Lowli

Jak zagadać do dziewczyny?

Co jakiś czas spotykasz dziewczynę, która Ci się podoba. Kiedy obok niej przechodzisz, paraliżuje Cię strach. Możesz nadal zachować Wasz związek w sferze marzeń albo…odważyć się i do niej zagadać. Tu pojawia się problem: “jak zagadać do dziewczyny , która mi się podoba”?

W dzisiejszych czasach mężczyźni mają spore ułatwienie. Media społecznościowe, wiadomości tekstowe – obecnie łatwiej spotkać jednorożca niż znaleźć faceta, który kulturalnie zaczepia na ulicy dziewczynę, która mu się podoba.

Choć rozmowa na żywo jest znacznie lepsza niż wysyłanie SMS-ów, wiadomości tekstowe dają sporo czasu na wymyślenie czegoś interesującego. A ewentualne odrzucenie nie boli aż tak bardzo.

Jeśli nie wiesz jak rozpocząć rozmowę, skorzystaj z naszych podpowiedzi!

Jak rozpocząć rozmowę?

Mówi się, że najtrudniej jest zacząć. To fakt. Zwykłe “cześć” może okazać się niewystarczające, a dodatkowo istnieją spore szanse na to, że Twoja wybranka po prostu zignoruje taką wiadomość. Warto zaintrygować ją już od pierwszych słów. Zanim dobierzesz te właściwe, najpierw odpowiedz sobie na kilka pytań.

Po pierwsze, zastanów się, kim właściwie jest dla Ciebie ta dziewczyna i gdzie się poznaliście.

Być może to dawna znajoma, z którą po prostu straciłeś kontakt? Możliwe, że jest to kobieta, którą przypadkowo poznałeś w klubie. Wasza relacja będzie decydować o tym, jak do niej zagadasz.

Uwaga – bardzo ważne! To nie jest wiedza tajemna, a mimo to, mężczyźni rzadko z niej korzystają i popełniają to okrutne faux-pas.

Jeśli chodzi o to, czego nie pisać do dziewczyny, na listę zakazanych pytań wpisz: “co słychać?”, “jak się masz?”. Te zdania w zasadzie nic nie znaczą i łatwo odpowiedzieć na nie zdawkowo. Są zwyczajnie nudne.

Unikaj także pytań intymnych. Dobrze wiemy, czego chcą faceci, ale kobiety nie są fankami mężczyzn, którzy są zbyt nachalni. Powstrzymaj się również od przesyłania “nudesków”. Nie, to nie jest podniecające.

jak zagadać do dziewczyny

Kobiety są ciekawskie, dlatego rozbudź jej ciekawość. Musisz wzbudzić w jej zainteresowanie i zachęcić ją, by zechciała odpowiedzieć.

Jeśli masz możliwość, sprawdź, co publikuje na swoich kontach w mediach społecznościowych. To prawdziwa kopalnia informacji. Odnieś się do zamieszczonego przez nią statusu w zabawny sposób. Dziewczyny kochają poczucie humoru.

Pamiętaj o ograniczeniu się do niezbędnego minimum. Kilka linijek jest w sam raz. Nikt nie lubi czytać eseju na telefonie. Jeśli ona odpowiada jednym lub dwoma słowami, prawdopodobnie nie jest zainteresowana. Możesz ponownie próbować, ale jeśli nie przyniesie to rezultatów – wycofaj się (jak nasza reprezentacja podczas mundialu).

Ogranicz także emotikony. Są słodkie i urocze, ale tylko wtedy, gdy masz dziesięć lat. Oczywiście możesz ich używać, ale zachowaj umiar. Najlepiej w ogóle się nimi nie przejmuj.

Daj jej czas na odpowiedź. Nie wysyłaj kilku wiadomości jednocześnie, bo wyjdziesz na desperata. Wbrew pozorom, nie wszystkie kobiety są przyklejone do telefonu, a Twoje ponaglenie może jedynie ją zdenerwować i sprawić, że wyciągnie czerwoną kartkę.

O czym pisać z dziewczyną?

Jeśli tworzysz właśnie wiadomość o swoich uczuciach do niej, umieść ją w wersjach roboczych. Na zawsze. To sentyment, jednak czasy gimnazjum minęły bezpowrotnie i pora się z tym pogodzić. Jeśli chcesz jej powiedzieć o tym, że ją lubisz, zrób to prosto w oczy.

Tak naprawdę jest mnóstwo ciekawych tematów, które można omówić z wybranką Twojego serca. Na bieżąco możecie zdawać relacje z tego, co ciekawego Was dzisiaj spotkało, dzielić się swoimi pasjami, zasygnalizować co sprawia Wam radość.

Żeby oczarować dziewczynę, musisz ją pochwalić. Jeśli masz zamiar rozmawiać z nią jak przyjaciel, prawdopodobnie uzna Cię za świetnego faceta, ale nie za materiał na chłopaka.

Postaw na oryginalne komplementy – zapomnij o tych oklepanych, które nic nie wnoszą. Chwaląc ją, wywołasz uśmiech na jej twarzy, a jednocześnie sprawisz, że będzie o Tobie myśleć – a o to Ci właśnie chodzi, prawda?

