Lowli

para zegarek

Recenzja Sympatia

Nasza ocena

4,25
 • Struktura użytkowników (4.20 / 5.00)
 • Wysokość opłat (4.30 / 5.00)
 • Wygoda w obsłudze (4.00 / 5.00)
 • Bezpieczeństwo (4.00 / 5.00)
 • Średnia ocen (4.10 / 5.00)

Alternatywy

Portale przedstawione poniżej cechują się większą skutecznością w poszukiwaniu miłości i poznawania nowych osób.

logo portalu badoo
logo portalu edarling
logo portalu quickflirt

O portalu

Sympatia.pl jest pierwszym portalem, o którym myśli każda osoba zaczynająca swoją przygodę z randkowaniem on-line.

Gigantyczna wręcz baza użytkowników gwarantuje, że nigdy nie zabraknie nam kandydatów. Wysoko oceniana przez użytkowników, sympatia chwali się licznymi historiami sukcesu w dobraniu swoich użytkowników w pary.

Również nasi eksperci najczęściej wskazują sympatię jako swój ulubiony portal. Jako dodatkowe atuty, poza popularnością, można podać ciekawy i łatwy w obsłudze interfejs strony oraz stosunkowo tani abonament premium.

A co z minusami? Dużo reklam to najczęstszy zarzut użytkowników. Reklamy nie przeszkadzają w użytkowaniu portalu, a każda wtyczka blokująca reklamy uwalnia stronę od nich w prawie stu procentach.  

Struktura użytkowników

4.2/5
Osoby w wieku (18 - 29)
45%
Osoby w wieku (30 - 49)
39%
Osoby w wieku (50+)
16%
kobieta laptop

Mężczyźni (39%)

61%

Kobiety (61%)

Opłaty

4.3/5

System płatności jest łatwy i czytelny.

Cena za 30 dni – 16.90 zł, jednak im dłużej tym taniej. Przy abonamencie na 3 miesiące cena za miesiąc to 8,63zł, a przy abonamencie na cały rok jedynie 3,98 zł.

Jeśli poważnie myślisz o szukaniu miłości na Sympatii, konto Premium jest właśnie dla ciebie. Polecamy wcześniej zapoznać się z Sympatią używając darmowego konta.

Nas zachęciło to do wykupienia abonamentu, bo pewne funkcje dodatkowe bardzo pomagają w kontaktach na Sympatii.

Cena jest uczciwa, a wersja premium nieobowiązkowa dla użytkowania strony. To bardzo duży plus dla Sympatii.

Poniżej ceny za członkostwo premium (miesięcznie)

Premium 30 dni

zł 1690

Premium 3 miesiące

zł 863

Premium 1 rok

zł 398

Opłaty może nie są zbyt wysokie, ale jeśli już zdecydowałeś się kupić Premium, to może warto zrobić to na portalu, który gwarantuje lepsze efekty? Sprawdź najpopularniejsze serwisy randkowe:

Logowanie - bez logowania też można!

Logowanie się na Sympatii jest banalnie proste. Konto możemy założyć poprzez e-mail albo zalogować się używając Facebooka.

Jeśli wybierzemy tę drugą opcję, nasze konto połączone będzie z tym na Facebooku, co ułatwi np. dodawanie zdjęć, które będziemy mogli po prostu przenieść między albumami.

Jednocześnie zapewniana jest całkowita dyskrecja. Sympatia nie będzie publikowała żadnych treści na facebookowej tablicy.

Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z formularzu rejestracyjnego, najpierw podajesz wybrany przez siebie login, oraz e-mail.

W kolejnym oknie zostaniesz poproszony o podanie daty urodzin, płci i miejsca zamieszkania.

Po akceptacji regulaminu strony, wystarczy potwierdzić rejestrację klikając w link przesłany przez serwis na twoje konto e-mail. Jeśli wiadomość nie pojawia się w zakładce Odebrane, sprawdź czy nie trafiła do Spamu.

Po zalogowaniu się na Sympatii, trzeba uzupełnić swój profil – dopiero wtedy stanie się on widoczny dla innych użytkowników. Po tych kilku prostych krokach jesteś gotowy do rozpoczęcia poszukiwań swojej drugiej połówki.

Aplikacja mobilna

Liczne usługi kojarzenia ułatwiają wyszukiwanie profili najbardziej pasujących do nas osób. Sympatia.pl posiada wersję mobilną dostępną zarówno w App Store jak i Google Play (czyli dostępne na systemy iOS oraz Android).

Obie są wysoko oceniane przez dużą liczbę użytkowników (na samym Google Play została pobrana ponad pół miliona razy).

