Lowli

Portal randkowy dla gejów - jak wybrać najlepszy?

Wybierając najlepsze strony randkowe dla gejów, osoby samotne powinny wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Po pierwsze, powinieneś przyjrzeć się demografii użytkowników konkretnej witryny i upewnić się, że jej odbiorcy LGBTQ + są wystarczająco solidni, aby ten serwis randkowy był wart Twojej uwagi.

Następnie powinieneś zbadać system płatności i dowiedzieć się, ile kosztuje subskrypcja i co ona pociąga za sobą. Na koniec powinieneś sprawdzić recenzje serwisu randkowego i historie ich sukcesu, aby zobaczyć, czy to naprawdę działa dla osób takich jak Ty.

Wykonując pokornie wskazane przez nas punkty, przed zarejestrowaniem konta, możesz zaoszczędzić dużo czasu i energii na scenie randkowej. Możemy pomóc, dostarczając proste recenzje najlepszych witryn randkowych dla gejów szukających randek, kontaktów i związków.

Wybierając odpowiedni portal randkowy dla gejów szanujesz po prostu swój czas.

Co zapewnić może dobrze dobrany portal gejowski?

Serwisy randkowe dla gejów mogą oferować bezpieczne miejsce dla singli, którzy chcą odkrywać swoją seksualność. Niektórzy są ubranymi w tęczowe, dumnymi gejami, podczas gdy inni nie chwalą się tym na lewo i prawo, tylko zwyczajnie szukają randki.

Niezależnie od sytuacji, możesz polegać na poniższych witrynach randkowych przyjaznych LGBTQ, aby połączyć Cię z atrakcyjnymi perspektywami randkowymi.

1. Badoo

Myślisz o wypróbowaniu Badoo? Wydaje ci się że konkurencyjny tinder, dla gejów jest niezbyt sprzyjający? Racja, lepiej postawić na Badoo. Oto, co musisz wiedzieć…

Badoo to darmowa aplikacja na komputer stacjonarny, iPhone’a lub Androida. Utworzona w 2006 roku aplikacja twierdzi, że ma ponad 250 milionów użytkowników w 190 krajach. Według Badoo CMO Dominic Gallello, 91 000 osób co tydzień usuwa aplikację, ponieważ znalazło kogoś, kogo szukało.

Chociaż możesz pobrać aplikację na swojego laptopa, funkcje czatu oparte na lokalizacji sprawiają, że jest ona najbardziej odpowiednia dla twojego smartfona.

Istnieją dwa sposoby poznawania ludzi na stronie: „Spotkania” i „Ludzie w pobliżu”.

W sekcji Spotkania dopasowujesz się do kobiet, które według aplikacji mogą przykuć Twoją uwagę na podstawie wspólnych zainteresowań. Kliknij serce lub X, aby polubić lub odrzucić. Chociaż możesz zobaczyć tylko jedno spotkanie na raz, to nie ma ograniczenia liczby osób, z którymi możesz się połączyć w ciągu jednego dnia.

Sekcja Ludzie w pobliżu pojawia się jako siatka osób w Twojej okolicy, które mają wspólne zainteresowania. Możesz kliknąć dowolne z tych zdjęć i polubić ich profil lub rozpocząć czat.

2. Fellow.pl

Kiedy po raz pierwszy pojawił się w 2010 roku, miał być to portal dla gejów, którzy szukają niezobowiązujących spotkań (głównie dla starszych i bardziej doświadczonych).

Ale od tego czasu sporo się zmieniło i stała się wiodącą platformą z gatunku e-dating z ponad 12 milionami użytkowników wszystkich typów.

Oprócz układu strony, który umożliwia przewijanie stron potencjalnych zalotników, aplikacja zawiera również sekcję Podróże. Pomaga ona użytkownikom uzyskać porady na temat miast, które odwiedzają, a także sekcję wydarzeń, która zawiera nadchodzące wydarzenia.

Jednym minusem jest to, że zdjęcia wysyłane przez facetów znikną po kilku minutach czatu, chyba że zapłacisz za konto premium. Abonament nie jest najwyższy, a cena spada, jeśli zapiszesz się na dłuższy abonament.

3. eDarling

Witryna eDarling istnieje od 2008 roku. Aplikacja na Androida została wydana w 2012 roku, a wersja na iPhone’a jest nieco starsza. W przeszłości były skargi, że wersja Androida cierpiała na brak aktualizacji, ale trochę się zmieniło w tej kwestii. Obie wersje zostały ostatnio zaktualizowane w marcu 2017 r.

Serwis to nie tylko gej portal, ale jest bardzo popularny i jest jedną z najbardziej znanych platform randkowych. eDarling twierdzi obecnie, że ma 13 milionów członków, tak samo jak w 2015 roku.

Wersja na Androida ma tylko 100 000 – 500 000 instalacji, co wydaje się niewielkie, jeśli liczba 13 milionów jest prawdziwa, jednak imponujące patrząc na inne portale dla gejów. Po zarejestrowaniu aplikacja przechodzi bezpośrednio do kwestionariusza, którego wypełnienie zajmuje około piętnastu minut i służy do generowania twojego profilu osobowości.

