Lowli

fotki nudesy na pościeli

Sexting – co to jest? Jak to robić dobrze?

Stawiam, że dla większości posiadaczy smartfonów termin sexting nie jest niczym nowym. Popularność komunikatorów, aplikacji randkowych, obecna łatwość podróżowania i (co najważniejsze!) dobrej jakości aparaty w telefonach – wszystko to wpływa na fakt, że wiele par i singli nie wyobraża sobie funkcjonowania bez sextingu!

Ostatnie parę lat spędziłeś w sercu dżungli i nie masz pojęcia, o czym mowa? A może sexting należy wyłącznie do wspomnień (przeczytaj jak poradzić sobie ze zdradą).

Pora odświeżyć randkowe informacje. Kiedyś sexting zastępowały nieśmiałe rozmowy przez telefon, które dawały ulgę np. osobom w długodystansowym związku. W dalszym ciągu istnieją również usługi seks telefonu, gdzie samotni mogą zadzwonić i zwierzyć się ze swoich najskrytszych fantazji seksualnych.

Sexting to przesyłanie sobie wiadomości zawierających treści i fotografie o zabarwieniu erotycznym. Daje większą anonimowość i sprawia, że ludzie bardziej się otwierają. Być może wiesz z własnego doświadczenia, o ile łatwiej jest coś napisać niż powiedzieć.

Wisienką na torcie sprośnych wiadomości jest wysyłanie sobie mniej lub bardziej nagich zdjęć i filmików, potocznie zwanych nudesami. Wystarczy odrobina wyobraźni i z pomocą osoby będącej nawet kilkaset kilometrów dalej, możesz osiągnąć seksualną satysfakcję, której pragniesz.

nudesy od dziewczyny

Sextingowy savoir-vivre, czyli złote zasady sextingu

Cały zamysł brzmi bardzo prosto i przyjemnie, jednak jak to ze wszystkimi kontaktami międzyludzkimi bywa, również w sextingu warto trzymać się pewnych zasad. Jeśli jesteś w związku, zapewne posiadasz informacje, czy twój partner/partnerka są fanami tego typu rozrywki. Dopiero chcesz ich do niej przekonać? Sprawdź, czy robisz wszystko tak, jak trzeba. Trochę zabawy na pewno wyjdzie waszemu życiu erotycznemu na zdrowie.

Wybierz odpowiedni moment

Fajnie dostać ociekającą erotyzmem wiadomość, z której wynika, że twoja druga połówka nie może już się doczekać aż wrócisz do domu. Gorzej tylko, jeśli wyskoczy ci na ekranie telefonu/komputera podczas prezentacji dla zarządu firmy, prawda?

Żeby uniknąć takich wpadek warto wybadać sytuację i dowiedzieć się, czy osoba, z którą masz ochotę poflirtować, również ma ku temu obecnie sposobność. Wiadomo, bywają tacy, których sexting podczas pracy kręci jeszcze bardziej. Lepiej jednak zapytać na wstępie, czy wybranek/wybranka są zajęci albo czy są w nastroju na odrobinę zabawy.

Jeśli chcesz zacząć od razu jakimś erotycznym zdjęciem, poprzedź je kawałkiem treści/emoji i kilkoma pustymi linijkami (parę razy kliknij “enter”). Sprawi to, że nie wyświetli się jako miniaturka na ekranie smartfona.

jak uprawiać sexting

Pamiętaj o grze wstępnej

Masz ochotę wysłać dziewczynie – znajomej czy nie – niespodziewany dick pick, czyli zdjęcie swojego penisa? Moja pierwsza rada brzmi: NIE RÓB TEGO! Tysiące memów wyśmiewają facetów, którzy wysyłają takie zdjęcia bez ostrzeżenia. Wbrew temu, co uważasz, twój mały przyjaciel będzie prawdopodobnie niezbyt przyjemnym widokiem dla osoby, która odbierze go np. w trakcie jedzenia lunchu.

Sexting, tak samo jak sex, wykorzystuje rosnące napięcie. Im dłużej będziesz je budował, tym większą mocą wybuchnie na sam koniec. Nie warto od razu odkrywać wszystkich kart. Jeśli piszesz ze swoją partnerką lub dziewczyną, z którą sypiasz, na pewno wiesz, jaki ma temperament i co lubi najbardziej. Wykorzystaj to podczas tworzenia waszej wspólnej fantazji.

Podczas poznawania nowej osoby, zacznij powoli. Po pierwsze, musisz być pewien, że taki rodzaj komunikacji będzie jej odpowiadał. Nawet kawałek seksualnej treści najwyższych lotów nic nie da, jeśli wyślesz go jako powitalną wiadomość do cichej dziewczyny, która szuka na Badoo (zobacz recenzję) kompana na pielgrzymkę (są tam takie?).

