Lowli

Sugar Daddy - najlepszy portal sponsoringowy

Witryny Sugar Daddy były pewnego rodzaju bezpieczną przystanią dla wielu młodych kobiet i mężczyzn, którzy szukają swojego partnera, który pomógłby im sponsorować przez szkołę lub życie w taki czy inny sposób.

Ta sztuka została zakwestionowana przez część społeczeństwa, ale nadal nie zmienia to faktu, że nie ma tutaj przymusowego działania między dwiema stronami. Jest to wzajemny związek, który zwykle przynosi korzyści zarówno początkującym, jak i zaawansowanym sugar baby, a także sugar daddie.

Oto najlepsze strony internetowe, na których panuje sugardating.

1. Badoo

Badoo to bezpłatny serwis randkowy, gdzie sporą część użytkowników stanowią sugardaters. Uruchomiony w listopadzie 2006 roku przez rosyjskiego biznesmena Andreya Andreeva. Badoo zyskało sławę dzięki quizom i grom na Facebooku, zanim ostatecznie stało się własną niezależną usługą w 2012 roku. Celem strony jest wyróżnienie się na tle innych serwisów randkowych w sieci, porzucając termin „serwis randkowy”, nazywając się siecią społecznościową. skupiając się na randkach.

Aby założyć konto na Badoo, musisz podać swoje imię, urodziny, miasto, płeć oraz to, czego szukasz (przyjaźń, daty lub czat). Musisz również przesłać swoje zdjęcie, chociaż możesz pominąć ten krok w procesie rejestracji Badoo na później. E-mail zostanie wysłany do skrzynki odbiorczej. Kliknij link, aby zweryfikować swoje konto.

Po zweryfikowaniu adresu e-mail możesz zacząć korzystać z witryny. W przeciwieństwie do innych serwisów randkowych, rejestracja w Badoo nie wymaga od użytkowników wypełnienia testu osobowości w celu znalezienia dopasowań. Zamiast tego zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do pulpitu nawigacyjnego profilu.

2. Datezone

Co wiemy o tym portalu? Suggar daddy z pewnością stanowią tam sporą część społeczności, w poszukiwaniu swoich sugar daters. Strona jest potencjalnie darmowa, ale… W rzeczywistości istnieją ograniczenia w „darmowej” rejestracji, wyjaśnionej w więcej niż jednym miejscu na DateZone.com, w sposób wystarczająco zagmatwany, aby podważyć nawet najbardziej doświadczonego członka witryn randkowych dla dorosłych.

Co dokładnie otrzymujesz dzięki weryfikacji profilu i dlaczego twierdzą, że wszystkie profile są zweryfikowane? Z pewnością coś jest na rzeczy i portal cechuje się wyśmienitą moderacją.

3. Ashley Madison

Ashley Madison to jedna z najbardziej nietradycyjnych witryn randkowych, jakie można znaleźć w Internecie.

W rzeczywistości jest niezwykle popularny wśród setek tysięcy aktywnych użytkowników. Dyskrecja jest oczywiście najwyższym priorytetem dla tego serwisu randkowego, ale jest w tym coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Jest to chyba najbardziej fascynująca strona randkowa, jaką sobie wymyślono, a na pewno najbardziej kontrowersyjna. I nie mamy na myśli tylko sporego odsetka sugar daddies w społeczności.

Szybko się przekonasz, że rejestracja i utworzenie konta w tym serwisie randkowym nie zajmuje dużo czasu. Nie możesz nawet zarejestrować się przy użyciu konta publicznego, co oczywiście jest częścią całej dyskrecji. Ze względów prywatności Ashley Madison zaleci użycie adresu e-mail, który jest inny niż podstawowy.

Istnieje wiele różnych funkcji, z których możesz wybierać w Ashley Madison, w tym: Narzędzia komunikacji: Istnieje wiele sposobów komunikowania się z innymi osobami na tej stronie.

Możesz wysłać wiadomość, wziąć udział w sesji czatowej, wysłać mrugnięcia, a nawet prezenty. Istnieje również ustawienie Wiadomości priorytetowych, z którymi można się bawić. Wiadomości priorytetowe: gdy wyślesz komuś na tej stronie wiadomość priorytetową, otrzyma ją jako pierwsza. To sprawi, że zwrócisz na siebie większą uwagę.

Złoty status: po skorzystaniu z tej funkcji Twój profil pojawi się na liście numer trzy na liście wyników wyszukiwania innych osób korzystających z witryny.

Szybka odpowiedź: Dostępna jest opcja szybkiej odpowiedzi, która umożliwia skontaktowanie się z osobą, której jesteś zainteresowany, krótką wiadomością. Jest to dobra opcja, aby skorzystać, jeśli spieszysz się z jakiegokolwiek powodu.

Jak znaleźć sugar daddy nie tracąc wiele czasu?

Bez względu na to, z której z witryn randkowych przeznaczonych sponsoringowi zdecydujesz się wypróbować, będziesz musiał zainwestować czas w przeglądanie setek profili, aby znaleźć intrygujące sugar babes.

