Lowli

para w samochodzie

Recenzja Flirt

Nasza ocena

4,15
  • Struktura użytkowników (3.40 / 5.00)
  • Wysokość opłat (3.00 / 5.00)
  • Wygoda w obsłudze (3.90 / 5.00)
  • Bezpieczeństwo (4.10 / 5.00)
  • Średnia ocen (3.60 / 5.00)

O portalu

Stworzona z myślą o nowoczesnych, randkujących online osobach, Flirt.com to łatwa w obsłudze platforma do spotkań z osobami w wieku od 18 do 78 lat.

Stworzenie konta zajmuje tylko kilka minut, a nowy użytkownik może rozpocząć przeglądanie w trybie natychmiastowym w oparciu o podstawowe ustawienia wyszukiwania (płeć, przedział wiekowy, lokalizacja). 

Struktura użytkowników

3.4/5
Osoby w wieku (18 - 29)
51%
Osoby w wieku (30 - 49)
39%
Osoby w wieku (50+)
10%

Stosunek liczby kobiet i mężczyzn jest dość zrównoważony, co oznacza, że szanse na znalezienie partnera są wysokie.

Mężczyźni (40%)

60%

Kobiety (60%)

Opłaty

3/5

Darmowe funkcje

Płatne funkcje

Przetestuj wszystkie funkcje na Flirt.com!

Chociaż konto podstawowe jest darmowe, bardziej zaawansowane i wartościowe funkcje Flirt.com wymagają opłaty.

Istnieje jednak luka:  “Flirt.com umożliwia pełny i nieograniczony kontakt do wszystkich zarejestrowanych kobiet”.

Kobiety jednak muszą zweryfikować swoją tożsamość, aby uzyskać dostęp do wszystkich narzędzi i funkcji oferowanych przez stronę.

Jedną z funkcji odpłatnych jest dostęp do czatów, takich jak “Niegrzeczna, ale Posłuszna” i “Poznaj Mnie”, czy “Świństwa i fetysze”, każdorazowo umożliwiają użytkownikom poznanie się poprzez dzielenie się pikantnymi szczegółami i aranżowanie spotkań w oparciu o proponowane pomysły na sex randki.

Inne dodatkowe korzyści to możliwość wyświetlania profili anonimowo i wysyłania tzw. “Flirtcasts” – otwartych, spersonalizowanych wiadomości skierowanych do licznego użytkowników Flirt.

Ile to wszystko kosztuje?

Premium 30 dni

3499

Premium 90 dni

5996

Premium 180 dni

9594

Alternatywy

Flirt wydaje Ci się za drogi? Koniecznie sprawdź inne serwisy:

logo portalu badoo
logo portalu datezone

Wygoda obsługi serwisu

3.9/5

Twój profil zacznie być wyświetlany oraz zaczniesz dostawać wiadomości od pierwszego momentu zalogowania się na Flirt.com, jednak o ile nie zapłacisz, nie będziesz w stanie nawiązać kontaktu.

Ekran startowy na twoim koncie prezentuje wybór profili, które możesz przeglądać, podczas gdy powiadomienia na górnym pasku pozwolą Ci być na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi Ciebie.

seksowne nogi

Tryb Niegrzeczny pozwoli Ci na oglądanie seksownych zdjęć pozostałych użytkowników. Możesz też przełączyć na Tryb “Bez Limitów”, które pozwoli Ci wyświetlać wszystkie zdjęcia z ograniczonym dostępem (a także bez niego).

Chatroomy, jak Poznaj Mnie, Niegrzeczna, ale Posłuszna, Świństwa i Fetysze zaopatrują użytkowników w różnego rodzaju opcje nawiązywania kontaktu i spotykania ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Aplikacja Flirt ma też funkcję “Hot or Not”, która pokazuje singli w Twojej okolicy (przypominająca Tinder)

Opłaceni użytkownicy mają opcję wyświetlania profili anonimowo oraz wysyłania ekspresowych wiadomości.

Flirt.com - Darmowe Logowanie

Rejestracja na Flirt.com jest bardzo prosta i właściwie nie różni się niczym od logowania na innych portalach społecznościowych.

Możesz wybrać profil darmowy lub z miejsca opłacić członkostwo Premium – proces wygląda tak samo w obu przypadkach.

Po odebraniu maila aktywacyjnego, będziesz poproszony o wybór nazwy ekranowej oraz statusu opisującego twój obecny stan umysłu – właśnie te dwie rzeczy zobaczą osoby, które znajdą cię w wyświetleniach.

Dane zobaczysz też, jako pierwsze, gdy ustawisz lokalizację, płeć oraz wiek w swoich kryteriach wyszukiwania.

para z telefonami

Bezpieczeństwo

4.1/5

Flirt.com nie stosuje takich samych metod chroniących przed scamem, czy podszywaniem się pod inne osoby. Strona daje jednak możliwość raportowania użytkowników, którzy naruszają regulamin lub zachowują się nieprawidłowo.

Istnieje możliwość potwierdzenia tożsamości u przedstawiciela Flirtu, co jest dobrą metodą odsiewu fałszywych profili. Po więcej informacji sięgnij do polityki prywatności Flirt.com

Opinie użytkowników

FAQ

Nasza ocena portalu
4.1/5

Opinia o portalu

Flirt jest ciekawą propozycją na rynku portali randkowych i zachęcamy do jej wypróbowania, gdyż istnieje opcja spotkania nawiązania kontaktu z osobami, którym nie zależy na stałym związku, a szukają głównie rozrywki.

Funkcje niedostępne na innych portalach sprawiają, że po serii portali, którymi znudziliśmy się, Flirt może być ciekawym odświeżeniem.

Jednocześnie rejestrujące się tutaj osoby mają zasobny portfel, gdyż członkostwo odbiega odrobinę od standardowych cen na polskim rynku – być może czekają nas eleganckie wyjścia z wiadomym zakończeniem. 

Daj się porwać fantazji lub wybierz inną stronę, gdyż Flirt jest bardzo skoncentrowany na seksualnej stronie znajomości i nikt się z tym tutaj nie kryje, co bardzo przełamuje tabu w nawiązywaniu nowych kontaktów. Jest to dobra strona dla sugar daddy, czy też dziewczyn szukających takiego opiekuna.

Godna pochwały jest opcja geolokalizacji – do szybkich randek jest to bardzo użyteczne. Przecież nie chcemy podróżować 50 km dalej, tylko po to by spędzić razem jedną noc!

>