Lowli

sygnaly ze kobieta ma faceta

Sygnały świadczące o tym, że Ona ma Faceta

Za każdym razem, gdy spotykamy inne osoby, automatycznie oceniamy je, próbując ustalić, kim są. Jest to jeszcze częściej spotykane, gdy chodzi o randki. W momencie, gdy mężczyźni nawiązują kontakt z atrakcyjną kobietą, przez ich umysły przebijają się dziesiątki pytań: Czy ta osoba mi się podoba?

Czy ona życzyłaby mnie sobie w pobliżu? Czy jest już zajęta?

Nic nie jest gorsze, niż spędzanie mnóstwa czasu z nową sympatią i myślenie, że masz szansę – tylko po to, aby dowiedzieć się, że ma chłopaka. To boli.

Przyjrzyjmy się więc kilku wskazówkom, podpowiadającym, czy ona na pewno jest singielką, aby nie lądować więcej z niespełnionymi nadziejami i wstydliwymi przeprosinami.

1. Nie zawsze jest wystrojona

W przeważającej większości wszyscy lubimy dobrze wyglądać, gdy gdzieś wychodzimy, a jeśli chodzi o samotne dziewczęta motywację do tego mają podwójną.  Nie tylko ubierają się dla facetów, ale także często stroją się dla samych siebie. Jeśli dziewczyna jest samotna i gotowa na znajomość, zazwyczaj chce wyglądać tak kusząco, jak to tylko możliwe. Mówię o tym, że na pewno seksowniej, niż wygląda na co dzień.

Wybierze strój, w którym świetnie wygląda, jej makijaż i włosy będą idealne i prawdopodobnie założy jakieś świecące dodatki. Chodzi o to, że wygląda tak jakby chciała się  komuś spodobać.

Zdjęcie dwóch dziewczyn w sukienkach. Jeśli jest z innymi kobietami i wszystkie są wystrojone, jest duża szansa, że jest dostępna i chce kogoś poznać.

Jeśli jest z grupą przyjaciółek i wszystkie wyglądają całkiem nieźle, a ona ma na sobie wytarte dżinsy i koszulę flanelową, to oznacza, że odstaje. Istnieje szansa, że po prostu skończyła zmianę w stolarni, ale jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza gdy jej przyjaciółki są ładnie ubrane.

Prawdopodobnie jest powód, dla którego wygląda inaczej od reszty grupy. Jednym z powodów może być to, że ma chłopaka i dlatego nie jest zainteresowana wyglądem absolutnie doskonałym. Mówi subtelnie lub bez subtelności “Nie ma tu nic do oglądania – spadaj”.

Może nie lubić robić nadziei facetom, więc ubrała się w ten sposób, aby pokazać swój status zajętej. Gdyby się wystroiła, faceci mogliby ją zaczepiać, chcąc zdobyć jej numer, a ona będzie musiała studzić ich zapał.

W ten sposób informuje od samego początku, żebyś zaoszczędził swój czas, aby porozmawiać z kimś innym.

czy ona ma faceta

2. Ma Zdjęcia z Tym Samym Facetem w Mediach Społecznościowych

Powiedzmy, że właśnie poznałeś dziewczynę i znalazłeś ją w mediach społecznościowych. Być może zobaczyłeś ją online poprzez powiązania z przyjacielem i chciałeś się połączyć. Niezależnie od powodu, masz teraz dostęp do informacji o jej życiu. Robisz więc to, co zrobiłaby każda szanująca się, zauroczona osoba: Cyber śledzisz ją, aby dowiedzieć się wszystkiego, co możesz.

OK, trochę przesadzam, ale zdecydowanie chcesz się o niej trochę dowiedzieć. Jakie są jej zainteresowania? Kim są jej przyjaciele? I co najważniejsze, czy jest singielką?

Selfie szczęśliwej pary to najbardziej oczywisty znak, na który należy zwrócić uwagę – jeśli na jej profilach społecznościowych pojawia się z tym samym facetem, to może być jej chłopak.

Jako prawdziwy online detektyw, zaczynasz sprawdzać jej posty, zdjęcia i komentarze. Jeśli widzisz fotki tego samego faceta na każdej platformie, to on jest kimś więcej, niż przyjacielem. To prawdopodobnie jej chłopak.

Jeśli podczas opisywania faceta używa słów takich jak chłopak, mój mężczyzna lub moja miłość, prawdopodobnie ma chłopaka.

Jeśli jest tam ostatnio wstawione zdjęcie, jak całuje się z facetem, prawdopodobnie ma chłopaka.

Jeśli ten facet lubi jej posty i ich upodobania są prawie takie same, prawdopodobnie ma chłopaka. 

