Lowli

miłosny kontakt

Recenzja Miłosny Kontakt

Nasza ocena

3,90
 • Struktura użytkowników (4.00 / 5.00)
 • Wysokość opłat (3.60 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (3.70 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (3.80 / 5.00)
 • Średnia ocen (3.75 / 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie!

ZOBACZ NAJPOPULARNIEJSZE PORTALE RANDKOWE >>>

logo portalu edarling
logo portalu randkowego
logo portalu badoo

O portalu

Już dawno nie spotkaliśmy serwisu, który by nas tak miło nas zaskoczył.

Miłosny Kontakt to nowość na rynku portali randkowych i świeży powiew, na który długo czekaliśmy. Co tak bardzo nas zachwyciło i przykuło naszą uwagę? Zapraszamy do zapoznania się z recenzją, bo naprawdę warto. 

REJESTRACJA NA MIŁOSNYM KONTAKCIE

Rejestrujemy się bezpłatnie, używając adresu e-mail lub przez swoje konto na Facebooku – I tu pierwsza nowość. Już na etapie rejestracji podajemy podstawowe informacje o sobie, które później znajdą się w naszym profilu.

Oprócz miejsca zamieszkania czy płci, jesteśmy proszeni o podanie takich danych jak wzrost, waga, kolor włosów czy oczu – nie są to rubryki wymagane do rejestracji, ale jeśli zrobimy to teraz mniej roboty zostanie nam przy wypełnianiu profilu później.

Jeszcze zainteresowania i krótki opis samego siebie i możemy przejść do ostatniej części rejestracji, czyli “Szukam” – polega na wskazaniu dwóch informacji: pożądany wiek patnera i pytanie wielokrotnego wyboru, dotyczącego naszych oczekiwań: stosunek, flirt, przyjaźń, seks, kochanek/kochanka, korespondencja czy stały związek.

Tak na prawdę na tym kończy się wypełnianie profilu. Reszta informacji, jakie chcielibyśmy podać o sobie (a także te, o których byśmy nawet nie pomyśleli) zostaną nam zadane później w ankiecie w przystępnej formie testu wielokrotnego wyboru.

Oczywiście wszystkie podane teraz dane będziemy mogli później edytować z poziomu zarejestrowanego użytkownika w zakładce “Edytuj profil”, dostępnej w Menu głównym. Warto zresztą to zrobić, bo dopiero tam mamy możliwość dodania zdjęcia profilowego. 

OBSŁUGA I MOŻLIWOŚCI PORTALU

Od razu po zalogowaniu pojawia się okienko z informacją od administratora, że na witrynie dostępny jest poradnik ułatwiający pierwsze kroki w portalu.

Możemy zapoznać się z nim teraz albo wrócić w każdej chwili, odszukując stosowny link w dolnym menu w sekcji “informacje”. To świetna opcja dla osób, które nie wiedzą jak zacząć swoją przygodę z Miłosnym Kontaktem. 

Co więcej, portal ma oddzielne podstrony dla poszczególnych miast! Przyspiesza to nieco selekcję użytkowników, zwłaszcza jeśli nie mamy w planach związków na odległość.

W tej części strony znajdują się także porady odnośnie randek online w różnych miastach Polski. 

morze para

Jaka jest więc pierwsza rada? Wypełnienie ankiety. Stworzona we współpracy z doktorami socjologii ankieta pomaga w zalezieniu kompatybilnego partnera. Co wyróżnia ją wśród tego typu opcji na innych portalach randkowych?

Po pierwsze: ankieta nie jest obowiązkowa, nie każdy musi ją wypełnić żeby móc używać pełnej wersji portalu.

Po drugie: oprócz odpowiedzi podanych w ankiecie brane są pod uwagę inne czynniki istotne przy wyborze partnera jak miejsce zamieszkania czy wiek. Na stronie znajdziemy osoby młodsze, ale również takie po pięćdziesiątce. Dla drugiej grupy, która może trochę niepewnie czuć się w randkach online przygotowaliśmy odrębne zestawienie portali randkowych dla seniorów.

Wreszcie na koniec: ankietę zawsze można przerwać, a później wrócić do wypełniania i co najważniejsze, raz wypełnioną ankietę zawsze można poprawić, w razie gdybyśmy nie byli zadowoleni z sugerowanych nam par (niestety na nowe sugestie trzeba poczekać 30 dni, ale pewnie lepsze to, niż zakładanie nowego profilu.)

Spodobała nam się też możliwość poproszenia innego użytkownika o wypełnienie ankiety, jeśli jeszcze tego nie zrobił. W tym przypadku zamiast ikonki portalu obok zdjęcia profilowego pojawia się obrazek ankiety. Wystarczy go kliknąć żeby użytkownik dostał wiadomość o naszej prośbie.

Jeśli nasz potencjalny partner wypełni ankietę, Miłosny Kontakt poinformuje nas o tym po następnym zalogowaniu!

Sama ankieta obejmuje 5 kategorii

 • informacje ogólne (wykształcenie, zarobki, zawód, języki, mieszkanie, liczba dzieci),
 • wygląd (waga, budowa ciała, wzrost, kolor włosów, oczu, tatuaże i kolczyki),
 • zainteresowania (jaki typ muzyki, książek, filmów lubisz, czy masz/chcesz mieć zwierzęta itp.),
 • charakter (twoje cechy charakteru, plany na przyszłość, jak zachowałbyś się w danej sytuacji),
 • preferencje dt. partnera (tu możemy wskazać elementy, które chcemy żeby nas różniły :)) 

Bardzo wygodny i funkcjonalny jest system wsparcia oferowany przez moderatorów portalu. W zakładce “Wsparcie” mamy możliwość założenia nowego zgłoszenia.

Zgłoszeniem może być wszystko – nawet najprostsze pytanie o wytłumaczenie jakiejś funkcji nie zostanie pominięte. W sekcji “Sprawdź zgłoszenie” możemy w każdej chwili sprawdzić jego status, a kiedy otrzymamy już odpowiedź i nie będzie ona satysfakcjonująca, zawsze możemy “Otworzyć zgłoszenie ponownie”.

Pokazuje to jak uczciwe i zorientowane na klienta podejście wyznaje Miłosny Kontakt. Łatwo można poczuć się tu wygodnie, jako doceniony i szanowany użytkownik.

Ciekawy sposób prezentacji wybranych przez portal (na podstawie ankiety) par. 75% i wyższe wartości “zgodności” będą zaznaczone kolorem różowym, podczas gdy niższe pozostaną niebieskie. 

Menu główne

W każdej chwili z poziomu Menu głównego możemy zobaczyć listę użytkowników, którzy w tym momencie przebywają w serwisie.

Służy do tego zakładka “Profile online“. To spora pomoc dla ludzi szukających randki na teraz. Przecież nie wszyscy szukają tutaj stałego partnera.

Ta opcja pomaga również sprawdzić, czy interesujący nas użytkownik korzysta w tym momencie z Miłosnego Kontaktu, czyli np. jak szybko odpowie na naszą wiadomość.

para

Kolejną funkcją w Menu głównym jest Szybka randka.

Jest to kolejny sposób na znalezienie randki na portalu, zaraz po sugestiach dawanych na podstawie ankiety. Tutaj możemy w bardzo łatwy i co najważniejsze szybki sposób zobaczyć więcej użytkowników.

Całość opiera się na zdjęciach. To na ich podstawie decydujemy czy chcemy zapoznać się z całym profilem danego użytkownika.

Później w zależności od tego czy jesteśmy zainteresowani daną osobą wybieramy przycisk serduszka albo x (czyli “lubię” albo “nie lubię”).

Użytkownicy, którzy nam się tu wyświetlą nie są również przypadkowi. Możemy ustawić filtry dostosowując pulę potencjalnych partnerów do naszych potrzeb.

Informacja o tym że “polubiłeś” kogoś zostanie wysłana do użytkownika, a on poproszony o ocenę ciebie. Co ciekawe nie musicie się wzajemnie “polubić” żeby móc zacząć rozmowę!

W zakładce “Statystyki” na stronie szybkiej randki dostępne są np. informacje o wzajemnych sympatiach, kto nas polubił, czy kogo polubiliśmy my.

Pod zdjęciem każdego użytkownika znajduje się data oceny. W każdym momencie mamy możliwość zmienić ocenę, klikając zdjęcie wybranego użytkownika.

Jak jeszcze możemy dokonać naszego wyboru partnera na Miłosnym Kontakcie?

W Menu głównym zostały jeszcze dwie zakładki.

