Lowli

para zachód słońca

Recenzja Quickflirt

Nasza ocena

4,35
 • Struktura użytkowników (4.00 / 5.00)
 • Wysokość opłat (3.70 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.80 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.80 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.30/ 5.00)

Chcesz zwiększyć swoje szanse? Załóż profil na kilku portalach jednocześnie!

ZOBACZ PORTALE RANDKOWE LOWLI 2019 >>>

O portalu

Jak sama nazwa wskazuje portal przeznaczony jest do flirtu wszelkiego rodzaju. Jest to zarówno serwis dla swingersów (mam na myśli pary), jak i osób samotnych.

Jedni postrzegają to jako szansę na poznanie dużej ilości singli i nawiązanie luźnych kontaktów, inni jako szansę na znalezienie kogoś poważnego z perspektywą stałego związku.

Prawda jest taka, że tutaj każda grupa znajdzie coś dla siebie, bo baza użytkowników QuickFlirt jest bardzo obszerna.

Przed kilkoma laty portal był szeroko reklamowany w różnych mediach i liczba klientów jaką wtedy zdobył stawia go na czołówce światowych serwisów randkowych dla singli.

Szukasz miłości? Tu znajdziesz ją zarówno na szybko, jak i na stałe.

Większość użytkowników Quickflirt preferuje luźniejsze formy związków i rozmowy bez zobowiązań. Również randki, które tu znajdziemy będą najpewniej utrzymane w niezobowiązującej atmosferze. Nie znaczy, że nie ma tu też miejsca na dojrzałość jeśli szukasz czegoś bardziej na poważnie.

Pamiętajmy, że wielkie uczucie często rozwija się właśnie z pozornie niezobowiązującej relacji.

Struktura użytkowników

4/5

Mężczyźni (67%)

33%

Kobiety (33%)

My czuliśmy się czasem na QuickFlirt atakowani wiadomościami. Niektóre konta ewidentnie wydawały się fałszywe i nietrudno tu dać się oszukać. Nam pomogło doświadczenie, ale osoba nowa w portale randkowe może dać się zwieść.

Osoby w wieku (18 - 29)
30%
Osoby w wieku (30 - 49)
53%
Osoby w wieku (50+)
17%

Opłaty

3.7/5

Darmowe funkcje

Płatne funkcje

QuickFlirt jest oczywiście portalem komercyjnym i jako taki przyjmuje opłaty za korzystanie z niektórych swoich ofert.

Płatne opcje obejmują między innymi dodatkowe funkcje ułatwiające znajdowanie partnerów jak i promowanie profilu, aby bardziej zwracał na siebie uwagę.

To co nam przypadło do gustu to możliwość wykupienia konta Premium na 3-dniowy okres próbny. Nie jesteśmy zmuszani do wykupienia z góry pakietu długookresowego.

Dopiero po sprawdzeniu czy jego funkcje nam odpowiadają, możemy wykupić pakiet 1-, 3- lub 6-miesięczny.

Jakie są koszty poszczególnych pakietów?

3-dniowy okres próbny – 4,20 zł !

1 miesiąc – 31,49 zł

3 miesiące – 60,87 zł

6 miesięcy – 71,94zł

Tradycyjnie, jak na prawie każdym portalu, firma QuickFlirt stosuje politykę automatycznego przedłużania pakietu. Pamiętaj więc o tym przy zawieszaniu członkostwa lub usuwaniu konta.

Zachowując podstawy bezpieczeństwa w sieci i dokładnie czytając jej regulamin unikniemy nieprzyjemnych sytuacji i nie stracimy niepotrzebnie pieniędzy.

3-dniowy okres próbny

zł 420

Abonament miesięczny

zł 3149

Abonament 6 miesięczny

zł 7194

Skorzystaj z okresu próbnego, bo warto!

Alternatywy

Coś nie odpowiada Ci w Quickflirt? Spokojnie, mamy sporo innych alternatyw. Zobacz także:

logo portalu edarling
logo portalu badoo
logo portalu randkowego

Wygoda obsługi serwisu

4.8/5

Quickflirt można uznać za portal sex-kamerkowyużytkownicy mają możliwość czatu wideo oraz oglądania publicznych pokazów.

Istnieje również możliwość dodawania zdjęć z opcją “Tylko dla przyjaciół” – dzięki temu będą one widoczne wyłącznie dla naszych ulubionych użytkowników.

Każda osoba która będzie próbowała nawiązać z nami kontakt może być poproszona o uzupełnienie swojego profilu poprzez funkcje “Poproś o zdjęcie” oraz “poproś o więcej informacji”.

Strona umożliwia również dawanie swoim ulubionym użytkownikom prezentów. Do naszej dyspozycji jest szeroki zbiór podarunków na każdą okazję.

Sprawisz w ten sposób komuś niespodziewaną radość i wyróżnisz się na tle innych profili. To świetny sposób na podtrzymywanie więzi z ulubionymi użytkownikami.

Aplikacja mobilna

aplikacja quickflirt

Aplikacja mobilna QuickFlirt jest jedną z lepszych propozycji na rynku randkowania. 

Jest dostępna do pobrania zarówno w sklepie Google Play, jak i Apple AppStore. Na obu są dobrze oceniane i utrzymują swoją pozycje w czołówce swojej kategorii.

QuickFlirt wyśle nam powiadomienie od razu po otrzymaniu wiadomości w portalu. Będzie również przypominał o niedokończonych rozmowach i aktualizacji profilu.

Ściągnij aplikację żeby pozostać w kontakcie ze swoimi rozmówcami gdziekolwiek jesteś.