Po zakończeniu przejdziesz do listy pasujących profili w Twojej okolicy. Możesz także zobaczyć do dwudziestu losowych profili z całego kraju. Są tam zarówno bardzo młodzi geje, jak i osoby z większym stażem – wszystko zależy od losowania.

Możesz przesłać zdjęcie, dodać kilka szczegółów do swojego profilu i wysłać uśmiech do osób, które lubisz. I to tyle o darmowej wersji. Jeśli zasubskrybujesz, możesz zobaczyć zdjęcia innych użytkowników, wysyłać im wiadomości i sprawdzać, kto obejrzał Twój profil. Jeśli chcesz zmienić parametry wyszukiwania, musisz zalogować się na stronie pulpitu.

Funkcjonalność aplikacji uległa znacznej poprawie od czasu naszej ostatniej recenzji aplikacji randkowej eDarling, szczególnie na Androida, ale nadal pozostają one w tyle.

Profesjonalny portal randkowy dla homoseksualnych

Nie zawsze łatwo jest znaleźć długoterminowego partnera na gejowskiej scenie randkowej, szczególnie jeśli masz jasne pojęcie o tym, czego chcesz od mężczyzny.

Bary i kluby są bardziej popularne niż w przeszłości i nie wszyscy chcą łączyć życie towarzyskie, romantyczne i zawodowe. Ale jest jedno miejsce, w którym możliwe jest urzeczywistnienie tego długoterminowego widoku – randki online.

Wiele witryn i aplikacji randkowych dla gejów, ma trochę negatywną reputację, ze względu na to że są idealne do codziennych spotkań i raczej do niczego więcej. Trudno jest wiedzieć, gdzie się zwrócić, gdy nadejdzie czas i jesteś gotowy, aby poważnie potraktować randki gejów online.

Pierwszy raz geja w randkowaniu online

Pod wieloma praktycznymi względami randki gejów w dzisiejszych czasach są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

W całym kraju, a zwłaszcza w dużych miastach homoseksualiści, lesbijki i single LGBT znajdują miłość i żyją razem. Jednak generalnie łatwiejsze nie zawsze oznacza łatwiejsze na poziomie indywidualnym. Pierwszy raz, gej może przeżyć nawet po kilku miesiącach poszukiwań.

Jeśli jesteś singlem od jakiegoś czasu, możesz być zbyt łatwo dać sobie wmówić, że trwała miłość i małżeństwo są przeznaczone tylko dla bardzo przystojnych, bardzo bogatych lub bardzo szczęśliwych!

Zapewniamy, że jest wielu mężczyzn szukających mężczyzn takich jak ty, którzy również pragną trwałego związku – możemy pomóc ci ich znaleźć i nawiązać rozmowę.

Geneza tego całego fenomenu

Jeśli chodzi o randki online, homoseksualiści musieli mieć duże szczęście, by znaleźć miejsce, w którym mogą komunikować się z potencjalnymi partnerami bez osądu ze strony świata zewnętrznego.

Jasne, są miejsca publiczne, w których można spotkać potencjalnych partnerów, ale nawet dzisiejsze kluby gejowskie są wypełnione kobietami.

Dlaczego? Nie chcą po prostu być ścigane przez heteroseksualnych mężczyzn i czują się tak swobodnie ze swoją seksualnością, że nie mają nic przeciwko tancerzom go-go.

Oznacza to, że witryny randkowe dla gejów są mile widzianą innowacją.

Portal dla gejów w Polsce i na świecie - statystyki

Według badań przeprowadzonych przez HuffPost na temat randek online wśród 4000 gejów, dominują nastoletni geje i młodzi dorośli – ponad 49 procent użytkowników jest w wieku 22-35 lat.

Zasadniczo, jeśli masz też więcej lat, jest to jedna z najlepszych opcji łączenia się z innym gejem w całkowicie swobodny sposób.

Spośród wszystkich ankietowanych mężczyzn 79 procent stwierdziło, że po korzystaniu z aplikacji znaleźli trwały i satysfakcjonujący związek (bez względu na to, czy była to przyjaźń, romans czy znajomość z korzyściami), a 21 procent stwierdziło, że nie znajduje miłości, ale pożądanie.

Możesz odebrać to z czysto liczbowej perspektywy, mężczyźni szukający mężczyzn (lub kobiety szukające kobiet!) z pewnością powinni mieć korzyści z posiadania profilu online. 

Najlepsza aplikacja dla gejów - można też mobilnie!

Istnieje wiele gejowskich portali randkowych.

W 2013 r. eksperci oszacowali, że na świecie istnieje ponad 8 000 serwisów randkowych, a setki z nich uruchamiane są każdego tygodnia.

Oczywiście nie wszystkie te aplikacje będą odpowiednią opcją dla osób homoseksualnych. Niektóre będą zbyt małe, niektóre będą dostosowywać się do różnych danych demograficznych, a niektóre po prostu nie będą działać zbyt dobrze.

Znalezienie najlepszej aplikacji randkowej dla gejów może być niezwykle trudne, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie próbowałeś randek online i nie znasz nikogo, kto to zrobił.

Na szczęście nasi eksperci od randkowania odrobili swoje zadanie domowe i przetestowali mnóstwo witryn randkowych i aplikacji, aby mogli rozpoznać zwycięzców po przegranych. A Badoo to zdecydowane zwycięstwo.

>
Scroll to Top