Lowli

Erodate

Recenzja

 • Każdy profil jest weryfikowany
 • Zintegrowane sexforum
 • Profile nie mogą mieć charakteru zarobkowego
 • Brak aplikacji mobilnej
 • Płatności SMS

Nasza ocena

4,35
 • Struktura użytkowników (4.20 / 5.00)
 • Wysokość opłat (4.00 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.70 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.20 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.25 / 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse?

Załóż profil na kilku portalach randkowych jednocześnie!

NAJLEPSZE STRONY RANDKOWE >>>

Portale erotyczne

Czym są portale erotyczne?

To jeden z mniej zobowiązujących sposobów poszukiwania partnera w internecie. Kontakt przez takie portale cechuje się bardziej swobodną formą komunikacji.

Zdjęcia użytkowników często utrzymują frywolny, erotyczny charakter, a z opisu, oprócz charakterystyki osoby poznamy najpewniej jej preferencje seksualne, czy ulubioną łóżkową pozycję.

Pytanie brzmi: czy każda osoba, którą w ten sposób poznamy „ma tylko jedno w głowie”? Naszym zdaniem niekoniecznie.

Seksualność jest bardzo ważną sferą człowieczeństwa. Dla jednych jest tematem tabu, inni potrafią dyskutować o niej swobodnie. Znalazły się w naszym gronie ekspertów osoby bez ogródek przyznające, że taki typ portali jest przez nich preferowany.

Niektórzy lubią od razu „przejść do rzeczy” i zamiast krążyć wokół tematu omówić go na samym początku. Później będzie już tylko z górki.

O portalu

Erodate to portal przeznaczony dla pełnoletnich użytkowników i to tych, poszukujących bardziej przygody niż miłości.

Sam portal reklamuje się jako największy seks klub w Polsce i rzeczywiście liczba ofert jest bardzo duża (ponad milion zarejestrowanych użytkowników). To też miejsce, po które najczęściej sięgają osoby nie do końca pewne czego szukają.

Wśród portali tego typu, dostępna na Erodate oferta seks ogłoszeń i anonsów jest największa – każdy znajdzie coś dla siebie.

Miejsce do poznawania nowych ludzi, internetowy klub dla swingersów czy po prostu miejsce do erotycznej rozmowy.

Na Erodate, przy wysyłaniu wiadomości też obowiązuje kilka zasad.

Wysyłane wiadomości nie mogą zawierać reklam, ani linków do innych portali, inaczej wiadomość nie zostanie dostarczona. Blokowane są również profile oferujące płatne usługi seksualne.

Portal dostępny jest również na urządzeniach mobilnych – niestety tylko przez przeglądarkę, nie aplikację. Zapewnione jest jednak bezpieczeństwo równe z tym utrzymywanym na zwykłej stronie internetowej portalu.

Struktura użytkowników

4.2/5
 • Możliwość rejestracji jako para
Osoby w wieku (18 - 29)
51%
Osoby w wieku (30 - 49)
34%
Osoby w wieku (50+)
15%

Mężczyźni (35%)

65%

Kobiety (65%)

Opłaty

4/5
 • Obowiązuje podział na konto VIP i Premium!

Na Erodate opłaty można dokonać na wiele różnych sposobów – kartą kredytową, przelewem lub po prostu wysyłając wiadomość sms.

Żeby zatrzymać raz zamówioną usługę wystarczy wysłać SMS w cenie jak za zwykłą wiadomość.

Minusem portalu jest system opłat za dodatkowe funkcje. Istnieją równolegle członkostwo Premium oraz pakiet VIP, będący pakietem uzupełniającym funkcjonalność konta Premium. Tylko to pierwsze pozwala na komunikowanie się z innymi użytkownikami!

Pakiet Vip pozwala na przykład zablokować natrętnego użytkownika. Opłaty nie są zbyt wygórowane, a jakość strony przemawia za jej ceną. O jakich kwotach mówimy?

Miesiąc członkostwa premium kosztuje 39zł. Im dłuższy czas wybierzemy tym cena za miesiąc staje się niższa. I tak 3 miesiące kosztują 69zł, a 12 miesięcy 99zł.

W każdej opcji dostajemy też rosnącą liczbę darmowych kredytów. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie konta premium razem z VIP, cena jest dwukrotnie wyższa.

Miesięczne członkostwo

zł 39

3 miesięczne członkostwo

zł 69

12 miesięcznie członkostwo

zł 99

Załóż konto na Erodate już dzisiaj!

Alternatywy

Proponujemy też inne pozycje warte sprawdzenia. Sprawdź koniecznie by zwiększyć szansę na powodzenie!

logo portalu flirt
 • Różnorodność użytkowników
 • Szybka rejestracja
logo portalu badoo
 • 207mln wizyt miesięcznie
 • Wiele funkcji darmowych
logo portalu quickflirt
 • Bardzo obszerna baza użytkowników​
 • 3-dniowe konto próbne

Wygoda obsługi serwisu

4.7/5
 • Słowniczek przydatnych pojęć
 • Wygodne sexforum
 • Schludny interfejs graficzny

Jeśli jesteś nowy w temacie portali erotycznych polecamy słowniczek dostępny na stronie w stopce oraz liczne poradniki dotyczące tego tematu.