Na naszych telefonach działała bez zarzutu. Częste aktualizacje czasem wprowadzają dezorientację, ale wszystkie błędy są dzięki temu na bieżąco naprawiane.

aplikacja mobilna

Jak działa wyszukiwanie na Sympatii?

Na portalu mamy 3 ciekawe opcje szukania odpowiadających nam partnerów. Pierwszy to użycie wyszukiwarki na stronie głównej.

Wybieramy płeć, widełki wieku i miejsce zamieszknia (wraz z promieniem odległości od niego). Wyświetlają się nam profile potencjalnych rozmówców. Widzimy jednak tylko pierwsze zdjęcie z galerii (zdjęcie główne), dopiero po najechaniu na zdjęcie pojawia się nazwa ekranowa, wiek i miasto.

Nam spodobało się, że ostatnie kryteria wyszukiwania są zapamiętywane i przy kolejnym zalogowaniu się na portal od razu wyświetlają nam się pasujące do nich profile.

Ciekawą opcją jest możliwość wyświetlania profili niedawno założonych, jest ona jednak zarezerwowana dla użytkowników Premium.

Druga opcja to Bingo! Jest to szansa na przefiltrowanie w szybki sposób użytkowników portalu.

Możemy próbować przebrnąć przez wszystkich albo korzystając z opcji „dostosuj” wybrać płeć i widełki wiekowe. Później na środku ekranu pojawiają nam się kolejne zdjęcia użytkownika wraz z jego loginem, wiekiem i liczbą zdjęć na profilu. Klikając w zdjęcie, w nowym oknie otwiera nam się pełny profil użytkownika.

sympatia bingo

O co jednak chodzi w Bingo? Na podstawie pierwszego wrażenia możesz zdecydować czy chcesz zobaczyć resztę profilu czy odrzucić go.

Służą temu 2 przyciski zielony i czerwony. Dzięki temu możemy w krótkim czasie zrobić szybką selekcję wstępną proponowanych nam kandydatów.

Ciekawą funkcją, której nie widzieliśmy w aplikacjach tego typu jest „Kolejka” – po prawej stronie ekranu możemy zobaczyć 3 następne profile, które wyświetlą się po odrzuceniu tego oglądanego tym momencie.

W każdej chwili możemy sprawdzić, kto polubił nasz profil oraz wrócić do tych osób, które uznaliśmy za interesujące klikając zielony przycisk.

Dla osób posiadających abonament dostępna jest dodatkowa zakładka “Polubili cię”, gdzie użytkownicy Premium mogą sprawdzić kto wykazał zainteresowanie ich profilem. WAŻNE! Bingo! Można używać dopiero po dodaniu zdjęcia profilowego i zaakceptowaniu go przez moderatora.

para murek

Ostatnim, trzecim ułatwieniem poszukiwań jest „Moja zwierzęca natura” – czyli krótki test osobowości.

Po odpowiedzi na kilka pytań „Która cecha bardziej do ciebie pasuje” otrzymujemy wynik w postaci zwierzęta, którym jesteśmy oraz sugestie 2 zwierząt, których osobowość najbardziej pasuje do naszej.

Po wypełnieniu testu w naszym profilu wyświetlają się „zwierzęce osobowości, które do nas pasują w naszej okolicy”. Musimy przyznać, że test jest wyjątkowo dokładny

Na 5 par stworzonych on-line wśród naszych specjalistów 4 pasowały do sugerowanych opisów. Żeby rozwiązać test i przypisać zwierzęcą osobowość do naszego profilu, należy wejść w jego edycję i wybrać zakładkę „Moja zwierzęca natura”.

Dokładne i liczne kryteria wyszukiwania:

Używanie wyszukiwarki: do dyspozycji mamy 6 głównych zakładek, w których znajdują się kategorie filtrowania. Możemy wypełnić każdą z kategorii – kiedy poszukujemy tego „idealnego partnera”, albo wypełnić tylko te, które są dla nas najważniejsze.

Pierwsza zakładka: „Poznaj ich” – kogo szukasz, gdzie ma mieszkać partner. Kategoria “Osobowość” – wybieramy cechy poszukiwane u partnera, tutaj też możemy wybrać znak zodiaku oraz odznaczyć, że interesują nas tylko profile ze zdjęciami.

Druga zakładka to „Wygląd” – scharakteryzuj swojego partnera – pamiętaj jednak, że im jesteś dokładniejszy/a tym mniej wyników otrzymasz po filtrowaniu. Można wybrać nawet wymarzony kolor oczu czy włosów.

