Lowli

dojrzala para randka

Jak randkować po 50 roku życia?

Czy kiedykolwiek byłaś na randce i wydawało Ci się, że wszystko idzie świetnie?Dobrze się bawiliście, a nagle i bez powodu postanowił zakończyć waszą randkę? Zaczynasz się zastanawiać… “Czy zrobiłam coś nie tak?”

Możliwe, że zrobiłaś którąś z 5 rzeczy, które odrzucają mężczyzn na randkach i na pewno pomocna okaże się kolejna próba.

Top Portal Randkowy ma dla Ciebie specjalną kategorię: Randki dla Seniorów, gdzie nasi eksperci polecają najlepsze portale randkowe dla osób dojrzałych użytkowników!

Przedstawię Ci teraz krótko moja droga, jak unikać największych błędów randkowych, podtrzymać zainteresowanie mężczyzny, a przede wszystkim sprawić, żeby się zaangażował.

Błąd #1: Narzekanie na byłego partnera

Żaden mężczyzna na starcie znajomości nie ma ochoty słuchać o tym, jak okropnym facetem jest Twój były i jak bardzo jesteś na niego zła. Prawdopodobnie nigdy nie będzie to najlepszy temat do rozmowy, ale z czasem wyczujesz grunt sama.

Dla mężczyzny wygląda to tak, jakby trzecia osoba była obecna na waszej randce i czuje, że musi rywalizować o uwagę z Twoim byłym.

Prawdopodobnie zniechęci go to do dalszego spotykania się z Tobą.

Jeśli jeszcze nie pogodziłaś się z rozstaniem z poprzednim partnerem, być może przydatna byłaby pomoc specjalisty, zanim zaczniesz ponownie się umawiać.

Błąd #2: Ukrywanie swojej kobiecej strony

W dzisiejszych czasach wszyscy oczekują stanowczej lwicy w biurze, ale potulnej kotki w domu. Jeśli wybierasz się na randkę po ciężkim dniu w pracy, może być Ci ciężko emocjonalnie przenieść się do nowej sytuacji.

Możesz nawet zacząc wydawać rozkazy swojemu mężczyźnie i sugerować mu, co chcesz, aby dla Ciebie zrobił.

Dla wielu facetów może to wyglądać na typowo męskie zachowanie, a zapewniam Cię, o ile Twój towarzysz jest hetero, na pewno nie szuka on drugiego mężczyzny z którym mógłby dzielić życie.

Zadbaj o to, abyś każdego dnia miała chwilę tylko dla siebie i mogła wyładować się po ciężkim dniu, bo w przeciwnym wypadku Twój Pan Idealny poszuka bardziej kobiecej Pani Idealnej.

Błąd #3: Zbyt wiele pytań, zbyt wcześnie

Najszybszym sposobem na odstraszenie faceta jest zadawanie mu zbyt wielu pytań na temat jego życia już na pierwszych randkach.

Dla zdrowego emocjonalnie zdrowego mężczyzny zbyt prywatne, szczegółowe pytania typu: “O której dzisiaj wstałeś?”, “Co robiłeś wczoraj wieczorem?”, “Gdzie idziesz?” mogą odstraszyć.

Mężczyźni kochają wolność i robienie tego, co im się podoba.

Kiedy mężczyzna czuje, że nadzorujesz to, co robi,  zaczyna myśleć, że próbujesz odebrać mu jego wolność i planujesz całkowicie kontrolować jego życie.

To może serio wystraszyć!

Kiedy tylko sam będzie gotowy, wprowadzi Cię do swojego życia i swoich zajęć. W międzyczasie skup się na swoich pasjach, zamiast wypytywać go o każdy detal jego codzienności.

para w podeszłym wieku

Błąd #4: Przylepianie się do niego

Nic tak nie przeraża mężczyzny, jak kobieta która chce spędzać z nim każdą wolną chwilę.

Dla Twojego towarzysza to wygląda tak, jakbyś nie miała swojego życia i sterować jego czasem.

Jeśli po pierwszej randce zaczynasz snuć plany dla waszej dwójki na kolejne lata, to pojawia się poważny problem.

Żądanie poświęcania ci całego czasu, stawia Cię w świetle desperatki i mogę cię zapewnić, że odstraszy Twojego towarzysza.

Mężczyzn intrygują niezależne i pewne siebie kobiety, które mają swoje życie, pasje i coś do powiedzenia.

Błąd #5: Ujawnianie swoich uczuć zbyt wcześnie

Czasami generują się w nas bardzo intensywne uczucia do nowo poznanego mężczyzny i mówimy “Kocham Cię” zbyt wcześnie.

Powinnaś zaczekać aż wasz związek wkroczy na poważniejszy etap lub to on pierwszy wyzna, że Cię kocha.

Gdy uzewnętrznisz się w jego odczuciu za szybko, może niestety okazać się, że ponownie znajdziesz się w punkcie wyjścia.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś odstraszyć mężczyznę nie wiedząc jaki był tego powód?

Przeczytaj również ciekawy artykuł na WP

Picture of Stefania

Stefania

Leave a Replay

O Nas

Stefania była długo sama. Jej mąż odszedł kiedy w ich życiu pojawiły się pieniądze. To częste zjawisko wśród starych małżeństw. Przed kilkoma laty nie do pomyślenia było dla niej, że kiedyś jeszcze raz będzie musiała szukać miłości.

Recent Posts

Follow Us

Najlepsze Portale Randkowe

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

>