Nie zaczynaj zbyt wulgarnie, nie wysyłaj od razu zupełnie nagich zdjęć. Ładne zdjęcia odsłoniętego dekoltu czy umięśnionej klaty również podziałają na wyobraźnię. Jeśli jesteś fanem dłuższych opisów, zacznij od otoczenia i atmosfery, a potem dopiero przejdź do konkretów. Pamiętaj, sexting może posłużyć do oceny, czy wasz seks będzie tak samo dobry!

Nie wychodź z roli

Twoja dziewczyna siedzi już cała rozgrzana, mimo że miała się uczyć do kolokwium w bibliotece, a ty nagle pytasz “co na obiad?”. Nie może być nic gorszego! Nawet jeśli ty już osiągnąłeś orgazm, nie zapominaj że dobry sexting powinien usatysfakcjonować obydwie osoby. Nie możesz tak nagle przerwać waszego wspólnego fantazjowania i przejść do spraw codziennych.

Druga sprawa – jeśli ty zacząłeś gorące smsowanie i wszedłeś w rolę inicjatora całej zabawy, nie odwracaj niespodziewanie ról. Sextingowa historia musi mieć konkretny ciąg. Działa na wyobraźnię w sposób podobny jak filmy porno – mamy tutaj określoną fabułę, postaci, treści i zdjęcia, które wszystko dopełniają. Jeśli historię zaczęliście w waszej kuchni, nie lądujcie nagle na bezludnej wyspie, bo wybije was to z rytmu.

jak dostać nudesy od kobiety

Idealne zdjęcia

Żyjemy w czasach, kiedy kadr i ułożenie zdjęć stają się ważniejsze od tego, co jest na nich uchwycone. Chyba nie muszę mówić, jakie znaczenie ma to w sextingu. Może w przypadku nudesów nie do końca tak się dzieje, jednak oświetlenie i kąt mają bardzo duży wpływ na końcowy efekt. A chcesz, żeby był on jak najseksowniejszy, prawda?

Dobre zdjęcia erotyczne pozostawiają pole dla wyobraźni. Świetny efekt dają fotki nagiego ciała ukrytego w pościeli albo piersi zakrytych dłońmi. Zwłaszcza w początkowej fazie sextingu lub podczas wysyłania nudesów do nieznanych osób, takie fotki będą bardziej tajemnicze i bezpieczniejsze.

Wysyłanie zdjęć w pełnej okazałości też jednak potrafi być podniecające. Zadbaj o dobre oświetlenie i kadr trochę inny niż ten z książki od biologii ;). Najlepiej taki, który naturalnie mógłby wystąpić, gdyby obiorca twoich wiadomości był w tym momencie z tobą.

czy sexting jest trudny

Co zrobić, aby sexting nie odwrócił się przeciwko tobie?

Niestety, życie skonstruowane jest w taki sposób, że trudno znaleźć przyjemne rzeczy, które nie wiążą się czasem z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Wysyłanie wiadomości, treści i zdjęć o charakterze erotycznym może napytać ci biedy, kiedy kierujesz je do niedopowiednich osób.

Jeżeli chciałbyś uprawiać sexting z nieznajomymi osobami poprzez aplikacje randkowe czy czaty internetowe, musisz pamiętać o paru ważnych zasadach. Po pierwsze, koniecznie upewnij się, że osoba, z którą piszesz jest tym, za kogo się podaje oraz jest pełnoletnia!

Po drugie, nie przesyłaj zdjęć z widoczną twarzą. Nigdy nie wiesz, do czego mogą zostać wykorzystane. Nie podawaj również swoich danych osobowych takich jak nazwisko, adres, miejsce pracy. Raczej nie chciałbyś, żeby twoje seksowne fotki zostały wysłane do twojego szefa, prawda?

Przy zachowaniu podstawowych zasad sextingowej kultury i bezpieczeństwa, sexting potrafi być naprawdę przyjemną rozrywką. Przyjdzie z pomocą, gdy twoja druga połówka będzie zmuszona wyjechać na dłuższą wycieczkę. Zdalne podgrzewanie temperatury na pewno wyjdzie wam na zdrowie również na codzień.

Samotne osoby wykorzystują sexting jako świetny sposób na znalezienie partnerów seksualnych w tłumie profili na portalach randkowych. Kiedy twoim celem jest tylko sex, ze znajomością sztuki erotycznej komunikacji szybciej znajdziesz chętnych do wspólnych igraszek. Jednak jeśli nadal brakuje ci porad, odwiedź stronę główną lowli.pl

Picture of Kasia

Kasia

Leave a Replay

O Nas

Stefania była długo sama. Jej mąż odszedł kiedy w ich życiu pojawiły się pieniądze. To częste zjawisko wśród starych małżeństw. Przed kilkoma laty nie do pomyślenia było dla niej, że kiedyś jeszcze raz będzie musiała szukać miłości.

Recent Posts

Follow Us

Najlepsze Portale Randkowe

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

>