Pierwsza to “Twoi przyjaciele” – tutaj możemy dodawać użytkowników, z którymi świetnie nam się rozmawia i z którymi utrzymujemy bliższy kontakt. To ułatwi nam znalezienie ich profili w przyszłości.

Druga zakładka to “Szukaj profilu”. Tutaj mamy do dyspozycji CAŁĄ bazę użytkowników, którą możemy nie tylko przeszukiwać na podstawie nazwy ekranowej, ale również wielu różnych filtrów np. województwo, miasto, wiek, status związku albo możemy również ustalić swoje własne parametry. 

Polecamy również skorzystać z instrukcji Randki z kobietami lub Randki z mężczyznami dostępnymi w menu dolnym. 

 

Wersja mobilna portalu

Strona posiada wersję mobilną dostępną przez każdą telefoniczną przeglądarkę internetową. W naszej redakcji sprawdziliśmy ją zarówno na telefonie z iOS i Androidem i na obu działała bez zarzutu. Wszystkie linki prowadziły tam gdzie powinny, sam układ strony jest czytelny i wszystkie funkcje, które daje pełna strona, potrzebne do szukania partnera na portalu są dostępne również w wersji mobilnej. 

Dodatkowe Funkcje

Portal prowadzi również magazyn Lifestyle – blog, którego twórcy skupiają się nie tylko na tematach randkowania, ale też stylu życia. Znajdziemy tu porady na temat zdrowia, urody czy spędzania wolnego czasu. Nowe artykuły pojawiają się co kilka dni, a te już dodane tworzą bardzo bogaty zbiór. Możesz być pewny, że nie będziesz się nudził czekając na odpowiedź od swojego nowego wybranka!

Lubisz horoskopy i wierzysz w to, że gwiazdy oddziaływują na nas mocniej, niż myślimy? Jeśli wierzysz, że magiczna moc przeznaczenia czasem popycha nas w pewnym kierunku nie bez powodu, to Miłosny Kontakt jest miejscem dla ciebie.

Po wejściu w czyjś profil możesz tu bowiem sprawdzić, jakie powiązania mają wasze znaki zodiaku i czy wasze “razem” jest zapisane w gwiazdach. Jeśli to nie jest znak to nie wiem, co mogłoby nim być! 

lifestyle magazyn

Konto premium

Kiedy już zdecydujemy się na Konto Premium, możemy za nie zapłacić kartą kredytową – koszt to 59 PLN / miesiąc, 149 PLN / 3 miesiące, 249 PLN / 6 miesięcy, 449 PLN / rok.

Jak zwykle naszą ulubioną opcją jest oczywiście najkrótszy okres pozwalający na wypróbowanie płatnych funkcji portalu. Tutaj Miłosny Kontakt również nie zawodzi i oddaje do dyspozycji próbny tydzień za jedyne 17 PLN!

Inną opcją płatności jest przelew bankowy. Serwis sam wygeneruje nam nasze personalne dane do przelewu co zapewnia nie tylko ekspresową obsługę, ale też dyskrecję.

W tej kwestii twórcy również dają z siebie wszystko. Jedyna informacja jaka pojawi się na naszym koncie czy wyciągu z karty, to nazwa odbiorcy WWW.CGBILLING.COM *INT.PORTAL.

Jedyny minus to to, że konto czasem jest aktywowane do czterech dni od zaksięgowania pieniędzy na koncie.

Na szczęście w razie jakichkolwiek wątpliwości czy problemów Dział techniczny jest do naszej dyspozycji w każdej chwili.

Konto premium daje nam nowe możliwości, które za tę cenę zdają się być na prawdę warte zachodu.

Warto też dodać, że konto premium jest bezpłatne dla płci pięknej!

Nasze opinie o Miłosnym Kontakcie

Miłosny kontakt to portal dający najwięcej możliwości za najniższą cenę. To chyba najbardziej spodobało się naszym specjalistom.

Już jako darmowi użytkownicy mamy do dyspozycji praktycznie wszystkie funkcje, jakie daje serwis.

Zapomnijcie o braku możliwości wysyłania wiadomości, czy opłacie za ich odczytywanie. Koniec z rozmytymi zdjęciami, czy toną reklam, znikających dopiero po opłacie.

Miłosny Kontakt uczciwie podchodzi do sprawy. Ograniczenia zaczną nam przeszkadzać wraz z częstszym użytkowaniem, ale kiedy dojdziemy do tego momentu sami będziemy chcieli zainwestować w stronę, bo to odczuwalne, że warto.

