Portale Randkowe dla Seniorów

Ranking Stron Randkowych, dzięki którym znajdziesz Bratnią Duszę

Ranking Stron Randkowych dla Seniorów

Badoo

Nasza ocena: 4.7 / 5


Darmowe Premium przez pierwsze 3 dni!

Miejsce Na Poszukiwanie: Niezobowiązujących Randek, Poważnego Związku


Pomocne Funkcje: Dokładna Wyszukiwarka, Czat, Aplikacja Mobilna, 


Recenzja Naszych Ekspertów: "Wystarczy, że ustawimy odpowiednio filtry wyszukiwania! To niesamowite, jak wielu dojrzałych wiekiem osób znajduje się na tej największej stronie randkowej w Polsce! Łatwa w obsłudze, zawiera również bogaty dział pomocy. Portal stawia na poważne znajomości - na każdym kroku prosi o dodanie opisu oraz zdjęcia. Istnieje możliwość weryfikacji profili - trzymając się zweryfikowanych użytkowników mamy bezpieczeństwo, że nie nawiążemy fałszywej znajomości"  PEŁNA RECENZJA »


Wypróbuj Za Darmo: POKAŻ STRONĘ »

Profil Użytkownikó​w

POPULAR​NOŚĆ

LICZBA UŻYTKOWNIKÓW

Seniorzy

47%

53%

96%

330 mln

NAJLEPS​ZA​ OFERTA:


Singles 50

Nasza ocena: 4.6 / 5


Miejsce Na Poszukiwanie:  Poważnych i przelotnych znajomości


Pomocne Funkcje: Specjalny portal dla osób po 50.


Recenzja Naszych Ekspertów: "To doskonały moment, aby skorzystać z usług portalu - konto Premium kosztuje tylko 17,99 zł za miesiąc w ofercie na 6 miesięcy". Portal dopuszcza wyłącznie osoby po 50 roku życia, dzięki czemu nie musimy borykać się ze szczeniackimi żartownisiami. Test osobowości pomoże w trafnym dobraniu propozycji partnerów!"


Wypróbuj Za Darmo: POKAŻ STRONĘ »

Profil Użytkownikó​w

POPULAR​NOŚĆ

LICZBA UŻYTKOWNIKÓW

Single po 50 roku życia

51%

49%

nowy portal!

100 tys.

NAJLEPS​ZA​ OFERTA:


! UWAGA !

singles50-promocja

Promocja na Singles50 

PREMIUM tylko 17,99zł 

przez 6 miesięcy po zarejstrowaniu 

DateZone

Nasza ocena: 4.5 / 5

ok. 2000 osób z Warszawy, 500 osób z Krakowa, 250 osób z Lublina i innych miast w wieku 50+


Miejsce Na Poszukiwanie: Niezobowiązujących Randek, Dłuższego Związku 


Pomocne Funkcje: Szczegółowa wyszukiwarka, Niskie opłaty (można wcale nie płacić), Kamerki, Imprezy, Forum,


Recenzja Naszych Ekspertów: "Datezone to portal, na którym można znów poczuć się młodo - zrzesza ludzi o szczególnie gorących temperamentach. Przy tym jest tu bardzo dużo osób po 50 roku życia, co pozwala nie ukrywać się ze swoim libido. Tutaj wiek nie gra roli!" CZYTAJ WIĘCEJ O DATEZONE »


Nie zwlekaj : ZAREJESTRUJ SIĘ »

Profil Użytkownikó​w

POPULAR​NOŚĆ

LICZBA UŻYTKOWNIKÓW

Single w każdym wieku

41%

69%

95%

500 tys.

NAJLEPS​ZA​ OFERTA:


eDarling

Nasza ocena: 4.0 / 5


Miejsce Na Poszukiwanie: Przyjaźni, Poważnych Związków 


Pomocne Funkcje: Filtry Wyszukiwania, Wiadomości, Naukowy Test Osobowości, "Zdecyduj Sam", Sprawdzona Aplikacja Mobilna


Recenzja Naszych Ekspertów: "eDarling po prostu działa. Naukowy test osobowości jest naprawdę obszerny. Łatwa w zrozumieniu konstrukcja portalu i praktyczność aplikacji mobilnej sprawiają, że jest wysoko ceniony wśród osób szanujących swój czas. Tutaj na wszystko przychodzi swoja pora i nie ma przypadkowych kontaktów. Opłaty za serwis są swego rodzaju gwarancją, że nie spotkamy tu żartownisiów" PEŁNA RECENZJA EDARLING »