Do dyspozycji użytkowników jest również forum, zbiór opowiadań erotycznych dla poszukujących inspiracji oraz seks kamerki.

Autor strony stworzył również sexforum, na którym użytkownicy mogą wymieniać opinie i dyskutować o ważnych dla siebie, nawet bardzo prywatnych sprawach.

Logowanie - także dla Par!

Kusi darmowa rejestracja, a żeby odwiedzić stronę trzeba najpierw założyć konto, co nie jest jeszcze standardem na stronach tego typu, a zapewnia bezpieczeństwo i prywatność użytkowników.

Każdy profil zanim pojawi się na portalu jest weryfikowany przez moderatora i musi spełnić kilka warunków np. oferty nie mogą mieć charakteru zarobkowego.

W ten sposób utrzymywany jest wysoki poziom usługi i do minimum ograniczona liczba fałszywych kont. Nie znaczy to bynajmniej, że nie trzeba na siebie uważać. Zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci, unikniemy stania się ofiarą oszustów.

Dobra rada: Uwaga przy podawaniu płci i daty urodzenia – są to informacje, których nie można później edytować! Wszystkie inne rubryki w profilu można dowolnie zmieniać i dodawać coraz to nową treść.

Na stronie tego typu warto w profilu skupić się na swoich zainteresowaniach, również tych łóżkowych. Większość użytkowników jest tutaj żeby cię poznać, szczególnie od tej strony.

panel logowania

Opinie użytkowników

FAQ

Nasza ocena portalu
4.3/5

Opinia o portalu

O Erodate opinie są podzielone.

Jedni widzą w nim miejsce na znalezienie chwili przyjemności, inni zostają na dłużej i szukają czegoś poważniejszego.

Uwolnij się od nudnej codzienności i wypróbuj Erodate, może stanie się ono miejscem, w którym możesz być prawdziwym sobą.

Fałszywą opinią z jaką się spotkaliśmy było, że portale tego typu używane są tylko jako medium dla zdrady małżeńskiej.

Faktem jest, że jeśli ktoś planuje skok w bok, to znajdzie sposób na znalezienie nieświadomej „ofiary” i oczywiście, internet jest idealnym do tego miejscem. Niemniej, tak samo poznając nieznajomego w barze nie możemy być pewni jego intencji i nie jest to bynajmniej argument dla izolowania się od społeczeństwa.

To samo jest prawdą w internecie. Jeśli nie interesują nas takie rzeczy musimy mieć głowę na karku. 

Użytkownicy portali erotycznych częściej niż inni szukają niezobowiązujących znajomości, ale są też bardziej otwarci na nowe osoby i nowe spojrzenia na świat.

Jeśli jesteś kimś, kto lubi często zmieniać partnerów, chcesz spróbować życia w otwartym związku – portale erotyczne są właśnie dla ciebie! Wbrew pozorom, nie wszyscy zarejestrowani na portalu erotycznym, proponującym randki dla dorosłych, są randkami zainteresowani. Przeczytaj dokładnie profil potencjalnego partnera. Może kogoś interesują tylko randki internetowe? Może lubi urządzać pokazy przed kamerkami? A może szuka po prostu kogoś do rozmowy. Na takim portalu tyle ile użytkowników, tyle różnych preferencji. Zaryzykuj a zdziwisz się jak szybko znajdziesz kogoś o tych samych gustach 🙂

 • Wojciech says:

  W skrócie ,po co dorabiać ideologię tego portalu ,poza dziwkami za pieniądze, to nikłe szanse na poznanie kogoś
  od tego jest seks atlas -roksa czy odloty ,dzwonię umawiam się ,ceny są pokazane ,co i za ile
  a ten portal totalna porażka nie dość że płacisz za pisanie to jeszcze łacha za odpowiedź

 • Czort says:

  Administracja tego portalu wydaje mi się ograniczona na różne sposoby… Wystarczy przeczytać regulamin, a się dowiecie, że Admin może pozbawić (nawet bez powodu) Was konta, kredytów itd.
  Często na pytania o małych problemach odpowiada mało rzeczowo tzn. ogólnie, lubi się wymigać od trudnych pytań kłamiąc, że tak nie jest.

  UWAGA: Konwersacje prywatne są także monitorowane, gdyż jeśli się wspomni o innym portalu (erotycznym) to Administracja je usuwa.

  Była afera bodajże dwa lata z powodu skopiowania zdjęć i opisów z erodate na sexnk
  Także nie polecam tego portalu.

  Za to polecam portal Zbiornik, tam Administracja pochodzi z Polski nie z Litwy…

 • >
  Scroll to Top