Miłosny Kontakt jest poważnym serwisem i potrafi zaspokoić nasze potrzeby.

Opinie internautów zdają się zgadzać z naszą. W sieci można przeczytać wiele pochwalnych komentarzy i za to Miłosny Kontakt otrzymuje od nas 3.6 gwiazdek na 5, zajmując 6 miejsce w naszym rankingu!

Zdecydowanie podoba nam się podejście do nowego klienta. Duży ukłon ze strony twórców portalu to samouczek, który bez traktowania nas pobłażliwie dokładnie, krok po kroku tłumaczy zawiłości, jakie nowym bywalcom może sprawić serwis. Za to należy im się wysoka piątka!

Przejrzysty regulamin i uczciwa polityka prywatności są wisienką na torcie, który nam z pewnością zasmakuje na dłużej.

Jakie widzimy minusy? Konta premium nie da się kupić przez SMS i w najbliższym czasie twórcy nie przewidują dodania tej opcji (chociaż to samo pisali na miesiąc przed wprowadzeniem płatności przelewem). To nasza ulubiona, bo najszybsza opcja płatności, ale jakoś poradziliśmy sobie też przelewem.

Druga rzecz to fakt, że nasze wiadomości w bazie danych są przechowywane nie dłużej niż 90 dni.  Jednak przy tak dużej bazie użytkowników, problemy z serwerami są jasne i wybaczalne. Plus jeśli ktoś nie odezwał się do nas przez 3 miesiące to chyba uczciwie można powiedzieć, że kontakt nie rokuje zbyt dobrze. Szkoda czasu na bycie niedocenianym.

Aby zobaczyć pełen ranking najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i poznać wyczerpujące opinie ekspertów na ich temat

ZESTAWIENIE LOWLI.PL >>>

 • Gabriella says:

  Nie polecam spotkałam się z 3 osobami z tego portalu i za każdym razem nie wypał .

  • Stefania says:

   Gabriella, zajrzyj na inne z naszych portali https://lowli.pl , szczególnie polecam Ci recenzję Badoo

   • Olka says:

    Badoo mam tam konto ale tam mało kto szuka czegoś na poważnie . Więcej jest tych co szukają przygód . Mało tego nie można kogoś zablokować tak żeby juz więcej nie mógł się się tobą kontaktować . Gość którego blokuje może do mnie pisać bez problemu ..

 • kalina says:

  Nie znalazłam, ale może źle szukałam? Czy robiliście może recenzję dla mydwoje? Słyszałam o tym portalu sporo dobrego, że to bardziej dla ludzi szukających poważniejszego związku, tych zdecydowanych, gotowych na poważniejsze zobowiązania, w końcu to portal matrymonialny. Do tego portal sam dopasowuje osoby i proponuje najbardziej dopasowane do ciebie osoby. Nadal szukam informacji na temat tego portalu, trafiłam tutaj, więc chciałam się zapytać. A może jesteście w stanie zaproponować jakiś inny portal, który w ten sposób działa?

  • Stefania says:

   Kalino, to bardzo cenna uwaga. Żadne z nas nie korzystało jeszcze z tego portalu, ale na pewno przyjrzymy mu się, dzięki Twojej sugestii! Tymczasem być może przypadnie Ci do gustu Miłosny Kontakt – polska srona, która stawia wyłącznie na poważne relacje.

 • Ola says:

  Korzystałam z tego portalu i jedyne co mnie spotkało to kłamstwa odradzam !!!!

 • Przemko says:

  Jestem od niedawna na MK.
  Beznadzieja.
  Wiadomosci wyslane do kogos dochodza do niego na drugi dzien…co chwila klopoty techniczne.
  Albo slaba pojemnosc ma ten portal albo nie wiem.Mam znajomych z realu na tym portalu i sprawdzamy to tempo dochodzacych wiadomosci.
  Nieporozumienie.
  A najlepsze sa”Dopasowania”-do mnie przychodza kobiet,ktore ostatni raz byly online na tym portalu miesiac a nawet rok temu.
  Od wczoraj jestem na FotoFlirt
  Moge narazie polecic.i bogatsze profile i wszystko odbywa sie w czasie rzeczywistym

 • M. says:

  Jak usunąć konto z tego portalu ????
  Nie zamierzam żadnych listów poleconych wysłać do Pragi !!!

 • >