Po zakończeniu ciężkich poszukiwań nadal będziesz musiał wysłać wiadomość, która pokona masę konkurencji i zdobyć wystarczająco dużo zaufania i atrakcyjności poprzez rozmowę online, że zgodzi się cię poznać – lub przynajmniej się z nią podzielić numer.

I oczywiście zajdziesz tak daleko, jeśli masz profil, który przyciąga jej wzrok na początek! Aby przyciągnąć najgorętsze sugar girls, umiejętność opisywania swoich najlepszych cech w naturalny, swobodny sposób (czytaj: nie chwalenie się) jest niezbędną umiejętnością, którą musisz opanować.

Brzmi jak mnóstwo pracy? Zdecydowanie tak jest. Trzeba trochę dać od siebie, ale sam wiesz że warto… Albo się dowiesz.

Gdzie znaleźć Sugar Daddy

Blisko wody

Bogaci faceci uwielbiają bawić się w wodzie (wędkarstwo morskie, żeglarstwo, jazda na nartach wodnych, relaks na piasku na karaibskiej wyspie). Idź gdziekolwiek w pobliżu oceanu, a znajdziesz bogatych facetów.

Akcje charytatywne

Większość bogatych facetów to filantropi. Lubią oddawać. Rozumieją znaczenie tworzenia dobrej karmy. Co ważniejsze, rozumieją znaczenie uzyskania obniżek podatków od rządu na te datki charytatywne. Imprezy charytatywne są pełne bogatych facetów.

Antyczne aukcje / galerie sztuki

Tak, bogaci faceci uwielbiają kupować przedmioty, które doceniają wartość. Klasyczne samochody, grafika. Nazwij to. W rzeczywistości można spotkać bogatych facetów w galeriach sztuki, ponieważ lubią kupować elementy do swoich głównych sypialni.

Bogate dzielnice

Znajdź najbogatszy obszar w dowolnym mieście i zacznij się z nim spotykać. Zdziwisz się, kto podpiera ramiona w miejscowym Starbucks. Upewnij się, że ubierasz się tak, jak należy w tej okolicy, a bogaci goście sami będą przyjeżdżać.

Wyglądaj i noś się jak milion dolarów

Noś się tak, jakbyś miał milion dolarów, a go przyciągniesz. Jeśli chcesz przyciągnąć milionowego tatusia, musisz wyglądać jak materiał dla milionera. Oznacza to ubieranie się tak, jakbyś każdego dnia przygotowywał się do sesji zdjęciowej.

Jak zachować bezpieczeństwo, szukając sugar daddy

Unikaj komunikowania się z sugar daddy, którzy wydają się być bardzo zdesperowani, aby cię spotkać przed pierwszą randką. Najpierw powinien być jakiś rodzaj wzajemnej rozmowy. 

Ponadto najlepiej jest spotkać tatusiów na płatnych stronach. Psychopaci lubią proste rzeczy – nic, za co muszą płacić. Na płatnej stronie prawdopodobnie znajdziesz kogoś bardziej zrównoważonego psychicznie. 

Upewnij się, że sugar daddy zainwestuje w ciebie emocjonalnie. Z czasem buduj relacje, komunikując się za pośrednictwem prywatnych wiadomości, czatów wideo na żywo lub rozmów telefonicznych. Możesz również zażądać od niego opłaty z góry, aby pokazać, jak poważnie traktuje cię. 

Zawsze spotykaj się w miejscu publicznym. Najlepiej restauracja, ale nigdy nie idź z nim w prywatne towarzystwo. Zwłaszcza na pierwszej randce. To jest okres próbny. W rzeczywistości nie powinieneś nawet prosić o gotówkę podczas pierwszej randki. Nigdy nie informuj go, gdzie mieszkasz, i pozwól mu wysadzić cię na bloku lub dwóch obok domu. 

Jeśli masz złe przeczucia co do spotkania, poproś znajomego żeby był w pogotowiu. Jeśli możesz zdobyć jego dane, wykonaj sprawdzenie jego przeszłości, a sama podaj nieprawdziwe. Jeśli zapyta, dlaczego podałeś mu fałszywe informacje, po prostu powiedz mu, że próbujesz się chronić przed prześladowcami i psychopatami. 

Google Voice ma alternatywne numery telefonów, które możesz utworzyć i połączyć z prawdziwym numerem telefonu. Nie byłoby sposobu, aby facet mógł znaleźć twój prawdziwy numer, chyba że przypadkowo zadzwonisz do niego z prawdziwego telefonu. Więc uważaj.

Skype ma program, w którym można utworzyć alternatywny numer telefonu z dowolnego miejsca w kraju i użyć go, aby do kogoś zadzwonić.

Sugardating ma być przyjemny - osoby, takie jak ty, zasługują tylko na najlepsze!

Sugar babes, takie jak ty, zasługują tylko na najlepsze, więc nie żałuj sobie!

To są naprawdę dobre strony i mamy nadzieję, że znajdziesz sugar daddy  swoich marzeń. Mam nadzieję, że spotkasz słodkich facetów i wszystko się ułoży po twojej myśli.

Jeśli jednak zmienisz zdanie i wolisz spotkania bez żadnych zobowiązań (nawet tych finansowych) to polecam ci ranking sex kamerek,  zestawienie portali na seks spotkaniaBDSM . 

>