Lowli

Recenzja Erodate

Nasza ocena

4,35
 • Struktura użytkowników (4.20 / 5.00)
 • Wysokość opłat (4.00 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.70 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.20 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.25 / 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse?

Załóż profil na kilku portalach randkowych jednocześnie!

NAJLEPSZE STRONY RANDKOWE >>>

Portale erotyczne

To nic innego jak jeden z mniej zobowiązujących sposobów poszukiwania partnera w internecie. Kontakt przez tego typu portale cechuje się bardziej swobodną formą komunikacji.

Zdjęcia użytkowników często utrzymują frywolny, erotyczny charakter, a z opisu, oprócz charakterystyki osoby uzyskamy wiele innych informacji– najpewniej poznamy jej preferencje seksualne, czy ulubioną łóżkową pozycję. Dzięki temu będziemy mogli wybrać jednego lub wielu partnerów o preferencjach podobnych do naszych.

Pytanie brzmi: czy każda osoba, którą w ten sposób poznamy „ma tylko jedno w głowie”? Naszym zdaniem niekoniecznie.

Seksualność jest bardzo ważną sferą człowieczeństwa. Dla jednych jest tematem tabu, inni potrafią dyskutować o niej swobodnie. W naszym gronie ekspertów znalazły się osoby bez ogródek przyznające, że taki typ portali jest przez nie preferowany.

Niektórzy lubią od razu „przejść do rzeczy” i zamiast krążyć wokół tematu omówić go na samym początku. Później, kiedy zdobędziemy wszystkie najważniejsze dla nas informacje, będzie już tylko z górki.

O portalu

Erodate to portal przeznaczony dla pełnoletnich użytkowników i to tych, poszukujących bardziej przygody niż miłości. Niewykluczone jednak, że niezobowiązująca relacja przekształci się w coś trwałego.

Sam portal reklamuje się jako największy seks klub w Polsce i rzeczywiście liczba ofert jest bardzo duża (ponad milion zarejestrowanych użytkowników). To też miejsce, po które najczęściej sięgają osoby nie do końca pewne czego szukają.

Wśród portali tego typu, dostępna na Erodate oferta seks ogłoszeń i anonsów jest największa – coś dla siebie znajdzie każdy- i kobieta, i mężczyzna.

Erodate należy określić jako miejsce do poznawania nowych ludzi, erotycznej rozmowy, czy internetowy klub dla swingersów. Wszystkie z odniesień okażą się całkowicie trafne.

Przy wysyłaniu wiadomości też obowiązuje kilka zasad, o których warto pamiętać. Korespondencja z drugim użytkownikiem nie może zawierać reklam, ani linków do innych portali- w przeciwnym razie nasza informacja nie zostanie dostarczona.

Blokowane są również profile oferujące płatne usługi seksualne.

Portal Erodate dostępny jest również na urządzeniach mobilnych – niestety tylko przez przeglądarkę, nie aplikację. Zapewnia jednak bezpieczeństwo na takim samym poziomie, jak to utrzymywane na zwykłej stronie internetowej portalu.

Struktura użytkowników

4.2/5
Osoby w wieku (18 - 29)
51%
Osoby w wieku (30 - 49)
34%
Osoby w wieku (50+)
15%

Mężczyźni (35%)

65%

Kobiety (65%)

Opłaty

4/5

Na Erodate opłaty można dokonać na wiele różnych sposobów – kartą kredytową, przelewem lub po prostu wysyłając wiadomość sms.

Żeby zatrzymać raz zamówioną usługę wystarczy wysłać SMS w cenie jak za zwykłą wiadomość.

Minusem portalu jest system opłat za dodatkowe funkcje. Istnieją równolegle członkostwo Premium oraz pakiet VIP, będący pakietem uzupełniającym funkcjonalność konta Premium.

Tylko to pierwsze pozwala na komunikowanie się z innymi użytkownikami!

Pakiet ViP pozwala na przykład zablokować natrętnego użytkownika. Opłaty nie są zbyt wygórowane, a jakość strony przemawia za jej ceną. O jakich kwotach mówimy?

Miesiąc członkostwa premium kosztuje 39zł. Im dłuższy czas wybierzemy tym cena za miesiąc staje się niższa. I tak 3 miesiące kosztują 69zł, a 12 miesięcy 99zł.

W każdej opcji dostajemy też rosnącą liczbę darmowych kredytów. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie konta premium razem z VIP, cena jest dwukrotnie wyższa.

Miesięczne członkostwo

zł 39

3 miesięczne członkostwo

zł 69

12 miesięcznie członkostwo

zł 99

Już dzisiaj załóż konto na Erodate!

Alternatywy

Proponujemy też inne pozycje warte sprawdzenia. Sprawdź koniecznie by zwiększyć szansę na powodzenie! Strony cieszą się zainteresowaniem zarówno pań, jak i panów.

logo portalu flirt
logo portalu badoo
logo portalu quickflirt

Wygoda obsługi serwisu

4.7/5

Jeśli jesteś nowy w temacie portali erotycznych polecamy słowniczek dostępny na stronie w stopce oraz liczne poradniki dotyczące tematu. Dzięki temu korzystanie z erodate będzie jeszcze przyjemniejsze.

Do dyspozycji użytkowników jest również forum, zbiór opowiadań erotycznych dla poszukujących inspiracji oraz seks kamerki.

