całego profilu. Jest to opcja definitywna, która nie pozwala na przywrócenie żadnych zdjęć czy też wiadomości i filmów. Warto zastanowić się przed podjęciem tego kroku, ponieważ powrót będzie zdecydowanie trudniejszy,

–  usunięcie konta ściśle związane jest z zakładaniem grupowych imprez. DateZone umożliwia zakładanie grup, gdzie łatwiej znaleźć osobę, która odpowiada preferencją danej osoby. Jeśli założyciel takiego miejsca zdecyduje się na usunięcie konta to grupa, także zostanie usunięta na stałe.

Jak przywrócić konto na DateZone?

Niestety, ale jeśli zdecydujesz się na tak drastyczny krok, jak usunięcie konta, to przywrócenie go nie będzie możliwe, ponieważ wszystkie dane są usuwane z serwera. Oczywiście nazwa, pod jaką widniało poprzednie konto, jest znowu wolna i można z powodzeniem założyć nowe konto z takim samym nickiem. Jednak trzeba tutaj zaznaczyć, że dla osób, które chciałyby w przyszłości przywrócić konto, zdecydowanie lepsze będzie po prostu zawieszenie go

Portale takie jak DateZone?

DateZone jest to chyba najbardziej popularne miejsce do sex randek, ponieważ dane pokazują, że miesięcznie odwiedza ją 4,5 mln osób. Jest to bardzo duża liczba, ponieważ w samej Polsce jest 38 mln osób, czy aż tak dużo osób nie jest spełnionych na tle erotycznym? Oczywiście nie jest to jedyny portal tego typu, bo tam, gdzie pojawi się popyt, zaraz pojawi się podaż. Takim oto sposobem poniżej zostaną przedstawieni konkurenci DateZone:

– erodate.pl- działa na bardzo podobnej zasadzie co DateZone i jeśli nie uda się znaleźć swojej fantazji erotycznej na jednej stronie, to śmiało, można spróbować na drugiej,

– zbiornik.com- na tym portalu w profilu umieszcza się filmiki i zdjęcia erotyczne. Strona ta pozwala również na seks kamerki, które są relacjami na żywo,

– flirt.com- strona ta nie jest postrzegana głównie jako seks randki. Jednak dla osób, które szukają miłości, a nie szybkiego wypadu do łóżka będzie ona godna polecenia,

– freehookupsearch.com- strona ta to przede wszystkim seks randki. Poza spotkaniami portale tego typu dają możliwość, także pikantnego flirtu z nowo poznanymi osobami. Pary również znajdą tam coś dla siebie.

Portale z seks randkami cieszą się coraz większą popularnością. Osoby, które są znudzone swoimi związkami, szukają przygody, która da im nową ochotę do życia. Czasami odskocznia od codzienności utrwala związek na długie lata.

Jak zablokować użytkownika na DateZone?

Zdarza się czasami, że pewne osoby są bardzo natarczywe na tego typu portalach. Z tego powodu istnieje możliwość zablokowania użytkownika. Przycisk ten znajduje się na każdym profilu, jednak trzeba pamiętać o konsekwencjach, jakie niesie za sobą naciśnięcie tego przycisku, a są to:

– brak możliwości polubienia, komentowania, pisania wiadomości, obserwowania, oglądania filmików udostępnionych przez inną osobę.

Jak odblokować użytkownika na DateZone?

Często, podczas pikantnego flirtu ktoś powie o słowo za dużo, przez co druga osoba pod wpływem chwili blokuje swojego adoratora. Po paru minutach dochodzi do niej, że w sumie fajnie się pisało i chciałoby się usłyszeć więcej ostrych słówek na swój temat. DateZone udostępnia możliwość odblokowania zablokowanej osoby. Można to zrobić na dwa sposoby. Jednym z nich jest naciśnięcie przycisku odblokuj na profilu osoby zablokowanej, a drugim wejście w ustawienia i poszukania tam zakładki „zablokowani”. Będą tam znajdowały się wszystkie osoby, które są zablokowane i będzie można odblokować wybrane.

Jak zagadać na DateZone?

W tej dziedzinie sprawa zaczyna się nieco komplikować. Jest to oczywiście związane z faktem, że każda osoba jest inna i lubi co innego. Do jednej osoby można wysłać nagie zdjęcie w jakiejś fajnej pozie i rozmowa będzie trwała godzinami, a ktoś inny od razu zablokuje takiego rozmówcę. Jednak takie rozpoczęcie rozmowy jest grubym działem. Uda się albo się nie uda, można by rzec. Jednak są schematy, dzięki którym uda się ujarzmić nawet najtrudniej dostępną kobietę, która pomimo setek wiadomości dziennie zwróci uwagę na tą jedną i będzie chciała kontynuować rozmowę. 