Kolejna zakładka „Formalne” – zawód, wykształcenie, języki, stan cywilny, dzieci. Później czas na „Wartości” – czy chce dzieci?, jakiego jest wyznania?, jaki ma stosunek do papierosów i alkoholu? No i często najważniejsze czyli czy planuje w przyszłości ślub?

Kolejna zakładka to „Zainteresowania” – muzyka, film, rozrywka, sport… Na sam koniec kategorie

„Dodatkowe”, które mimo swojej nazwy są bardzo ważne, i których warto używać. Tutaj możemy szukać profili po loginie, wykluczyć te profile do których użytkownik nie logował się od określonego okresu czasu, szukać też po słowach użytych w opisie oraz po zwierzęcej naturze.

Ostatnia opcja w menu to „Twoje kryteria”, możesz tu utworzyć własny profil filtrów, który zostanie zapisany na twoim koncie i których będziesz mógł użyć przy kolejnym wyszukiwaniu bez obowiązku ponownego wpisywania wszystkich kryteriów! Warto utworzyć kilka kategorii filtrów w zależności od tego jak ważne są dla nas cechy, według których filtrujemy użytkowników.

Moje Konto na Sympatii

W menu głównym mamy zakładkę odwiedziny, w której użytkownicy Premium mogą sprawdzić, kto odwiedził ich profil. Darmowy użytkownik może tu powrócić do profili osób, które odwiedził do tej pory.

Kolejna zakładka to Ulubieni – tu możemy zobaczyć kto dodał nas do listy swoich ulubionych profili i sami możemy tu zapisać naszych ulubieńców.

Przedostatnia zakładka czyli Imprezy sugeruje nam wydarzenia dla singli (i nie tylko) w naszej okolicy, na których możemy poznać innych użytkowników portalu (i nie tylko ;)). Można tu także dodawać swoje własne wydarzenia i zorganizować na przykład sesję speed-datingową.

Najważniejszy na każdym portalu randkowym jest oczywiście system wiadomości, który w sympatii działa bardzo dobrze i nie pozostawia wiele do życzenia. W stopce strony znajdziemy liczne ciekawe linki, nie tylko na temat samego portalu, ale również porady dotyczące randkowania on-line, strefę rozrywki oraz historie miłosne par, które poznały się przez Sympatia.pl.

Sympatia.pl Opinie Internetowe i Nasze Własne (Oszuści?)

O portalu krążą różne opinie, wśród których ciężko rozróżnić te napisane przez rozgoryczonych użytkowników od komentarzy wyprodukowanych przez konkurencję. Popularność strony sprawiła, że praktycznie każdy ma na jej temat jakieś zdanie.

Ogólne odczucie jakie mieliśmy po przeczytaniu wielu, wielu opinii na różnych stronach i forach internetowych, jest pozytywne.

Większość zarzutów jakie użytkownicy mieli do Sympatii wynikała z ich niedoinformowania lub była całkowicie niezależna od twórców witryny. Na oszustów można trafić wszędzie i mimo starań moderatorów portalu, również Sympatia nie jest od nich wolna.

Nie oznacza to jednak, że strategia unikania jest w tej sytuacji najlepsza. Polecamy zapoznanie się z kilkoma prostymi radami, które pomogą ci poczuć się bezpiecznie na portalu randkowym, bo kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.

Dla kogo polecamy Sympatię? Tak naprawdę dla wszystkich. Nawet jeśli nie przypadnie ci do gustu, będzie świetnym treningiem przed następnym portalem. Dla wielu z naszych ekspertów tak właśnie było.

Sympatia albo cię w sobie rozkocha, albo nauczy na co zwrócić uwagę przy wyborze pasującego do ciebie portalu.

Aby zobaczyć pełen ranking najpopularniejszych portali randkowych w Polsce i poznać wyczerpujące opinie ekspertów na ich temat

Zobacz Ranking 2019 >>>

FAQ

Jest to portal randkowy.

Nasza ocena portalu
4.2/5
 • elizabet says:

  Dzien dobry wlasnie od 3 miesiecy nie moge otwozyc strony portalu co wpisze haslo kaza robic zmiane i jeszcze smieszne ponizej obrazki udowodnij ze nie jestm lub nie jestes robotem i zmieniam te haslo poniewaz wysylaja na moja poczte link do zmiany hasla i dalej mi nie otwiera strony . To jakis horror parodia .

  • Stefania says:

   Droga Elizabet, na samym dole strony głównej sympatia.pl jest link do zakładki “Kontakt” – tam możesz skontaktować się z supportem strony, my na Topportalrandkowy niestety nie możemy pomóc Ci w kwestii odzyskania hasła

 • Bronislaw says:

  Mam podoby problem z logowaniem,nie moge wejsc na moja strone,zglosilem bez odzewu.

 • >