Mimo towarzyszącego stresu, spróbuj być zabawny i autentyczny. Najlepszym wyborem, zamiast memów z Internetu, będzie opowiedzenie jakiejś śmiesznej sytuacji, która Ci się przytrafiła. Kobieta uzna, że masz dystans do siebie, a to się ceni.

Jednego jednak możesz być pewien – notuj. W każdym zdaniu kobiety czai się podtekst.

Jeśli mówi Ci o tym, że się nudzi i nie ma planów na weekend – uwzględnij ją w swoich planach. Lubi komedie romantyczne? Już wiesz na co pójdziecie jutro do kina. Kobiety doceniają fakt, że mężczyźni ich słuchają.

jak zagadać do dziewczyny ludzie na ławce

Jakie pytania zadawać?

Przede wszystkim stawiaj pytania otwarte. W przeciwnym razie będzie mogła odpowiedzieć wyłącznie “tak” lub “nie”. Przed wysłaniem wiadomości, upewnij się, że na Twoje pytanie można odpowiedzieć w kilku zdaniach. Powinno to wychodzić naturalnie. Nie może poczuć, że ją przepytujesz.

Jeśli kobieta jest zainteresowana, także będzie zadawała pytania Tobie. Gdy sama nie inicjuje rozmowy, wycofaj się na jakiś czas i sprawdź, czy się odezwie jako pierwsza.

Nawet jeśli nie jesteś szefem międzynarodowej korporacji czy gwiazdą filmową, czasami warto poudawać, że jesteś zajęty. Gdy codziennie siedzisz na kanapie i grasz w gry, nie brzmi to zbyt zachęcająco. Dopisz do tego ciekawą historię, ale bez przesadnego ubarwiania.

Jeśli czujesz, że rozmowa powoli się wypala, zaproponuj coś. Nie masz nic do stracenia. Możesz napisać: “Powinniśmy pójść na kawę” lub “Wiem, że czekasz na ten film, co powiesz na to, byśmy obejrzeli go w weekend?”. Jeśli się zgodzi, szybko działaj i nie planuj nic innego na ten dzień.

o czym pisać z kobietą

O czym jeszcze warto pamiętać, rozmawiając z dziewczyną?

Najlepszy czas na napisanie do dziewczyny to wieczór. Prawdopodobnie w tym czasie leży już w łóżku, jest zrelaksowana. W wieczorze jest coś romantycznego i seksownego, co działa na Twoją korzyść.

Jeśli wiesz, że spędza czas z przyjaciółmi lub jest w pracy, unikaj wysyłania SMS-ów, a tym bardziej dzwonienia. Nikt nie czuje się komfortowo w towarzystwie osoby, która ciągle zerka na ekran telefonu. Daj jej swobodę.

Zainteresuj się nią i jej codziennym życiem. Pytaj, jak się czuje, co zamierza robić. Niech wie, że ma w Tobie oparcie i chcesz poznać ją bliżej.

Nie flirtuj cały czas, bo szybko jej się to znudzi. Od czasu do czasu pozwól sobie na nieco bardziej pikantną wiadomość, ale wszystko w granicach rozsądku (i dobrego smaku).

Warto szukać okazji na stworzenie wyjątkowej więzi pomiędzy Wami. Możesz powiedzieć jej o swojej ulubionej piosence, filmie lub miejscu, w którym uwielbiasz spędzać czas. Jeśli jesteś odważny, zdradź jej swój pseudonim z dzieciństwa. Podaruj jej powody, dla których powinna o Tobie myśleć.

Istotne są także teksty, które wysyłacie do siebie, zanim się pożegnacie. Powinny zapadać w pamięć i sprawiać, by kobieta nie mogła się już doczekać, gdy kolejny raz się spotkacie lub będziecie ze sobą rozmawiać. Może to być komplement dotyczący jej wyglądu bądź osobowości, nieco bardziej pikantny tekst.

Najlepsze pochwały to te spontaniczne. Dziewczyna poczuje się wyjątkowa i doceniona.

Jeśli wydaje Ci się, że tym artykułem nie wyczerpałam jeszcze tematu “zagajania kobiet”, zerknij do wcześniejszego: Jak chwytliwie zacząć rozmowę. Jeśli nie wiesz, gdzie tę teorię wcielić w życie przeczytaj: Gdzie poznać dziewczynę

Jeśli natomiast, dzięki naszym radom, odniesiesz personalny sukces, przygotuj się na zawczasu: Gdzie na pierwszą randkę

Źródło: Men’s Health

Picture of Stefania

Stefania

Leave a Replay

O Nas

Stefania była długo sama. Jej mąż odszedł kiedy w ich życiu pojawiły się pieniądze. To częste zjawisko wśród starych małżeństw. Przed kilkoma laty nie do pomyślenia było dla niej, że kiedyś jeszcze raz będzie musiała szukać miłości.

Recent Posts

Follow Us

Najlepsze Portale Randkowe

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

>