1. Piękne kobiety dostają setki wiadomości na takich portalach. Jedni zaczynają od nagich zdjęć, a inni od zwykłego dzień dobry. Są to najczęściej spotykane metody rozpoczęcia rozmów. Jednak żeby zwrócić piękne oczy naszej wybranki na wiadomość, należy rozpocząć od czegoś ambitnego. Jest to oczywiście portal do seks randek, z tego powodu można ułożyć krótki wierszyk, który zaraz będzie delikatny, a także pikantny i roznieci nieco kobietę.

2. Kontynuacja rozmowy, nie należy do najprostszych rzeczy. Wierszyk pozwoli na kontynuowanie rozmowy, jednak z czasem może ona znudzić się pisaniem nie na temat. Warto co jakiś czas rzucić bardziej odważny tekst i jeśli zostanie on odebrany pozytywnie można pójść za ciosem. 

3. Portal, który służy przede wszystkim do seks randek nie jest miejscem, gdzie pisze się miesiącami, a czasami latami. Na takich stronach przechodzi się szybko do rzeczy i bardzo często najpierw opisuje się co zrobi się z daną osobą i jeśli jej się to spodoba, to spotkanie wisi w powietrzu. 

4. Dobra zabawa to myśl przewodnia DateZone i jest to miejsce, gdzie można spełnić swoje fantazje erotyczne. Ostatni punkt to po prostu dobra zabawa w łóżku, a jeśli dwie osoby będą spocone po baraszkowaniu to z pewnością nie raz powrócą do swoich objęć.

Jak zarabiać na DateZone?

Miejsce, gdzie pojawia się tyle osób miesięcznie, jest również bardzo dobrym miejscem do zarabiania pieniędzy. Istnieją osoby, które żyją tylko z tego i nawet dobrze się im powodzi. Co ciekawe zarabianie na takich portalach może odbywać się na kilka sposobów. Jednym z nich jest oczywiście sponsoring. W tych miejscach jest wiele osób, które mają dużo pieniędzy i szukają drugiej osoby do seksu, a w zamian będą płacić ogromne kwoty.

Plusem jest oczywiście fakt, że robi się to z wysoko postawionym mężczyzną, który potrafi zaopiekować się kobietą. Innym sposobem jest udostępnianie linków do swoich seks filmików. Każdy chyba wie, że na filmikach można zarabiać naprawdę duże kwoty pieniędzy. Jeśli będzie miał ktoś duże wzięcie na takim portalu to z pewnością może wykorzystać to do promowania swojego ciała w internecie. Zarobić na takich portalach mogą również osoby, które są ich założycielami. Portal, który nie jest, aż tak duży, jak DateZone, został ostatnio sprzedany za 15 tysięcy złotych. Jest to naprawdę pokaźna suma jak na dodatkową pracę.

Jak pobrać film z DateZone?

Założyciel strony zapewnia, że żadne filmiki nie mogą zostać pobrane, jeśli nie zostały udostępnione przez samego zainteresowanego. Jednak w obecnej erze internetu i technologii ciężko jednoznacznie zapewnić, że nic takiego nie będzie miało miejsca.

W internecie można znaleźć wiele poradników, które pokazują jak pobrać filmik osadzony na stronie internetowej. Warto zastanowić się dwa razy co wrzuca się na taki portal, bo istnieje szansa, że staniemy się hitem internetu. 

 

Jak zaliczyć na DateZone?

Wiele osób, które zakładają konto na takim portalu może mieć problem z zaliczeniem innej osoby. Jest to oczywiście związane z aparycją danej osoby, a także stylem bycia. Jeśli nie ma ktoś gadane i wstydzi się zagadać do osób z takimi samymi upodobaniami to może mieć problem z zabraniem innej osoby do łóżka. Jednak takie miejsca są bardzo dobre do przełamania się w świecie seksu.

Jest wiele osób, które uwielbiają cichych i spokojnych np. mężczyzn. Kobiety te są zazwyczaj bardzo głośne i wszędzie ich pełno. Jeśli jest ktoś cichy i nie wie jak zagadać do kobiety to najważniejsze, żeby był sobą, bo jeśli znajdzie drugą osobę, która jest wszędobylska to na pewno odpowiednio się nim zajmie i wszystko pokaże.

Na takich portalach zdecydowanie trudniej będą miały osoby, które są prawiczkami lub dziewicami. Większość woli zdecydowanych dominatorów, którzy wiedzą co robić. Jednak każdemu podoba się co innego i nawet prawiczek lub dziewica może znaleźć na takim portali osobę do swojego pierwszego razu, wystarczy się zarejestrować i poszukać.