Logowanie na Quickflirt

Logowanie na QuickFlirt nie powinno sprawić żadnych trudności. Trwa krótką chwilę i jest całkowicie darmowe, co szybko pozwala rozpocząć nasze poszukiwania.

Konto założyć można zarówno w wersji dla przeglądarki strony jak i bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Jeśli nigdy wcześniej nie tworzyłeś profilu w serwisie randkowym, proces można porównać do tego na każdym portalu społecznościowym.

Pamiętaj o ogólnych zasadach tworzenia swojej strony.

Wypełnij jak najwięcej rubryczek w swoim opisie i dodaj jak najlepsze zdjęcia profilowe.

Resztę wskazówek znajdziesz w naszych artykułach w strefie blogowej (górne menu: Poradnik).

Jeśli zdecydujesz się na podanie numeru telefonu, warto od razu uwierzytelnić swoje konto poprzez otrzymanie kodu aktywacyjnego wiadomością SMS lub telefon na podany na stronie bezpłatny numer.

panel logowania

Stronę można odwiedzić na 3 sposoby, jako gość (bez rejestracji), członek bezpłatny lub członek pełnoprawny, który nabył pakiet członkowski. 

Jeśli nie wykupisz abonamentu nie będziesz mógł oczywiście korzystać, że wszystkich funkcji dostępnych na stronie. Choć możesz oglądać profil członkowski, ale żeby nawiązać kontakt oboje musicie nabyć powyższy pakiet.

Opcje gość i członek bezpłatny nie obejmują żadnych opłat.

Oczywiście umieszczanie na portalu zdjęć pornograficznych jest zakazane i mogą być podstawą do zawieszenia albo całkowitego zablokowania profilu.

Uważaj więc na to, jakie zdjęcia dodajesz i sprawdź najpierw w regulaminie, czy twoje fotki spełniają wszystkie warunki i nie łamią zasad.

Bezpieczeństwo

4.8/5

Twórcy portalu bardzo skrupulatnie starają się dbać o bezpieczeństwo swoich klientów.

Do naszej dyspozycji oddają 2 funkcje “Tryb bezpieczny” i “Członek zweryfikowany”.

Pierwszy pozwala na ograniczenie pewnych rodzajów działań i informacji dostarczanych przez witrynę, a drugi jest oznaczeniem przyznawanym użytkownikom, którzy potwierdzili swój numer telefonu poprzez uzyskanie unikatowego kodu weryfikacyjnego w wiadomości SMS.

Trzeba pamiętać, że członkowie zweryfikowani mają przywilej wyszukiwania innych takich użytkowników w wyszukiwarce QuickFlirt.

Obecność takich osób na portalu podnosi jego prestiż.

Twórcy witryny proszą użytkowników również o pomoc w utrzymaniu porządku na stronie, dlatego zgłaszaj każde podejrzane zachowanie.

Profile użytkowników można zgłaszać klikając na ich imię, a następnie wybierając opcję “Zgłoś”. Można również wysłać prywatną wiadomość do moderatora z informacją o nietypowym zachowaniu lub otrzymaniu wiadomości z niedozwoloną treścią.

Po pewnym czasie używania portalu dostaliśmy informację o możliwości wypromowania swojego konta.

promowanie konta

Aktywowanie tej usługi spowodowało automatyczne rozesłanie innym użytkownikom wiadomości o tym, że jesteśmy on-line i szukamy partnera np. w okolicy (do wyboru były różne szablony).

Opcja uaktywnia się dopiero po spędzeniu na QuickFlirt określonego czasu, ale rzeczywiście pomogła w bardzo szybkim tempie rozpocząć kilka nowych rozmów i nawiązanie znajomości z wcześniej niewidocznymi użytkownikami.

Opinie użytkowników

Opinie o portalu są, jak to zazwyczaj bywa przy tak dużych bazach użytkowników, podzielone.

Dobre oceny otrzymuje aplikacja mobilna, ponoć sprawniej działająca na telefonach z systemem Android, niż iOS.

Znaleźliśmy też kilka historii osób oszukanych przez innych użytkowników portalu. Dlatego tak ważne jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w sieci kiedy przychodzi do tematu serwisów randkowych. Strzeżonego Pan Bóg strzeże!

Sam system QuickFlirt również przesyła czasem alerty o aktualizacjach, czy aktywności użytkowników. Te jednak można łatwo wyłączyć, za pomocą ustawień konta, w menu “Wiadomości”.

Usunąć konto możemy w każdej chwili bez względu na to czy chodzi o subskrypcje płatną czy bezpłatną. Robimy to po przejściu do zakładki Moje konto. Inną możliwością jest rezygnacja w dowolnym momencie przez powiadomienie moderacji telefonicznie (numer niestety zagraniczny), albo wysyłając e-mail, który należy zacząć od podania swojego loginu i adresu e-mail w celu weryfikacji tożsamości.

FAQ

Nasza ocena portalu
4.3/5

Aby zobaczyć pełen ranking najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i poznać wyczerpujące opinie ekspertów na ich temat

 • Wiesław says:

  Niestety podany numer infolinii jest nieaktywny. opłaty bardzo niebezpieczne kartą zamiast normalnego przelewu na konto z konta. Zamiast ułatwiać kontakt telefoniczny z biurem obsługi klienta robi się wszystko byś się nie dodzwonił. jedyne co bardzo dobrze działa to przekierowania na opłaty -niestety – kartą. jednym słowem to zwykły przekręt nastawiony wyłącznie na kasę za jak widać wątpliwej jakości usługę

 • brnk says:

  Jak Anulować płatnośc cykliczna ???

 • oszukany says:

  jedno wielkie oszustwo , nie można anulować płatności cyklicznej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! normalni złodzieje i nikt tego nie ściga!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • >