Lowli

TOP portale randkowe

PORTALE RANDKOWE - RANKING TOP 4

BADOO​

Recenzja naszych ekspertów: “Badoo jest po prostu wzorowym portalem randkowym. Duża różnorodność użytkowników, wygodna aplikacja i wysoka skuteczność. Dla chcącego, nic trudnego – spotkać się z kimś z okolicy można już po kilku dniach. Albo i szybciej. Z pewnością musi otwierać ten ranking!”

4.8/5

Co tutaj znajdziesz:

Przyjaźń, Miłość, a także niezobowiązujące spotkania.

Quickflirt

Recenzja naszych ekspertów: “Quickflirt nie trzeba przedstawiać, bo wszystko jest w nazwie. Szybki flirt, randka, spotkanie – to wszystko znajdzie się na tym portalu. Większość użytkowników to osoby po prostu szukające drugiej połówki.”

4.3/5

Co tutaj znajdziesz:

Singli do poflirtowania, Pary, Niezobowiązujące spotkania, Miłość

Sympatia

Recenzja naszych ekspertów: “Sprawa z Sympatią jest o tyle fajna, że jest to portal dla każdego. Portal Sympatia jest zarówno łatwy w obsłudze dla seniorów, jak i korzysta z niego wiele młodych osób. Różne grupy wiekowe z całej Polski (nie tylko!) i przyjazna społeczność to korzystna mieszanka dla nowych użytkowników serwisów randkowych.”

4.2/5

Co tutaj znajdziesz:

Miłość, Flirt, Niezobowiązujące spotkania, Partnera życiowego, Przyjaźń

Buziak

Recenzja naszych ekspertów: “Buziak ma dużo pozytywnych ocen i to dość uzasadnione. Sporą zaletą jest duży zestaw filtrów do zawężania wyników wyszukiwania, dzięki czemu łatwo trafisz na swoją drugą połówkę. Jest bezpiecznie i po prostu wygodnie.”

3.9/5

Co tutaj znajdziesz:

Randki, Spotkania, Miłość, Singli, Pary

Nasza Tajemnica

Recenzja Naszych Ekspertów: “Nasza Tajemnica jest nowym miejscem w sieci, które jednak bardzo szybko zyskuje uznanie. Pomimo tego, że część funkcji portalu jest płatna, użytkownicy wskazują na zaletę takiego podejścia – znajdziemy tu tylko konkretne i zdecydowane osoby.”

4.5/5

Co tu znajdziesz:

Miłość, Flirt, Singli do flirtu, a także niezobowiązujące spotkania.

Funkcje:

Łatwy do uzupełnienia profil, Prywatne wiadomości, Wyszukiwarka profili, Lista życzeń, Twoje flirty.

Ranking portali randkowych lowli.pl

Portale Randkowe, opinie i dlaczego warto

Randkowanie w internecie, a komu to i na co? – zapytała moja babcia. W dzisiejszym świecie mało jest tematów taboo i na pewno szukanie miłości na portalach randkowych już dawno przestało być jednym z nich. „Spotkania w sieci” stały się codziennością.

Można w ten sposób poznać więcej osób, może płycej, ale zwiększając swoją szansę na powodzenie w szukaniu miłości – na dokładne poznanie się będzie jeszcze czas w tzw. realu. Skoro nie spróbujesz chociaż kilku jabłek w sadzie, to skąd wiesz że są dojrzałe?

Po to właśnie wymyślono portale randkowe. Myślisz portal randkowy – widzisz ciemnofioletowe logo Badoo! To jeden z najbardziej popularnych serwisów randkowych o zasięgu międzynarodowym. Wielomilionowa społeczność brzmi ciekawie. Zainteresowany? Przeczytaj pełną recenzję Badoo. Nie bez powodu zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu portali randkowych.

Idąc do baru jednego wieczoru zagadasz do maksymalnie 4 osób, ale nie oszukujmy się, nie wyrobisz sobie zdania po 5 minutach rozmowy, a na więcej tak naprawdę nie wystarczyłoby wieczoru.

Jednocześnie, wyobraź sobie, że osoba z którą rozmawiałeś na początku, mija Cię przypadkiem w trakcie dwóch kolejnych konwersacji i przesyła Ci zazdrosne, przeszywające spojrzenia – już wiesz, że ze znajomości nic z tego. Choć z drugiej strony, czy byłbyś zainteresowany osobą bez dystansu do rzeczywistości?

Sprawdzanie dostępnych opcji jest rzeczą normalną! On-line możesz jednocześnie prowadzisz kilka rozmów, które nie dość że dadzą ci głębszy wgląd w swojego rozmówcę to przy okazji będziesz w stanie powiedzieć, że naprawdę „wybrałeś/aś”, a nie losowo zagaiłeś do kogoś przy barze. Portale są też doskonałą opcją dla introwertyków – w końcu niezawsze mamy ochotę pić drinki “na rozgrzewkę” – czasem na następny dzień trzeba wstać wcześnie, a z zupełnie trzeźwym umysłem – zagadywanie jakoś nie idzie, tak łatwo…

Dodatkowy atutem takich stron jest to że tutaj nikt nie jest przez przypadek. Każda z tych osób jest nie tyle chętna, co na pewno zainteresowana spotkaniem – i to spotkaniem w takim samym celu jak ty. Nie każdy chciałby już teraz znaleźć swoją drugą połówkę – są też osoby szukające kogoś do rozmowy. Pozwól więc zabrać się w podróż, jaką według nas jest randkowanie online. Podróż, która może stać się początkiem czegoś wyjątkowego.