Czuję się trochę jakbym grał rolę Jeffa Foxworthy’ego w programie “You Might Be a Redneck”, ale taka jest prawda.

grupa ludzi

3. Jej Mowa Ciała Sugeruje, Że Jest Zajęta (np. Dotykając Faceta, Z Którym Jest lub Skierowana Jest Do Wewnątrz, Gdy Jest z Przyjaciółmi)

Jedno mogę Wam powiedzieć przede wszystkim – czytajcie mowę ciała. Jestem pewien, że wychodziłeś już wcześniej gdzieś ze swoją siostrą, kobietą, koleżanką, prawda? Niczego między Wami przecież nie było.

Gdy widzimy faceta i dziewczynę siedzących razem, automatycznie zakładamy, że są razem i skreślamy dziewczynę. To dużo straconych szans.

Zazwyczaj można powiedzieć, czy para jest razem odczytując ich mowę ciała. Jeśli ich nogi są zwrócone do siebie, jest trochę chemii. Jeśli ona go dotyka, to na pewno flirtują ze sobą. Najlepsze co możesz zrobić to nie poddawać się.

Zdjęcie kobiety w barze – Jeśli jej mowa ciała ma formę zamkniętą, prawdopodobnie nie chce, żeby ktoś przyłączył się do niej lub jej grupy.

Może mieć chłopaka i może nie chcieć, aby faceci do niej podchodzili.

Ale jeśli para jest skierowana do siebie na zewnątrz lub siedzi bezpośrednio naprzeciwko siebie, może oznaczać to, że jest samotna.

Istnieje zbyt wiele drobnych wskazówek dotyczących mowy ciała, aby móc je wszystkie tutaj wymienić.  Ogólnie jeśli wydaję się, że jej energia zmierza w kierunku faceta i kręci palcami włosy lub często poprawia swój wygląd, prawdopodobnie jest w związku.

Ponadto, jeśli jest w grupie dziewcząt, nadal możesz uzyskać wskazówki dotyczące jej statusu związku, obserwując zachowanie grupy.

Jeśli grupa patrzy na zewnątrz, zaprasza ludzi do swojej przestrzeni.

Jeśli jej znajomi są towarzyscy i ekstrawertyczni, wówczas gdy ona siedzi w kąciku z telefonem w ręku, może nie być singielką, tak jak jej przyjaciele.

4. Zwróć Uwagę na to, Gdzie Jesteś i Co Ona Robi (Np. Kupowanie Odzieży Męskiej w Centrum Handlowym)

Już sam czas i lokalizacja mówią Ci wiele o jej możliwym statusie związku. Jeśli jest w centrum handlowym, kupuje męskie krawaty, może nie być singielką. Ale jeśli jest w sklepie spożywczym kupując jedzenie, które wygląda jak porcja dla jednej osoby, może być singielką.

Dwa z moich ulubionych dni na poznanie ludzi to Walentynki i Sylwester.

Jeśli oczywiście wyjdziesz do baru lub pubu w te noce, to 100% osób, które spędzają wtedy czas poza domem (nie są oczywiście tam jako część pary), są samotne.

Te dwa dni to największe noce dla osób w związkach w ciągu roku. Jeśli nie ma z nią nikogo, prawdopodobnie czuje się przez to trochę źle i chciałaby mieć kogoś, z kim mogłaby porozmawiać i dobrze się bawić.

 

Każda samotna osoba na przyjęciach świątecznych żałuje, do pewnego stopnia, że nie ma kogoś specjalnego z kim mogłaby pójść na randkę. Oznacza to, że od razu macie ze sobą coś wspólnego, czym możecie rozpocząć rozmowę.

5. Szukaj sygnałów i unikaj ewentualnego zakłopotania lub odrzucenia!

Pamiętaj, że możesz spotkać ludzi w dowolnym miejscu na całym świecie, nie tylko w internecie i w barach.

Naucz się dostrzegać sygnały, mówiące, że może nie być z nikim w związku, aby Twoje starania nie przepadły. Wiele samotnych kobiet, czekając w kolejce na kawę, chętnie podjęłoby przyjazną rozmowę. Kto wie, może załapiesz się na ostatnią pierwszą randkę w życiu!

Polecamy: Onet, Vice 

Picture of Asia i Grzesiek

Asia i Grzesiek

Leave a Replay

O Nas

Stefania była długo sama. Jej mąż odszedł kiedy w ich życiu pojawiły się pieniądze. To częste zjawisko wśród starych małżeństw. Przed kilkoma laty nie do pomyślenia było dla niej, że kiedyś jeszcze raz będzie musiała szukać miłości.

Recent Posts

Follow Us

Najlepsze Portale Randkowe

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

>