Wypróbuj Za Darmo: POKAŻ STRONĘ »

Profil Użytkownikó​w

POPULAR​NOŚĆ

LICZBA ODSŁON

Poważni Single (większość 30+)

49%

51%

97%

9 mln

NAJLEPSZA OFERTA:


Opinie o Portalach Randkowych dla Seniorów

Przedstawiamy zestawienie najlepszych, w opinii naszego zespołu ekspertów, portali randkowych dla seniorów poszukujących miłości w sieci. Zwracamy uwagę na popularność wśród użytkowników, wyjątkowość proponowanych funkcji, profil użytkowników oraz ich liczbę. Wybierz jedną ze stron i zaczerpnij naszej wiedzy już teraz! Jeśli chcecie zobaczyć inne propozycje, polecamy ranking portali randkowych 2018 na stronie głównej, a także dział dla osób, którym mimo dojrzałego wieku - libido nie daje spokoju. W celu poskromienia (a może raczej rozpalenia!) tej niegrzecznej siły zapraszamy do kategorii Sex Randki, a dla oszczędnych: Darmowe Portale Randkowe.

Kiedy myślimy o szukaniu miłości nigdy nie wyobrażamy sobie, że może to się wydarzyć w dojrzałym wieku. Życie jednak ma swoje plany. Niektórych dopiero w takim wieku dopada samotność, innych spotyka rozwód czy strata partnera. Opcje poznawania nowych ludzi wydają się w takiej sytuacji ograniczone. W odpowiedzi na pytanie: Gdzie szukać miłości? stworzyliśmy ten ranking – najlepszych portali randkowych dla seniorów. Dostępność serwisów jest bardzo duża i nie jesteśmy już skazani na wybór gorszego zła. Technologia stała się na tyle intuicyjna, że nauka obsługi każdego serwisu jest dziś bajecznie prosta (zwłaszcza z naszą pomocą!). Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą listą Najlepszych Portali Randkowych Dla Seniorów.


Wielu naszych znajomych w podobnym wieku zakłada ostatnimi czasy profile na portalach randkowych. Niestety brakuje im doświadczenia i szybko zostają przytłoczeni przez nowe funkcje, których nie rozumieją i często nie potrafią używać. Jak wybrać między setkami możliwości? Jak uzupełnić swój profil żeby skutecznie przyciągał uwagę? Jak napisać idealną wiadomość? Niestety na znalezienie tych wszystkich informacji w internetowych wyszukiwarkach potrzeba bardzo dużo czasu i biegłości w ich obsłudze.


Kiedy zaczęliśmy pracę w Topportalu postawiliśmy sobie za punkt honoru pomóc osobom w naszym wieku i zebrać bazę rad, które sprawią, że już nigdy nie będą czuli się zagubieni w randkowej sieci. My też kiedyś tak zaczynaliśmy i wiemy jak dużym wyzwaniem potrafi być randkowanie online, zwłaszcza dla ludzi w naszym wieku. Dlatego właśnie priorytetem naszego zespołu ekspertów jest ułatwienie wszystkim użytkownikom znalezienia partnera na najlepszym portalu randkowym.


Dlaczego portal randkowy to najlepszy wybór?


W dziedzinie usług matrymonialnych internet jest ostatnią rzeczą, o której myślą seniorzy przy wyborze metody poszukiwania idealnego partnera. Prawda jest jednak taka, że to właśnie portale randkowe gromadzą największą rzeszę singli! Dlatego właśnie nasza szansa na znalezienie miłości jest właśnie w internecie. Randki w ciemno i inne wynalazki sugerowane przez agencje matrymonialne konsumują za dużo czasu przy gwarancji niskiej skuteczności. W końcu trudno wymagać od lokalnej instytucji żeby zrzeszała miliony osób, podczas gdy w internecie to normalne – sympatia.pl odwiedziło w zeszłym roku 1,4 miliona użytkowników!