Autor strony Erodate stworzył również sexforum, na którym użytkownicy mogą wymieniać spostrzeżenia i dyskutować o ważnych dla siebie, nawet bardzo prywatnych sprawach.

Logowanie - także dla Par!

Kusi darmowa rejestracja, a żeby odwiedzić stronę trzeba najpierw założyć konto, co nie jest jeszcze standardem na stronach tego typu, a zapewnia bezpieczeństwo i prywatność użytkowników.

Każdy profil zanim pojawi się na portalu jest weryfikowany przez moderatora i musi spełnić kilka warunków np. proponowane seks randki nie mogą mieć charakteru zarobkowego.

Dzięki temu usługi utrzymywane są na wysokim poziomie, a liczba fałszywych kont ograniczona do minimum . Nie znaczy to bynajmniej, że nie trzeba na siebie uważać. Zachowując podstawowe zasady bezpieczeństwa w sieci, nie staniemy się ofiarą oszustów.

Dobra rada: Prosimy, aby zwrócić uwagę przy podawaniu płci i daty urodzenia – są to informacje, których nie można później edytować! Wszystkie inne dane w profilu można dowolnie zmieniać i dodawać coraz to nowe treści.

Na stronie tego typu warto w profilu skupić się na swoich zainteresowaniach, również tych łóżkowych. Większość użytkowników jest tutaj żeby cię poznać, szczególnie od tej strony.

panel logowania

Opinie użytkowników

FAQ

Nasza ocena portalu
4.3/5

Opinia o portalu

O Erodate (forum również) zdania są podzielone.

Jedni widzą w nim miejsce na znalezienie chwili przyjemności, inni zostają na dłużej i szukają czegoś poważniejszego. Nie jest to jednak typowy portal randkowy.

Uwolnij się od nudnej codzienności i wypróbuj Erodate, może stanie się ono miejscem, w którym możesz być prawdziwym sobą.

Fałszywą opinią z jaką się spotkaliśmy było, że portale tego typu używane są tylko jako medium dla zdrady małżeńskiej. Prawda jest taka, że można uznać to również za stronę dla sugar daddy. Ale nie jest to jedyna społeczność! Podobne wnioski wysnuwano przede wszystkim w odniesieniu do “facetów”, mimo iż na stronie zarejestrowana jest nie jedna kobieta.

Przypominamy, że portale dla swingersów, którzy randkują będąc w związku (albo nawet małżeństwem) nie mają nic wspólnego ze zdradą. Jak to działa? Spotykają się po prostu z inną parą, lub dołączają nową osobę do swojego duetu.

Faktem jest, że jeśli ktoś planuje skok w bok, to znajdzie sposób na znalezienie nieświadomej „ofiary” i oczywiście, internet jest idealnym do tego miejscem. Niemniej, tak samo poznając nieznajomego w barze nie możemy być pewni jego intencji i nie jest to bynajmniej argument dla izolowania się od społeczeństwa.

Nie tylko w świecie wirtualnym można poznać osoby o nieczystych zamiarach, czy “lecących na kasę”. Jeśli nie interesują nas tego typu znajomość, powinniśmy zachować ostrożność.

Użytkownicy portali erotycznych częściej niż inni szukają niezobowiązujących znajomości, ale są też bardziej otwarci na nowe osoby i nowe spojrzenia na świat.

Jeśli jesteś kimś, kto lubi często zmieniać partnerów, chcesz spróbować życia w otwartym związku – portale erotyczne są właśnie dla ciebie! Może jesteś fanatykiem mocniejszych wrażeń? Portale BDSM czekają na twoją wizytę. To przecież zwyczajne upodobanie!

Wbrew pozorom, nie wszyscy zarejestrowani na portalu erotycznym, proponującym schadzki dla dorosłych, są zainteresowani randkami. Przeczytaj dokładnie profil potencjalnego partnera. Może kogoś interesują tylko spotkania internetowe? Może lubi urządzać pokazy przed kamerkami? A może szuka po prostu kogoś do rozmowy.

Na takim portalu tyle ile użytkowników, tyle różnych preferencji. Zaryzykuj a zdziwisz się jak szybko znajdziesz kogoś o tych samych gustach 🙂

 • Wojciech says:

  W skrócie ,po co dorabiać ideologię tego portalu ,poza dziwkami za pieniądze, to nikłe szanse na poznanie kogoś
  od tego jest seks atlas -roksa czy odloty ,dzwonię umawiam się ,ceny są pokazane ,co i za ile
  a ten portal totalna porażka nie dość że płacisz za pisanie to jeszcze łacha za odpowiedź

 • Czort says:

  Administracja tego portalu wydaje mi się ograniczona na różne sposoby… Wystarczy przeczytać regulamin, a się dowiecie, że Admin może pozbawić (nawet bez powodu) Was konta, kredytów itd.
  Często na pytania o małych problemach odpowiada mało rzeczowo tzn. ogólnie, lubi się wymigać od trudnych pytań kłamiąc, że tak nie jest.

  UWAGA: Konwersacje prywatne są także monitorowane, gdyż jeśli się wspomni o innym portalu (erotycznym) to Administracja je usuwa.

  Była afera bodajże dwa lata z powodu skopiowania zdjęć i opisów z erodate na sexnk
  Także nie polecam tego portalu.

  Za to polecam portal Zbiornik, tam Administracja pochodzi z Polski nie z Litwy…

 • >