Portale randkowe - ranking Lowli

Tak jak często w życiu, tak i tutaj najtrudniejszy jest pierwszy krok. Od czego więc zacząć, żeby przeszło to bez bólu? Zadaliśmy sobie to pytanie i odpowiedź przyszła sama. Najpierw wybieramy najlepszy portal! Jak wybrać taki, który spełni twoje oczekiwania? Z pomocą przychodzą recenzje Lowli – na przykład recenzja portalu Sympatia. Tylko co, jeśli mimo listy wad i zalet, dalej nie wiemy czy zakładać konto…

Ciężko jednak zalogować się do każdego dostępnego na rynku, więc postanowiliśmy stworzyć ranking najlepszych portali randkowych w Polsce, aby zaoszczędzić wasz czas.

W tym celu zbudowaliśmy zespół „specjalistów” w randkowaniu on-line. Na czym polega ich specjalizacja? Każde znalazło swojego obecnego partnera/małżonka w internecie, albo ma duże doświadczenie w użytkowaniu tego typu stron. Jakie strony polecają ci, którzy już znaleźli miłość oraz ci, którzy o jej szukaniu wiedzą najwięcej?

Naszym celem jest w rzetelny sposób porównać najlepsze serwisy – zarówno te płatne, jak i darmowe. Tutaj za przykład możemy wziąć portal Buziak.pl, chociaż tak na prawdę procedury dla każdej strony są bardzo podobne. Jeśli zastanawiasz się co przez to mamy na myśli, po prostu przeczytaj recenzję Buziak!

Szukaliśmy odpowiedzi na wiele istotnych, przy takim wyborze, pytań m.in. czy warto wykupić na stronie abonament, a jeśli tak to która opcja się najbardziej opłaca? Użyliśmy wielu kategorii w naszych porównaniach i każdy ze specjalistów miał równoważny głos przy tworzeniu rankingu.

Pamiętamy również o tym, że tyle ile użytkowników tyle różnych nadziei na rozwój znajomości. Jedni szukają randki, inni nowych znajomych, a jeszcze inni rozmowy. Na portalu randkowym musimy być otwarci na każde rozwiązanie się sytuacji. Znaczy to tyle, że strony tego typu są nie tylko dla osób szukających trwałej miłości i zorientowanych na związek na całe życie!

Nasi specjaliści na podstawie swoich doświadczeń uzyskanych podczas szukania miłości on-line, doradzą, jak zacząć swoją przygodę, jaką są te poszukiwania oraz jak zwiększyć swoją szansę na sukces w świecie miłosnych portali. Naszym zdaniem doba internetu to świetny moment na bycie singlem i postaramy się to udowodnić.

Jeśli szukasz top portalu randkowego w 2019 roku, to trafiłeś w idealne miejsce. Oto nasz ranking! A tu znajdziesz ranking najlepszych stron randkowych w Italii.

Randki Online - opinie

Czasy intensywnego rozwoju technologicznego odmieniają praktycznie każdy aspekt naszego codziennego życia. Cyfryzacja, której jesteśmy świadkami coraz głębiej zakorzenia się w naszych życiach i dopuszczamy ją do nawet bardzo prywatnych aspektów codzienności. Prędzej czy później musiała ona pojawić się również w naszych sprawach sercowych.

Jako środek komunikacji internet znacznie ułatwił nam kontakt z całym światem, ale również zacieśnił więzi łączące nas z najbliższymi. Pomógł nam nawiązywać nowe znajomości i z jednej strony medalu – ułatwił pielęgnowanie starych.

Dzisiaj możemy powiedzieć, że nie tylko jesteśmy świadkami tych zmian, ale też najwięcej z nich korzystamy. Jako osoba prywatna mamy dostęp do wszystkich ułatwień jakie dają nam nowe techonologie.

Zmienił się też sposób nawiązywania romantycznych kontaktów. Jeszcze do niedawna mało kto wiedział, czym jest serwis randkowy, a jeszcze mniej chwaliło się, że swojego partnera poznało właśnie w internecie. Badania wskazują, że dziś nawet 15% ludzi mieszkających w USA używa, lub kiedyś używało stron i aplikacji do szukania miłości on-line. Randkowanie w internecie przestało być tematem tabu i nie jest postrzegane jako coś dziwacznego.

Kiedyś nawet ludzie używający portali randkowych traktowali je, jako podrzędny sposób na poznawanie innych osób, a znalezienie partnera na takiej stronie było bardziej bajką, niż prawdziwą nadzieją. To spojrzenie diametralnie się jednak zmieniło.