Darmowa rejestracja dla seniorów


Jednym z najbardziej rygorystycznych wymagań jakie muszą spełnić recenzowane przez nas portale to możliwość sprawdzenia ich funkcjonalności przed ewentualnym wykupieniem usługi. Nikt w końcu nie kupi samochodu nie zaglądając wcześniej pod maskę! Dlatego zachęcamy do wypróbowania kilku stron. Okres próbny pozwoli ci sprawdzić czy dany portal odpowiada twoim wymaganiom. Jeśli nie – zmień go, to nic nie kosztuje. Jeśli już udało Ci się umówić na randkę - zobacz nasz poradnik - Randki Seniorów w dobie internetu! 


Baza użytkowników – propozycje dojrzałych kobiet i mężczyzn


Ważna przy określaniu użyteczności serwisu jest nie tylko ogólna liczba użytkowników, ale też rozmiar grupy wiekowej, która nas interesuje. Chcemy żeby przeważającą częścią byli ludzie dojrzali, którzy wiedzą czego chcą, takie właśnie są wybrane przez nas portale. Bez względy na to czy jesteś osobą po pięćdziesiątce, czy starszą. Takie portale jak eDarling.pl są przygotowana właśnie dla ciebie. Dla niektórych priorytetem nie jest miłość. Niektórzy szukają w internecie przyjaciela, życiowego partnera, na którym będą mogli polegać, i z którym podzielą resztę swojego życia.Portal internetowy z łatwością pomoże spełnić tę potrzebę.Kontakt, nawet bez wychodzenia z domu jest dziś w zasięgu każdego z nas.


Funkcjonalność dla starszych użytkowników


Łatwość obsługi jest jedną z najważniejszych cech portalu z perspektywy seniora w internecie. Intuicyjność znaczy dla nas coś innego niż dla młodszego pokolenia. Może z powodu braku czasu, a może poirytowania łatwo odrzucamy skomplikowane opcje. Szybciej dopada nas niecierpliwość i rezygnujemy z dalszych prób. Nasze potrzeby jeśli chodzi o funkcje takiego portalu również odbiegają od tych, które prezentuje nowe pokolenie. Najłatwiejszy w obsłudze jest naszym zdaniem Badoo, dodatkowo duża baza użytkowników z całej Polski gwarantuje sukces w znalezieniu kontaktu już dziś!


Sposób na sukces

Każdy z nas wypróbował kilka portali na własnej skórze. Dzięki temu nasze polecenia naprawdę mają wartość merytoryczną. Nasz zespół ekspercki szczyci się bliską znajomością internetowego środowiska swatek i usług matrymonialnych. Potrafimy przewidzieć potrzeby i wątpliwości jakie niesie za sobą ta forma poszukiwania partnera. Dlatego właśnie każda ze stron prezentowana w powyższym rankingu jest przez nas wnikliwie analizowana, a zbiór rad, które uformowały się w nas podczas ich użytkowania , pomoże również tobie spełnić swoje marzenie o idealnym partnerze. Stań się tak jak my  historią sukcesu!


Bezpieczeństwo seniora w sieci


Jedną z największych obaw dla nas, kiedy poruszamy się po internecie, są oszuści i próby wyłudzenia pieniędzy. Dlatego warto przed rozpoczęciem swojej przygody w internecie trochę poczytać. Tak jak w rzeczywistym życiu jeśli zachowamy czujność to nie mamy się czego obawiać. Kiedy rozmowa z kimś schodzi na tematy finansowe, albo czujemy, że ktoś wypytuje nas usilnie o prywatne informacje powinniśmy przerwać taką rozmowę. Nigdzie nie będziemy też proszeni o podanie naszych danych bankowych. Tylko jeśli będziemy chcieli wykupić dodatkowe usługi na portalu randkowym będziemy poproszeni o przelanie pieniędzy. Wtedy dzieje się to w trybie bezpiecznym, a przesyłane przez nas dane są szyfrowane. Pamiętaj też żeby zawsze dokładnie przeczytać regulamin każdej strony, z którą chcesz nawiązać współpracę. Często rezygnacja z płatnego konta wymaga podjęcia KONKRETNYCH kroków. Warto sprawdzić więc jak zrobić to skutecznie!


Polecane przez nas artykuły:

Samotność - Charaktery.pl
Aktywni Seniorzy


Copyright 2019 © Top Portal Randkowy.  All rights reserved.

>
Scroll to Top