Serwis randkowy stał się dla dużej części użytkowników nie tylko najlepszym, ale często jedynym miejscem szukania miłości. Fora internetowe są pełne historii zadowolonych użytkowników, a nawet my sami coraz częściej słyszymy od znajomych, że swojego partnera/partnerkę poznali właśnie w ten sposób.

Rośnie również liczba takich witryn i aplikacji. Dzięki tej mnogości możliwe stało się większe zróżnicowanie użytkowników i potrzebny jest ranking portali randkowych.

Jakie są portale randkowe?

Portale do randek zaczęły się specjalizować. Niektóre oferują konkretne typy spotkań. Są strony do szukania miłości i małżeństwa, ale też takie które pozwalają na znalezienie niezobowiązujących spotkań, czy nawiązanie przyjaźni. Tutaj godnym reprezentantem portali dla szukających szybkich spotkań będzie portal Quickflirt.

Zmienia się również baza użytkowników. Internet przestaje być domeną młodego pokolenia. Coraz częściej możemy na portalach tego typu spotkać ludzi dojrzałych i zdecydowanych. W dzisiejszych czasach portale do randek online przestają być domeną ludzi “zdesperowanych”, a stają się świetną metodą na optymalizację poszukiwań partnera i pozwalają na oszczędność, jakże cennego czasu.

Wartość przemysłu randkowego sięga 2 miliardów dolarów, a prawie co trzecie małżeństwo zawarte między 2005 a 2012, pierwszą randkę odbyło właśnie on-line. Trzeba pamiętać też, że mylący termin “randkowanie on-line” jest tak na prawdę “poznawaniem się on-line”.

Często kolejnym krokiem po wyjściu z portalu randkowego jest spotkanie się twarzą w twarz i kontynuacja znajomości w prawdziwym świecie. Często, ale czy zawsze? Badania wskazują, że nawet 1/4 użytkowników portali nigdy nie spotkała się ze swoimi rozmówcami w prawdziwym świecie! Dlaczego?

Niektórzy z nich trafili na portal w innym celu niż poszukiwanie randek, innym nawet niż poszukiwanie partnera. Strony tego typu są również medium do nawiązywania romansów internetowych, w których zasadą jest brak kontaktu poza tym wirtualnym. To, co kiedyś było tematem żartów i mrzonką niepewnych siebie singli, dziś jest codziennym elementem naszego życia. Warto więc zapoznać się z tematem i zamiast obserwować postęp z bocznych torów, spróbować samemu się przejechać. 

Jaki portal randkowy polecacie - po co ten ranking?

Pomysł na ranking portali randkowych zrodził się w naszej głowie już dawno temu.

Jako single z dużym doświadczeniem w randkowaniu on-line, uznaliśmy, że nie ma w polskim internecie strony, która w rzetelny sposób podsumowałaby rynek tego typu witryn.

Każdy opisany przez nas portal wielokrotnie odwiedziliśmy i przeszliśmy przez wszystkie potrzebne kroki w drodze do dokładnego poznania struktury danej strony.

Od założenia konta, przez nawiązanie kilku znajomości i wymianę wiadomości, aż do wykupienia i wypróbowania części abonamentowych, czyli tzw. kont Premium, na każdej z witryn. Naszym celem było w prosty i uczciwy sposób porównać najlepsze serwisy randkowe zarówno te płatne jak i darmowe.

Chcieliśmy wiedzieć “Jak wybrać odpowiedni dla siebie portal randkowy?”. Szukaliśmy odpowiedzi na wiele istotnych, przy takim wyborze, pytań m.in. czy warto wykupić na stronie abonament, a jeśli tak to która opcja się najbardziej opłaca?

Portale randkowe to olbrzymi zbiór przeróżnych osobowości, stanowiący swoistą enklawę internetu. Użytkownicy naszych portali są wyjątkowi i jako tacy zasługują na najwyższą jakość usługi. W końcu chyba każdy woli przekazać swoje serce w troskliwe ręce.

Warto zaufać ekspertom

Nasi specjaliści na podstawie swoich doświadczeń uzyskanych podczas szukania miłości on-line, doradzą ci jak zacząć swoją przygodę, jaką są te poszukiwania oraz jak zwiększyć swoją szansę na sukces w świecie miłosnych portali.

Jednocześnie nasze recenzje ustrzegą potencjalnych użytkowników przed portalami, na których tworzone są fałszywe profile oraz gdzie zatrudnia się – przeważnie kobiety – aby utrzymywały kontakt z samotnymi mężczyznami, których na tego typu stronach z reguły jest większość.

Naszym zdaniem doba internetu to świetny moment na bycie singlem i postaramy się to udowodnić.

Jeśli szukasz top portalu randkowego 2019 to trafiłeś w idealne miejsce – zobacz nasz ranking portali randkowych. Rozwiej z nim swoje wątpliwości, a z odrobiną wysiłku i pod bacznym okiem naszych ekspertów gwarantujemy, że łatwo i bez straty czasu znajdziesz właśnie to czego szukasz – dopasowany do swojej osoby, portal randkowy. A dalej potoczy się samo… Nie ważne czy szukasz drugiej połówki, czy jednorazowego flirtu.

>